Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

a ne, mi smo bili ?e iz tiste ta pametne generacije in smo vso robo iz tega predal?ka zmetali ven predno bi lahko letela komu v glavo... :harhar:

 

 

pri meni so pa tako punaci da so se punce drzale da niso izgubile ravnotezje..pa se kako prav je prsu tust predal. sam mores znat uporabljat oz. svetovat zaradi cesa je tsm..hahahahaha

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa k se je tok fajn tema o renaultih odprla bom tkole reku ... est u svojmu ?iulenju ?e nism meu dobre izku?ne iz renaultom ... smo mel doma renault megane senic letnik 1999 pa smo mel v 2h letih tok stro?kov pa problemov da je biu kr joj ... ?e takoj k smo ga kupl smo pa? nardil veliki servis in res pomenal use da bi biu avto u piko ... avto je normalno laufu 30.000 km pol smo pa ?e menal vodno pumpo, razne senzorje, avspuh, ma ni stvari da je nebi zamenal ... nakonc ko smo ga ?li pa prodajat nm je pa ?e motor skor zaribu ... ubistvu zadn tedn k smo ga mel pa k smo skos mal pod havbo gledal ? saj na prbli?no laufa pa ? bo ?e do prodaje zdr?al smo opazil da se me?a olje z vodo ... tko da smo ?e morot zamenal predn smo avto prodal in se ga veselo znebili ... zdele mamo citroena picasso 2000 letnik in laufa u piko ... nismo ?e nubenih problemnou mel z njim

ok iz kangooji, clioti, twingot sm meu pa izku?nje na praksi ko sem delal pri elektru ljubljana v dom?alah v delavnici ...

pr kangoojih ... ja ni stvari da je ?e nebi zamenu ... od klju?avnic na vratih, polosovin, kardanov, amortizerjev, kon?nikov, roke, spone, ?tevce ... pa ?e mrskej bi se najdl ... ja ponavadi ko je avto pr?u v delavnico je biu dobesedno na pou podrt ! pa use je crkval pa ?e rjasti tok k sam satan po so usi od letnika 2002 naprej

iz clioti je tko no ... iz njim se voz bl uprava pa jim ?e sorazmerno laufajo ... razn kkdr ? jim kk?n ra?unalnik crkne al pa ubistvu k avto pride v delavnico mal laufa pa crkne pa ga pusti? 15 min pa spet zalaufa pa spet crkne pa no?e u?gat pa ga spet mal pusti? pa spet zalaufa pa spet crkne ... pa pomena? use mo?ne senzorje spuca? loputo za zrak, motor?ek za prosti tek ... pa ?e mrskej ... avto crkuje ... ra?unalnik ti pa prau da v avtu ni napake da use dela ql

... twingoo ... ja sej nevem ke bi za?eu ... pr teh avtih sm tud ?e premenu use ?ivo kar je mo?n ... od rezervarjou, amortizerjev, vodila za ?ipe, mehanizma za klju?avnice in kljuke, amortizerjev in ?e mrskej ... pa smo mel tud ?e primer ko je jermen odtrgu na 5 let starmu na 70.000 km ... na sre?o se je ?e dal zrhtat motor

 

tko da ... iz renaulti sm meu ?e kr zanimive izku?nje kar se mehankarskih del ti?e ... bi ?e lahk po en stran reku da sm poznavalec renaultov :hohoho::hohoho:

druga? mi pa nikol niso bli prou preve? u?e? razen nekaterih izjem

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam eno vpra?anje in sicer kolega (Golf SDI majstr) je resno zainteresiran za tole ma?inco, kaj si mislite o avtu? Med drugim vidm da dajo pisno garancijo za kilometre, se prav jih lohk za?ije? k zmaje, ?e se ugotovi, da je nateeeg! <_<

 

Sem mu pa svetoval, da je tale motor 100 KW ful u redu in bolj?i kokr potem od Fejslifta 89 KW (?e se ne motim se potem za?nejo te?ave z DPF, medtem ko do FL tega ni blo)? :danzoman:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3480443&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam eno vpra?anje in sicer kolega (Golf SDI majstr) je resno zainteresiran za tole ma?inco, kaj si mislite o avtu? Med drugim vidm da dajo pisno garancijo za kilometre, se prav jih lohk za?ije? k zmaje, ?e se ugotovi, da je nateeeg! <_<

 

Sem mu pa svetoval, da je tale motor 100 KW ful u redu in bolj?i kokr potem od Fejslifta 89 KW (?e se ne motim se potem za?nejo te?ave z DPF, medtem ko do FL tega ni blo)? :danzoman:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3480443&show=1

 

Tale mazda je pa cist pred velikim servisom! To zna bit pa kar strosek pri dizlih!

Nic pa ne pise ali je ze narejen :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj jo dobro pregleda, druga?e pa kot berem po ostalih forumih ni bilo dobre besede za tega prodajalca. ?e ne drugega je bilo polamano. Poglej na sliki kjer je slikan od spredaj kjer se ?e vidi razli?en luft med havbo in masko na voznikovi strani :ne vem: , lahk pa da je samo na sliki tako vidno. :ne vem: Nisem grafolog ampak zgleda kot da je bila servisna spisana pri mehankarju ki ima ?as, z istim kulijem itd. ...hehe, ponavadi je samo nakracano :) vsaj ?e sem moje servisne do sedaj gledal, pa? mehankasrko. Vsekakor pa naj vzame ?t. ?asije in se odpelje na Gamo in naj jih lepo prosi ?e lahko pogledajo v ra?unalnik. Pa bo takoj videl ?e vse dr?i. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne bo ?el valda iz Das Auto na Mazdo - saj to se nekako ne spodobi :jezicek:

 

 

Ok, ok hec na stran - glede tistih luftov je lahko tudi to, da so odbija?i odstranjeni in ?trihani, ker po tolkih letih in km je to nujno treba narest, ?e ho?ejo, da avto dobro zgleda pri prodaji. ?e je bil zaleten se da videti tako, da vsak z mal izku?njami bo to opazil.

 

Kilometri: dvomim, da bi zelo goljufali s kilometri saj bi potem raje napisali km pod 100.000 ne pa tik pred velikim servisom. Razen ?e je avto bil pred drugim velikim servisom na 240.000 pa so kr herojsko zbrisali 120.000km na ?tevcu. Tudi to se da videti tako, da se primerja obrabljenost delov (volana, prestavne ro?ice in pedalk) s kak?nim podobnim za katerega se to?no ve kolk je km.

 

Primerja naj tudi stanje gum, obrabljenost le teh glede na starost in na ?tevilo prevo?enih kilometrov. ?e se malo igra detektiva se da marsikaj ugotoviti in z neprijetnim vpra?anjem presenetiti prodajalca pol pa sam naj gleda kako bo zatrokiral in opazuj znake in kretnje, ki nakazujejo, da prodajalec morebiti la?e.

 

?e pa je vse OK in normalno mu bo prodajalec vse priznal kaj so delali na avto, kdaj so ga ?trihali in kaj so ?trihali pa ?e z magnetno nalepko se naj sprehodi po laku in preveri, ?e je kje preve? kita. ?e pa si lahko sposodi ?e merilec debeline laka pa ?e toliko bolje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetn se bo folk total zagrebu, pa ga imel za dele, ko je tak?nih avto kar precej po na?ih cestah! <_<:D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3373323&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetn se bo folk total zagrebu, pa ga imel za dele, ko je tak?nih avto kar precej po na?ih cestah! <_<:D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3373323&show=1

 

sorry, ampak ker del je pa sploh ?e cel :ne vem:

 

razen, ?e misli, da so leva vrata vredna 16.000? :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se ful spla?a nabavt za na vrt, da ro?e notr posadi?. Ker tega ne bo nih?e ve? skupaj sestavil, delov pa ni toliko celih, da bi se jih za tak denar nabralo. ?zmeden?

 

Mi je pa jasno zakaj ima potem ta tip v gara?i ob odpadu eno dirkalno Imprezo, eno civilno, zunaj ?e eno civilno. Aja v gara?i ob obeh Imprezah je pa ?e rde? Ferrari F360 (pomoje ni bil F430) Spider.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale bi ?e mene imela, ?e bi imel ke? (beri: ?e ne bi Cliota kupil). Bi bilo fajn, da jo gre en gledati ker za tak denar je relativno zastonj. Samo, da ne bo spomladi ?la cena gor. ;) Je pa vsaj "realna" cena, ker semi zdi, da ni 97 letnik ampak je bil avto takrat uvo?en. Ne vem, predvidevam. Ker leta 97 pomoje niso imele ve? samo 95 konjev ali se motim? :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so teli konji ful sumljivi, kokr vem so mele tastara (Lopatarce) motorja s 115 ali pa 1.8 s 140KM! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da ja, letnik 1991, sploh nevem ?e je tisto katalizator al samo kr neki gor :D sem vozil eno to z 95 konji in je res razlika proti moji kot no? pa dan. sicer pa euro 1,2 al 3 me ne briga samo da gre :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.