Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kaka odurna armaturka - sredinska konzola, jah no Volvak pa?;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5221634&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka odurna armaturka - sredinska konzola, jah no Volvak pa?;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5221634&show=1

 

Meni je pa tale ?e v?e?, edino knofov je pri Volvotih z vsako generacijo ve?. :blink:

 

Će pa kdo kupi tega, ki je super ugodno pa jaz kupim feltne in pride ?e ceneje ?ez. :D Itak so 16ke drage dimenzije, 15ke da? pa je to to. B)

Je pa potrebno omeniti, da do 182 so imeli vsi neke ?ibke to?ke, tem naprimer lahko aksa sko?i ven, pa mislim da je menjalnik ?e malo bolj ?voh, aja pa servo pumpa ima malo pretanko cev in cvili, ni pa kriti?no to zadnje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm lih prej mal gledu tele RSe, mi je ta tud padu v o?i. Sam ?e zmer ma pogon na napa?nem mestu :P

 

Pojdi peljat, sredi ovinka zategn volan pa spusti gas pa bo? videl ?pas, bo? mislil, da ima? pogon na pravem mestu. :hudicek: Potem pa samo volan namota? v pravo smer, nahodi? pa ?aka?, da se poravna? v pravo smer. Deeyan lahko pove kako zabavno to izgleda v de?ju. :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojdi peljat, sredi ovinka zategn volan pa spusti gas pa bo? videl ?pas, bo? mislil, da ima? pogon na pravem mestu. :hudicek: Potem pa samo volan namota? v pravo smer, nahodi? pa ?aka?, da se poravna? v pravo smer. Deeyan lahko pove kako zabavno to izgleda v de?ju. :D

 

Ej Denis, mislit si nemore? kaka igra?ka je tale Clio, zglede ?ist nedol?n avto?ek, v resnici pa ni :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tak denar bo tole buti?ni avto. Pa, da se razumemo, 200hp, RWD, super igra?ka. Ampak ne za tak denar. V rangu 200hp za 20.000? dobim novega Clia Akrapovi?, ki roko na srce ni ni? po?asnej?i in je uporabnej?i za vsak dan, za ceno GT86 pa se dobi tudi Megane RS 250 CUP, ki je sploh v vseh pogledih bolj?i. Aja ne, ni RWD in ker so Renaulti bo nekdo rekel, da crkujejo. :jezicek:

Ampak, ?e bi rad ?porten RWD dobi? za tak denar 2x350Z en za vsak dan, drug za v maline, ali pa M3 E46 pa ?e vsaj 10.000? ostane, lahko tudi 135i.... Ne vem pravzaprav, ?e bi kupil nov avto direkt za driftati, mogo?e sem samo prereven, da tako razmi?ljam. :blush:

Meni osebno je res ?koda ker sam avto se verjetno pelje super in je res zabaven ampak zaradi cene ne bo pretirana uspe?nica. Sploh ?e upo?tevamo, da je cena na doma?em trgu ve? kot 10.000? manj?a pa ga vseeno prodajajo z dobi?kom. :) Skratka, za 20-25.000? sem prepri?an, da bi jih bilo ve?. Tako bo pa vsak, ki ima 30.000 ? pa? pogledal ?e kaj drugega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grd avto za popizdit (tako od zuni kot od znotri);

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6287260&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojdi peljat, sredi ovinka zategn volan pa spusti gas pa bo? videl ?pas, bo? mislil, da ima? pogon na pravem mestu. :hudicek: Potem pa samo volan namota? v pravo smer, nahodi? pa ?aka?, da se poravna? v pravo smer. Deeyan lahko pove kako zabavno to izgleda v de?ju. :D

 

Vrjamm da je zabavno sam ni to to, sj si meu RWD, pa? ma svoj ?ar pa da ga jebe?, pa tud ?e u malinah prstan?, va?n da pre?ivi?, pleh se ?e kup :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Sj to, razen ce je res tolk pomemben un pospesek v visokih obratih
    • In koliko časa se voziš nad 4000rpm....🤔😉
    • Sj g165 tudi moras dat po gasu, ker se razlika v velikosto stalce pozna sele nad 4000rpm
    • No, takole je - po 18 dneh sem končno dobil papirje, da lahko menjam sprednji odbijač in masko. Zaznamek je tudi na "poglej pokrov motorja", ker je očitno masko malce nabilo na pokrov in je nad eno lučjo malce manj prostora kot na drugi strani. Me zanima če bo kdo kaj popravil to, ali bodo spet palamudili in se delali norca kot Carglass s kitajskim steklom takrat.   Odbijač sem nekako potisnil nazaj na te čepe, tako da ne štrli več ven in ni videti da bi kaj bilo poškodovano. Vozil sem se pa seveda brez tablice 18 dni, pa še se bom kak dan, preden ličar naroči dele. Nosilec tablice, Mazda znakec, srebrn "lip" verjetno tudi dobim zraven, kajne? Ker na cenilnem listku imam označeno samo odbijač, maska in preveri pokrov motorja. Tudi en senzor mi je razbilo spodaj pri tablici, ne vem kateri je. Ampak v avtu ni nobene lučke.   Ubistvu sedaj ko gledam, niti ni tako hudo za videt. Z 90 km/h direktno v sredino avta...          Odbitne imam 1%, torej plačati bom moral 203,9 €.
    • Mazde 6 sploh nimajo te postavke, se pač vidi da ni poanta v tem, da gledaš te povprečne hitrosti ampak da jo tiščiš 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.