Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Me sam zanima, ?e je kdo ?e posloval s telim prodajalcem;

 

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4477928

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to una RX8, ki je nekaj ?asa nazaj hotel ful ve? ke?a, da bo odprl firmo? ?e ne drugega je zdaj saj sli?ati bolj po?teno, 3500? + prevzem lizinga. Je pa v bistvu ugodna fora sli?at, ?e ima? seveda redne dohodke ker ni tako velik obrok je pa cena na koncu ?ez 10 jurjev.

 

Za 7let star avto :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

190KM mo?na ni neki impresivna zadeva (sode? po stri?ku ki je Drag race vozil v SG-ju), tamo?na je pa kr na nivoju! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ammmm,motor mi je pa neki ful sumljivo znan :D Le kje sem ga ?e vidu? :bravo:

 

S temu grdmu Fordovmu znakom! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deeyan, tisto ni ni? :D Samo tak malo za finto ;) Sem mel nek slab teden pa me je prijelo da jo prodam...zdaj sem pa ugotovil da je to zaradi tega ker mi je dolg?as. Tako da ?e se ne najde kak zaljubljenec ostane mazda doma in se bo porihtala seveda...za tisti dolg?as pa pride domov vrjetno nekaj za obnavljat ;)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Pato, sam sem mnenja, da je karamboliran avto ful te?ko prodat, tako da bi sam raj?i popravil tista vrata, pa potem poskusu ga zdilat! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na je fora, da je ista Mazda 3 MPS v dveh oglasih, z dvema razli?nima cenama? :whatever: Na koncu bo itak ?el za ?e manj denarja.

BTW a kupi kdo Cliota, zdaj ko bo ?e avspuh po?timan? :P

 

prodaja ga posrednik - verjetno ra?una na kak kredit, leasing....?lovek se ga ho?e znebiti, a ne gre (za tako ceno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po Eurotaxu pol ?ebra mla?ne vode, na autoscoutu ali mobile.de cca 7-8 jurjev, jaz pa, ?e ?e malo vlo?im bi bila za?etna cena 7000?. S tem, da je najbr? edini s celotno servisno zgodovino (imam vse ra?une od novega, vse vne?eno ?e v excel...) do danes, pa ?e naprej bo tako ostalo. In malo je takih RSov, ki so pravilno in redno servisirani. :vskalo: ?eprav na zavitih progah 3MPS sploh ni dosti hitrej?a kot moj Clio, drugo je, ?e je kak?na dolga ravnina.

 

Marko usnje je jeba, ?e ni pravilno negovano. Saj o realnosti kilometrov bi se mogo?e dalo izvedeti na servisih, kolikor vem imajo Mazde elektronske servisne knji?ice? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na je fora, da je ista Mazda 3 MPS v dveh oglasih, z dvema razli?nima cenama? :whatever: Na koncu bo itak ?el za ?e manj denarja.

BTW a kupi kdo Cliota, zdaj ko bo ?e avspuh po?timan? :P

 

Oh obup od obupa kako navigacijo ima pa jo ?e omenja jo v naslovu. Tako konjske zadeve pa ?e nisem videl - raj bi jo skril bi bilo ve? efekta. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.