Skoči na vsebino

Notranje LED luci


Axel

Priporočeno sporočilo

Upam, da sem dal v pravi forum.

 

Je ze kdo gledal Precision LED? http://www.precisionled.com/vehicle/mazda-led.html

 

Najprej sem mislil, da so precej poceni, potem ko sem videl, kaj je v paketu, se izkaze da ni tako zelo.

Njihovi filmcki kako zamenjati zarnice so precej poucni, tudi ce ne kupis njihovega produkta. ;)

 

Bi pa res zamenjal serijske zarnice z ledicami. Ce je pol lamp zunaj LED (revolution oprema) se mi zdi res skoda, da imam notri nitke. Pa tudi svetijo bolj svoh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem to naredil pred dobrim mesecem in ?e vedno mi je top, ko odprem vrata. Ti kr zrihti, ne bo ti ?al.

Odlicno, hvala. :)

 

 

Jaz sem tudi gledal v to smer - a to je EU trgovina al se je treba s carino cufati? :)

 

Je menjaval kdo ?e tudi ostale zunanje lu?i (?migavci?) ?

Konkretno Precision LED je ameriska trgovina, torej je vsaj se DDV zraven. Morda pa kdo uvaza in prodaja tudi znotraj EU - je za raziskat.

 

Sem se malce pobrskal in ti ocitno prodajajo poleg interior packa se rikverc lampo, osvetlitev registrske in pa prednje meglenke. Zmigovcev nisem nasel. Morda nimajo oranznih ledic? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi znal kaj priporo?it iz ebaya? izbire je res toliko da res ni.

 

Predvsem kak?no lu?ko v kabino, ker se lu? postopoma pri?iga. sem naro?il ene in ob vklopu najprej malo po?mrka in utripa, ?ele na to dobi polno svetilnost. Bi moral vzez led za dimmer?

 

Kak?en tip lu?i gre pa v armaturko? v sredinjski konzoli bi moral malo pomenjati.

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam normalne led pa se ravno tako postopoma prizgejo :). V sredinsko grejo T5 ce se ne motim samo mors malo manj da ne pol avta razdret, da dobis tega hudica ven :).
Postopek imas pa tuki:
http://forum.mazda6club.com/mazdaspeed6/225273-how-replace-hvac-light-bulbs.html

 

https://www.superbrightleds.com/moreinfo/instrument-cluster-gauge/neox-led-bulb-instrument-panel-led/220/#/tab/Photos&Videos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam normalne led pa se ravno tako postopoma prizgejo :). V sredinsko grejo T5 ce se ne motim samo mors malo manj da ne pol avta razdret, da dobis tega hudica ven :).

Postopek imas pa tuki:

http://forum.mazda6club.com/mazdaspeed6/225273-how-replace-hvac-light-bulbs.html

 

https://www.superbrightleds.com/moreinfo/instrument-cluster-gauge/neox-led-bulb-instrument-panel-led/220/#/tab/Photos&Videos

Za zamenjavo teh lu?k v sredinski konzoli pol tega ne rabi? podret, sam jih zamenjam v manj kot pol urce z pol manj ?raufanja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To si ti k si majstr :D. Takrat preden si jih meni menjal sem vprasal pelkota pa je reku da je cela jeba zamenjat te zarnce :D. No da se pohvalim oz. tebe zarnice se dan danes svetijo :). Si pa vrjetno notri dal ledice, ce se ne motim ? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo napotek, kam pogledati za pravilne specifikacije zarnic? Da ne bi najprej razdiral preden bi kupoval. Zdaj se ta roba dobi ze v merkatorju. :)

 

Kar sem do sedaj nasel na netu (primarni vir je bil danes www.superbrightleds.com) je naslednje. Sortirano po tipu zarnice:

 

Zunanje:

H11 55 W - sprednje meglenke, kratke luci pri non-HID modelih

9005 - dolge in dnevne luci pri non-HID modelih

7440 - zmigovci in rikverc lampe

7443 - zavorne luci

2825 - tablica

 

Notranje:

DE3175 - map light, dome light

DE3022 - prtljaznik sport

194 - prtljaznik sedan

 

DE3175 in DE3022 sta po velikosti ocitno enaki, morda je razlika v moci/usmerjenosti.

Podobno velja za par 7440 in 7443, ter 2825 in 194.

 

Podatki manjkajo za:

- ogledalna zmigovca

- pozicijske luci pri halogenskih modelih

- zadnje meglenke

- lucke na ogledalcih (za sminkanje oziroma britje)

 

To je za mazda3 2014+ za tisto, kar naj bi bilo "user servicable".

 

Mimogrede, v svojem paketku rezervnih zarnic nisem dobil zarnice za zmigovce. Imam (ugibam po slikah) eno H11, dve 744x in eno 2825. Nobena ni oranzna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za informacije, samo jaz  nimam smernikov,stop lu?i, rikverc lu?i, pozicijskih,meglenk,... V notranjosti vozila.  :hudicek:

 

Mam jih pa zunaj. :aaaaa:  :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

a se komu mogo?e sanja zakaj men ena od ?tirih ledic v stropu utripa? Mislm tko, mal svetlej pa mal temnej, kr neki pomi?kuje..

crkuje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slaba kvaliteta ledic ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Ok, zasledil kar nekaj razlicnih si podatkov glede notranjih zarnic (w in pa vrsta). Mi zda kdo tocno povedat za mazdo 3 2016, za notranjo osvetljitev in pa za zarnice pri tablicah.

 

Hvala

 

Stropne ?arnice: 3175 (cevne 30-31 mm "Festoon")

post-1144-1377668795_thumb.jpg ,

 

Za tablico: 194 W5W ("Wedge")

post-1144-1377668786_thumb.jpg

 

Orig. ?arnice so 5W (ledice bodo manj). 

 

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

govorim na pamet ampak  v 75% gre za w5w ?arnico  Ponavadi stropne  spredaj so tudi w5w medtem ko zadaj   in prtlja?ni prostor  omenjene cevne ?arnice

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.