Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Pri men je ?val stala sret ceste, tak da se je ognit nisem mogel...

 

Tale siva plastika je ?la v rit, tak da mi meglenka visi.

Objavljena slika

 

BTW: Kako je glede zavarovanja... imam zavarovano proti divjadi itd... a bodo mi nesli kak?ne pike sedaj al kako je to?... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri men je ?val stala sret ceste, tak da se je ognit nisem mogel...

 

Tale siva plastika je ?la v rit, tak da mi meglenka visi.

Objavljena slika

 

BTW: Kako je glede zavarovanja... imam zavarovano proti divjadi itd... a bodo mi nesli kak?ne pike sedaj al kako je to?... :ne vem:

 

da? na parking ki je brez odbitne....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in da je zadeva popolna, mi ga je danes zbila to?a... in to kvalitetno :ouje::vskalo:

 

Vsej zavarovalni agent ne bo rabil dvakrat hodit <_<

 

 

Se pa vidi tu kaj je kvaliteta pleha... npr. na golfu se ni vidlo ma ni?, na ped?ojih, renojih, mazdi pa zgleda kot bi se jih kdo s ?rotarco lotil :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej ko dohitim s 120 na ur tole, moram ?lajfat za prazen ni? in se postaviti v kolono?

P.S. Kamion je vozil naprej hitreje od levih, jaz pa za njim.....

post-2637-1343590024_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sva?ta se vozaka po cesti.

V?eraj sem ?el po tastarej?o in sestri?no na tabor v Dolenjske toplice. Pojemo in nazaj ?ez Novo mesto, pred mano plava mazda 3 pridemo u ovink pred vklju?evanjem na avtocesto in mama v mazdi 3 s 60 km na uro direkt na vozni pas. To da je tle klanc ki ma tri pasove jo ni motil. Jaz jo prehitim po vklju?evalnem grem na unga za tovornakarje in vidm da 4 gospe v avtu spijo pa si re?em ok dans grem na izi dam tempomat na 120 in lagano. Nikol ve? una mama me prehiti ?e par budal nardi par manevrov. Matr 3 krat ve? kocentracije kokar kadar vr?em na 150. Zmagovalka vo?nje je bila mama z GO reno meganom. V vi?njegorcu jo vidm prleti mim mene 100 metrov naprej sko? en ven mama pani?no po ?lajfu za njo en ?lajfa za?ne neki okol pogledovat sploh nisem ?akal sam ?lajf na odstavnega in v isti sekundi je bila na mojem pasu(itak brez blinkerja) in bi bila v meni. Mislim kera panika jebo ji vse po spisku kako nekateri dobijo izpite.....

Potem sam na 140 do Ljubljane in predaje sestri?ne.

Ni dvakrat za re? da ni bila Taja :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle mamo Mokster.

 

Ko take po?nejo mame, ?e "nekako" razume?. Ko pa divjajo poklicni ?oferji, potem je hudo in se vpra?a?.

 

V kratkem postre?em z video materialom, mene je bilo groza.

 

Pa lahko no? in varen ponedeljek na cestah -_- .

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej ko dohitim s 120 na ur tole, moram ?lajfat za prazen ni? in se postaviti v kolono?

P.S. Kamion je vozil naprej hitreje od levih, jaz pa za njim.....

 

Mah jures za tole se ne spla?a ve? razburjat. tole je ama ?isto vsak dan na moji relaciji in to ne enkrt. Dokler ne bo stalne provide na cestah na vsaki relaciji, bo pa? takole. Pa ?e potem bodo providarji raj?i jahali one k se bodo vozili 135km/h.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah jures za tole se ne spla?a ve? razburjat. tole je ama ?isto vsak dan na moji relaciji in to ne enkrt. Dokler ne bo stalne provide na cestah na vsaki relaciji, bo pa? takole. Pa ?e potem bodo providarji raj?i jahali one k se bodo vozili 135km/h.....

 

se ne razburjam, lepo smo se peljali domov, poraba 5,3 :) ampak ko se jaz lepo vozim domov, nehote veliko avtov po desni prehitim, pa se samo vozim.......... :glare: omenjena provida bi takoj mene hopsala, verjemi

 

ni tako kot v nem?iji ko so labija na desni in unega na levi pohopsal - pravi?no...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V imenu Dejana je pred kratkim pisal njegov brat.

 

Za Dejana dobro skrbimo na CIT-u. Vse bo ?e ok. Danes odhaja na prijetnej?i oddelek. :)

 

tole je pa fajn prebrat :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce mislite da ste vidli vse na slo avtocestah se motite...

 

danes na poti domov iz zagreba...

 

http://www.youtube.com/watch?v=1U9c_AGlQRk...eature=youtu.be

 

Mislim da se ze vam odvijajo scenariji kaj bi se lahko vse zgodilo.

 

lp,Feri

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce mislite da ste vidli vse na slo avtocestah se motite...

 

danes na poti domov iz zagreba...

 

http://www.youtube.com/watch?v=1U9c_AGlQRk...eature=youtu.be

 

Mislim da se ze vam odvijajo scenariji kaj bi se lahko vse zgodilo.

 

lp,Feri

 

do beograda najde? tudi osle, ljudi s kolesi, ?ajtrgami...vrtovi so ob avtocesti :), in seveda parkirane stoenke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Audi?

http://24ur.com/novice/crna-kronika/33-let...bolnisnici.html

 

O?ividci so dejali 170 na uro....samo da gre pa kovina takole skozi ?ez motor? :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale odgovor zmaga

Vsi drugi so krivi, da se je gospa zaletela - sej to vidi? sam ?e v pravljici in v glavah nekaterih, ki so izpit dobili na sede?u loterije slovenije. Kaj pa je po?ela ona in ?e tistih pet ?est mandeljcev na levem pasu pa ni va?no. ?e je nekdo pri?el mimo po desni je bilo nekaj narobe z vo?njo teh "varnih" voznikov, da o varnostni razdalji sploh ne bi na?enjal teme.

 

Najbolj humorno od vsega pa je, da na koncu poudari, da je imela ?e dva majhna otroka v avtu, kot da bo to sro?ilo ?e dodatno simpatijo. Ja pizda kura blesava za svoje otroke si odgovorna sama in ?e bi se dr?ala cestnega bontona in upo?tevala dolo?ila ZVCP se tud ne bi zaletela. Mislim sva?ta.

 

Ta nesre?a ni rezultat prehitevanja po desni ?puri, ampak dejstva, da je gospa verjetno po kolenih pri?la do vozni?ke (in zanosila skozi usta) ali pa je naredila izpit v dvomestno ?tevilko. Dejstvo je, da je pri nas taka masa nesposobne?ev na cesti, da je to skoraj glavni vzrok vseh nesre?. Eni, ki se bojijo lastne sence in tako boje?e dr?ijo za volan (enkrat si poglejte naklju?ne, kako sedijo za volanom... oziroma v volanu), da se ti zdi, da ga bodo z drogom ven izpulili v prvem ovinku in drugi, redkej?i, ki z objestno vo?njo precenjujejo svoje in avtomobilske zmo?nosti. Sam se nimam za nekega izredno sposobnega voznika, ampak mislim, da imam vsaj nekaj talenta, da znam med vo?njo spremljat tudi vo?njo drugih in ne samo sebe. ?e vidim, da se mi kdo od zadaj pribli?uje se mu ob prvi priliki umaknem, mi pa gredo na jetra tisti, ki se svetlobno razpi*dijo ?e 3km zadaj, ker se jim mora cela prehitevalna kolona umaknit v 30-tonske vla?ilce, da oni ne bodo rabili bremzat. Mislim, ja, ker meni pa se je ful fajn kot zadnjemu v koloni furat za tistim prvim, ki pri 130km/h (ali manj) ?topa ?e 20 avtomobilov za sabo. Tudi sam poblendam kakemu "angle?u", ki se brezpogojno dr?i levega pasu, ampak samo, ?e je desni pas prazen ali pa prehiteva vozila 1km/h ve? od njihove hitrosti. ?e bi obojni premogli nekaj strpnosti, se pravi, tisti, ki se zadaj pribli?uje, da bi po?akal nekaj sekund, da se mu sprednji umakne in ta, ki vozi po sistemu "?e jaz peljem po omejitvi, bo? tudi ti", bi bil svet na cestah lep?i. Seveda bi bil pa predpogoj, da taki, kot je zgoraj omenjena gospa, ki verjetno ?e nikoli ni sli?ala za ogledalo v avtu, sploh nikoli ne bi sedli za volan. Na?alost, tako pa? je. Z vo?njo lahko pride? iz to?ke A v to?ko B, lahko pa tudi koga ubije?. In aparat bi moral delovati tako, da je ?im manj slednjih na cesti, ker je vo?nja dokazano ena najte?jih in najnevarnej?ih vsakodnevnih opravil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce mislite da ste vidli vse na slo avtocestah se motite...

 

danes na poti domov iz zagreba...

 

http://www.youtube.com/watch?v=1U9c_AGlQRk...eature=youtu.be

 

Mislim da se ze vam odvijajo scenariji kaj bi se lahko vse zgodilo.

 

lp,Feri

 

to ni ?e n?, lansko leto enkrat sm na poti v slu?bo kr debelo pogledu, ?e prov vidim, bil je kolesar na AC :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V imenu Dejana je pred kratkim pisal njegov brat.

 

Za Dejana dobro skrbimo na CIT-u. Vse bo ?e ok. Danes odhaja na prijetnej?i oddelek. :)

 

Ja res je, po navedbah zdravnikov je z mojim bratom vse v najbol?em redu, v?eraj je bil premaknjen na intenzivno in je izven nevarnosti :D Super rezultat glede na to v kakem stanju je avto, ampak pleh je le pleh in je obnovljiv vir, va?no mi je edino da mi je brat kul :punk:

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po slikah v tiskani verziji slovenskih novic sodec je tale nas forumas...

 

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenari...ije-poskodovani

 

 

Ahh kako zadevo napihujejo, zame je ovinek popolnoma pregleden nasploh pa niti ni oster (vsaj naj se malo pozanimajo kaj sploh pomeni oster ovinek), da bi povedali od kje po?ena guma pa nimajo pojma in zgleda da za take kekce ni niti to pomembno va?no da blefirajo da je ?lo prehitro ?e je sploh ?lo! Poleg tega nevem kako so pri?li na prehitro vo?no brez dokazov na mokrem cesti??u z tem da so vpra?anja postavlali meni ki sem povedal usaki? druga?en izid na kraju nesre?e ker ?e sam nisem vedel koliko je res ?lo in me nebi smeli resno jemati. Najbolje da bi ?e napisali da so sli?ali da mi je brat umrl, kot so govorili skoraj na celi ob?ini, taki ljudje so navadne smeti! Mislim da se je vsem malo ocvrlo v glavi ker so ga razglasili za mrtvega (no vsaj ve?ina).

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je, po navedbah zdravnikov je z mojim bratom vse v najbol?em redu, v?eraj je bil premaknjen na intenzivno in je izven nevarnosti :D Super rezultat glede na to v kakem stanju je avto, ampak pleh je le pleh in je obnovljiv vir, va?no mi je edino da mi je brat kul :punk:

 

ZAKON!!! :vesel:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To vidis, vse bo ok. Glede policajev pa ni treba zgubljat besed, delajo samo se za zavarovalnice porocila brez preverjanja vzroka nesrece, moj primer mas tud tle.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahh kako zadevo napihujejo, zame je ovinek popolnoma pregleden nasploh pa niti ni oster (vsaj naj se malo pozanimajo kaj sploh pomeni oster ovinek), da bi povedali od kje po?ena guma pa nimajo pojma in zgleda da za take kekce ni niti to pomembno va?no da blefirajo da je ?lo prehitro ?e je sploh ?lo! Poleg tega nevem kako so pri?li na prehitro vo?no brez dokazov na mokrem cesti??u z tem da so vpra?anja postavlali meni ki sem povedal usaki? druga?en izid na kraju nesre?e ker ?e sam nisem vedel koliko je res ?lo in me nebi smeli resno jemati. Najbolje da bi ?e napisali da so sli?ali da mi je brat umrl, kot so govorili skoraj na celi ob?ini, taki ljudje so navadne smeti! Mislim da se je vsem malo ocvrlo v glavi ker so ga razglasili za mrtvega (no vsaj ve?ina).

 

pravijo, ?e za nekoga re?ejo, da je umrl, ki u bistvu sploh ni, da so mu podalj?al ?ivljenje :)

 

Na kirem oddelku pa je?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.