Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Po ceni se spla?a, kilometri so tut na videz realni, problem pa s to hi?o ni, se mi zdi.

 

Sama laguna pa, ?e odvzamemo to grdo masko...udobna je, hib pa ne poznam, bolj se spoznam na prej?no serijo.

 

Jaz tudi in o njej mu nimam kaj lepega za povedat! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znanec me spra?uje, ?e se tole spla?a kupit, pa ne vem kaj mu re?t, da bom objektiven, ?e se pa ravno spla?a pa te?ko re?t. :D<_<

 

Kako nisi objektiven - ?e vedno si najbolj objektiven tukaj saj si si jo lastil (prej?nja generacija). ?e bi jaz pizdil ?ez Laguno bi ?ele bil neobjektiven, ker se jo nisem nikoli lastil, razen nekaj ?asa prvi model, ki je bla slu?bena pa ve? na servisou kot v uporabi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tistale slika motorja; mi je prov sme?na pozicija posode za pranje stekel, saj mi lih tko zgleda kot da jo je nekdo tjale gor na motor odlo?u in tam pozabu! :aaaaa::hohoho:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5894032&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm tut js kr mal gledu, ko sm pr moji prvi? vidu posodo.. to je vse prera?unan za bol?o razporeditev te?e :P

 

Ob povhni ali prazni posodi? :jezicek::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zelo dober avto, ?e je ?e ta 4x4 pogon ok potem je best buy. Leti ko sneta skira, ampak to veste kaj zraven spada :) ...smo pa ?e po tastaremu Toma?evskem rondoju delali kroge ene 150-160 km/h :jupiii: mladi pa neumni. :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dej 12 let star avto pa best buy...pa se audi

 

oz. je bil best buy kot sam avto....vozne lastnosti so super, je pa? dirkalnik....?e bi bil cabrio bi bilo pa ?e bolj?....vse babe so tvoje...haha, so se limale gor kot mu?ice na avtocesti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo totalno neuporaben

 

oz. je bil best buy kot sam avto....vozne lastnosti so super, je pa? dirkalnik....?e bi bil cabrio bi bilo pa ?e bolj?....vse babe so tvoje...haha, so se limale gor kot mu?ice na avtocesti.

 

Sem ga imel na testu ?ez vikend - cabriota, srebrnega, sem samo nazaj peljal.....to ni noben dirkalnik ali ?mekerski avto prej utesnjena prete?ka kletka....MX5 1.6 ti da ve? u?itka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ploki, mislim da Verica (VR6) krepko zadaj ostane, saj ima 50KM manj in orng starej?o zasnovo motorja! :aaaaa:

 

Z Rx8 (231KM) sta si direkt konkuren?na;

 

http://www.zeperfs.com/duel75-1077.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.