Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Brembo je brembo........

Samo ok prav je da investira? v ustavljanje, samo se ti zdi da rabi? za 167 KM ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brembo je brembo........

Samo ok prav je da investira? v ustavljanje, samo se ti zdi da rabi? za 167 KM ?

 

kaj pa ?e ma KL-ZE :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e vedno je 23 jurjev za 4 leta star avto - za ta denar dobi? lep nov avto.

 

Druga? pa zgleda lepo ampak armaturke in sredinske konzole pa pri BMW-ju ne znajo narest... z avijona se vid, da je plastik fantastik <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja no, ne moremo glih gledati za koliko denarja dobi? novi avto....dobi? ga tudi za 7500 eur http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4411044&show=1 :hohoho: ....eni BMW-ji so imeli problem z guljenjem barve na armarturki in na vratih...samo ne vem kdaj so to porihtali.....2006 letnik je imel te?avo s tem. Tema glede tega je bolj na splo?no, sam sem tudi dobil 3 leta star avto s 30t prevo?enimi za pol cene novega tko da.... :bravo: Tudi ta BMW je neko glavnino v cenit ?e izgubil...nekaj bo ?e padlo...valda pa ne ve? toliko da bi lahko pri?akoval da bo ?ez 2 leti pa 10t eur.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja no, ne moremo glih gledati za koliko denarja dobi? novi avto....dobi? ga tudi za 7500 eur http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4411044&show=1 :hohoho: ....eni BMW-ji so imeli problem z guljenjem barve na armarturki in na vratih...samo ne vem kdaj so to porihtali.....2006 letnik je imel te?avo s tem. Tema glede tega je bolj na splo?no, sam sem tudi dobil 3 leta star avto s 30t prevo?enimi za pol cene novega tko da.... :bravo: Tudi ta BMW je neko glavnino v cenit ?e izgubil...nekaj bo ?e padlo...valda pa ne ve? toliko da bi lahko pri?akoval da bo ?ez 2 leti pa 10t eur.

 

Grega, o avtih govorimo :harhar:

 

Sem imel v mislih da za 23.000 dobi? ?e avto, ki je primerljiv temu 4 leta staremu bimmerju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In isto so dojel to - d ma? ti stalno ?ibo u roki (ne vem kaj te daje?), u stilu prfoxov 50 in ve? let nazaj, ko so talal batine - nekako POU?NO ?eli? delovati, al se mi samo zdi??? :whatever:

 

?udn d nisi ?e izjavu, da sem komu fov? za razne BMW makine, ki ?e kere lastnosti res nimam, bi bla to nevo?ljivost (zarad mene ma lahko nekdo vse mo?ne planete v svoji lasti, pa dokler se mam jaz ok, oz. ne posega v moje interese, naj jih ima)! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udn d nisi ?e izjavu, da sem komu fov? za razne BMW makine, ki ?e kere lastnosti res nimam, bi bla to nevo?ljivost

Ne ker vem, da resno ne mara? znamke, da tu ne gre za nevo??ljivost. :) Naj vsak ima rad svojo znamko, ne vem zakaj bi dolo?ene preziral in se zmi?ljeval 100 in 1 pomen kratic, da se poudar kako je brezvezna znamka? Sploh, ?e ne gre za dobesedno skret ampak kar soliden izdelek. ;)

 

Batin pa ne dajem, na?eloma sem pacifist. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem da Grega ni zastopu kot zlonamerno, mi?len je bil bolj hec. Mene pa je seveda zmotlo, da si ?e ve?kat od?pilu :policaj::policaj: (Pendrek-efendijo bi rekl na Jugu) in ?elel vzpostavit nek (svoje) vrste red, glede na to d sem pa sam - bl trmoglave sorte (magari re? glup), se pa? ne uklonim tako zlahka - jebiga! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe...ma BMW 3 karavan mi zgleda res posre?en avto, pa ?e lepo ?portno zgleda, v tem oglasu je bilo bolj to predstavljeno koliko izgubi avto na ceni..... Mi je seveda zelo huda nova Mazda 6 karavan :) :) no druga?e tudi zelo spremljal nove 6ke 2.5GTA....sam da pade cena pod 15t eur :):bravo::bravo: ?e kak?no leto ali dve :) evole se jo dobi ?e za 19t http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4363948&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.