Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

:blush:

sorry! :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4027033&show=1

opa, malo redkej?a pri nas.. ta "?e??a" s 192 konji?ki

 

 

Mi je pa smeh, kako je dodatno slikan tistle START knof, o?itno je bla to takrat za Japonce te?ka pridobitev in silni dose?ek, medtem ko imajo to ?e nekateri EU skreti, ?e kar okroglo desetletje! :harhar: Aja firme ne bom izdal! :blush::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je pa smeh, kako je dodatno slikan tistle START knof, o?itno je bla to takrat za Japonce te?ka pridobitev in silni dose?ek, medtem ko imajo to ?e nekateri EU skreti, ?e kar okroglo desetletje! :harhar: Aja firme ne bom izdal! :blush::D

 

 

a ta knof je renoju skoz crkaval?ups sem firmo izdal.. :harhar:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ta knof je renoju skoz crkaval?ups sem firmo izdal.. :harhar:

 

Ne vem ?e so mel kej te?av s tem knofom, prej bi reku s karticam, odnosno s ?italci kartic! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se en del "opreme" ki je cist mim in nepotreben....kot da je tezko zaverglat s kljuci

 

+1

 

te novi sistemi za ?tartat avto so mi res brezvezni... pa 100 in en je, kartice ki jih ne mor? dat nikamor, volvo ma debelo "kartico" oz cel tist zlo?ljiv klju? not potisne?, saab ma tak plasti?en velik klju? same bedarije ki ?akajo da crknejo....

itak smo pa vsi navajeni dat klju? not pa za?tartat

brezveze

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nvem, upra? lastnika :P

 

roza tla, skoraj roza avto, tamago?i pes, to je lastnica......ali pa topel lastnik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa tale lepoti?ka negre v promet? jo ?e ncajta gledam pa je ?e kr gor na netu...

 

?e bo kdaj 1,5k? jo prec odpelem... ?e se ne motim je bila za?etna cena 2,5k?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zelo zanima kdo da za takgale Zelenca, BREZ KLIME - 1200 ???

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4252189&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.