Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ne ne to je standard pri 6-kah s skoraj praznim akumulatorjem....tudi hitrost mu je zabilo do konca...

Lahko bi zamenjal akumulator

 

Kaj pa ko se vozi a deluje ?tevec normalno? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si poglejte, kak?en komfort, znotraj mislm! :hohoho: Tok grda niti 30 let stara mazda neb bla! <_<

 

Na zuni pa total ?minka! B)

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...229_3118695.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ze zelo znan in poznan avto,avto je iz nasega konca in je ze prezivel kar nekaj predelav in barvanja je pa res pravi unikat za slo tuning in styling sceno

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bojc ta je bi predstavljen v tuning sceni

 

sramezljiv Joj, nisem vedel, ker je ne spremljam. Slu?ajno sem v?eraj naletel nanj in se mi je zdel zanimiv za oko. :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa tale voz prov odurn za videt, mislim sej tut izhodi??e je blo use prej kt idealno! <_<:hohoho:

 

 

Se kr strinjam.

Jaz osebno bi se raje ustrelil v koleno kot pa da me vidijo v takem srpucalu okrog se vozit <_<:blink:

 

Pa ta da naj bi bil kao iz USA mi je tudi mo?na :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se kr strinjam.

Jaz osebno bi se raje ustrelil v koleno kot pa da me vidijo v takem srpucalu okrog se vozit <_<:blink:

 

Pa ta da naj bi bil kao iz USA mi je tudi mo?na :whatever:

 

Policaji sam strelal bi :P:hohoho::hohoho::hohoho:

 

P.S Samo hecam se ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale je edini v Sloveniji (morda celo v EU, ker do sedaj nisem niti na autoscoutu zasledil 5 vratnega, so pa bili v avstraliji in NZ popularni). Sem ga vozil 2 leti nazaj, pelje se (peljal se je) super. Ne vem a sem bil samo takrat bolj fasciniran ampak pomoje, da celo bolje vle?e kot moj NX, pa ?eprav imata isti motor. Pa ?altal se je ful dobro, sklopka je bila pa tako prekleto trda, da mi ?e zdaj ni ni? jasno, ampak se je pa dalo ful hitreje ?altat kot pri meni. ?tev?ki takrat ?e niso bili priklopljeni. Delalo je vse, tip ga je prodaja, ker ni imel klime (ja to?no to, no saj ima pa ?ibedah ;)). Prodajal se je za isto ceno kot sedaj, bil je super ohranjen, butnjen je bil zadaj v bok po besedah takratnega lastnika (kdo ve, mogo?e imam ?e kje oglas shranjen, bi mu malo pokazal tale link :D).

Uvo?en iz ?vice od njegovega o?eta potem ga je mel on, ga lep ?as prodajal, nekaj ?asa celo na Autoscoutu kao, da je iz Dunaja :blink: Sedaj se pa spet prodaja. Je pa kul, po dveh letih je cena ista, najbr? predvsem zaradi tega, ker ima avto sedaj 15.000km manj kar je sploh fenomen.

Sicer pa kul, avto jaz bi ga takrat takoj nabavil pa nisem bil pri denarju, kljub vsemu bi ga mogo?e celo sedaj kupil, Sunny je bil le "moj" prvi avto.

 

?e kaj? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe expert za nissane :D

Sam dobr avto je to da se pelje pa ?edalji mn kilometrov ma :D

Sicer ?e bi sam kupvou bi kupu recmo micko colta 2.0 GTI, k tist je pa avto :ljubezen:

Sam qrc k ga ni nikjer za dobit, se je prodaju neki ?asa nazaj, sicer 1.8, sam qrc k nism meu dnarja. ?e ma kdo lepo ohranjenga in nezgonjenga menjam za Lantro 1.8 TOP-K :P:D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon tole je pa kr redkost ane :bravo:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1863932

 

?e klimo da ma bi biu :ljubezen:

 

Sam tale spojler je pa obup :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.