Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ne ne, to mor? napisat dobrih 200 konjev na zadnjih kolesih in 1200 kil. :P Druga?e je pa tale ideja z menjalnikom zakon. ?koda, da tega ne prakticirajo ?e kje. :bravo:

 

Se pravi, da proti njemu nebi mel ?ans :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, to mor? napisat dobrih 200 konjev na zadnjih kolesih in 1200 kil.

 

ce smo ze picajzlasti moras napisat 200 konjev (no moj frend v pristini jih ma kar nekaj vec) 1200 kil, in razporeditev teze cca. 60:40...

na kosovskih cestah + ce je rahlo vlazno sam kihnes pa ze zanasa :)

ima pa ta frend se eno egzotiko in sicer 320is

zdaj je ratal "pomemben" in je kupil se gorenje 335i

 

drugace pa tak menjalnik ima samo ta M3 (od serije 3)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce smo ze picajzlasti moras napisat 200 konjev (no moj frend v pristini jih ma kar nekaj vec) 1200 kil, in razporeditev teze cca. 60:40...

na kosovskih cestah + ce je rahlo vlazno sam kihnes pa ze zanasa :)

ima pa ta frend se eno egzotiko in sicer 320is

zdaj je ratal "pomemben" in je kupil se gorenje 335i

 

drugace pa tak menjalnik ima samo ta M3 (od serije 3)

 

tole me pa takoj spomne samo na "DRIFTING" :aaaaa::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, to mor? napisat dobrih 200 konjev na zadnjih kolesih in 1200 kil. :P Druga?e je pa tale ideja z menjalnikom zakon. ?koda, da tega ne prakticirajo ?e kje. :bravo:

 

pa ne pozabt -nobenga TC al pa ESP edin ABS od aktivne varnosti. In ?e?nja na torti - mehanska ?pera :hudicek:

 

Kar se pa ti?e bolj enakomerne razporeditve te?e so pa edino akumulator dali v prtlja?nik :hohoho:

 

Ja pa en velik minus - ta avto ne odpu??a napak, ker ?e te preseneti si oplel in to so spoznali tudi marsikateri dirka?i in seveda tudi lastniki vklju?no s tem, kateri mi je posodil ta bolid. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, tole je smeh da se s tole "spako" prpelje? na rep kakega Ferrarija, pa ga oplakne? k zmaja! :hudicek::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod havbo ?e samo okol pa ni? - nobenih oja?itev karoserije, ni?esar ni videt. Ne vem sam men je tole tik pred tem da bo razpadel oziroma bo zato poskrbel premo?an motor. :ne vem:

 

To so drag race projekti in jih fantje naredijo samo za vo?njo naravnost, s ?im manj odve?ne te?e...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so drag race projekti in jih fantje naredijo samo za vo?njo naravnost, s ?im manj odve?ne te?e...

 

Sej meni je jasno, da tole je sam za naravnost, ker tud pod razno ni primerno za ovinke vozit, Jo?a bi pa z njim celo Ferrarije preganjal :hohoho: - mrbit je do prvega ovinka pol pa... :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej meni je jasno, da tole je sam za naravnost, ker tud pod razno ni primerno za ovinke vozit, Jo?a bi pa z njim celo Ferrarije preganjal :hohoho: - mrbit je do prvega ovinka pol pa... :blush:

 

....na ravnost :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale M3 je kar kul, edin motece da ima 4 cilindre

je pa tud kar zahtevna za peljat, pa se prvo ima levo dol in ne gor

 

?e ena legenda ma dog leg prvo prestavo, Mercedes-Benz 190E 2.3 16V :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.