Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tej 6-ki kupec ?e malo zni?a ceno in zna imet avto za kar nekaj let vo?nje brez nev?e?nosti;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7853022&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V snegu je RWD ?e vedno le RWD, pa naj bo BMW, Mercedez ali pa "stabilna" RX8. ?e se zakoplje? si pri vseh v riti, in ?e se bo? peljal ?ez ovinek malo narobe/prehitro bo? z vsakim oddriftal (?e bo? imel sre?o, ?e ne pa gre? v graben). LSD in elektronika seveda pomagata, ampak kot sem napisal, da bi pri?akoval neke blazne razlike pa ni.

 

Ja, za sneg to ni. Mislil sem bolj za nezimske razmere.

 

Tej 6-ki kupec ?e malo zni?a ceno in zna imet avto za kar nekaj let vo?nje brez nev?e?nosti;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7853022&show=1

 

Lepo ohranjen, ampak nobene opreme pa ?e letnik ga malo j*be. Pa ?e bencinarjev se klasi?en Slovencelj izogiba. 120KM Mazge pa sploh (beri: jepre?voh).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mika me it tole pogledat, ?eprav cena na prvi pogled ni znana, no ko bolje pogledamo naj bi bila 766 :D:cheers:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7813687&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Ne vem no, nekak razmislam, da bi ga nabavu,.... dieselski oldtimer, nekak se mi dopade ===> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7859175&show=1

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena pada :ninja:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=785529...5%201.6i%20Base

A grejo 195/65 zimaki gor?

 

?e se ne motim, se nekaj ve o tem avtu..?e misli? gledat it, prej povpra?aj zazo-ta na privat, ?e je slu?ajno to ta 'poznana' rumenka :prstgor:

 

dimenzije bojo pa taprave 195/50/15 in 185/60/14..razen ?e homologira? kaj druzga, ampak sta to pomoje ?e najcenej varjanti..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Una s hardtopom je pomoje ta ki je mela engine swap (prej?nji umrl, zakaj - ne vem). Vsaj cena se spu??a na realno raven. Velik plus je hardtop (ravno ta je bil pri tej "poznani" torej zaribani, zato je verjetno ta ta) ?eprav sam bi ga po?trihal na ?rno (nisem pa zih gloss ali mat). B)

 

Za drugo pa ja, poglej na netu kateri lastnik je in je problem re?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lotus Elan

zanimiu avto?ok, sam me pa zanima kaj je ?lovk po?ev da ma tkole po?eno ?ipo :ne vem:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lotus Elan

zanimiu avto?ok, sam me pa zanima kaj je ?lovk po?ev da ma tkole po?eno ?ipo :ne vem:

 

 

kokr je spredi hud je uzadi katastrofa :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lotus Elan

zanimiu avto?ok, sam me pa zanima kaj je ?lovk po?ev da ma tkole po?eno ?ipo :ne vem:

 

To je pomoje KIA Elan

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pomoje KIA Elan

 

Popolnoma prav ima? - notri je kijin 1.8 motor brez turba s 151KM medtem, ko je original Lotus Elan imel 162KM 1.6 litrski turbo iz Isuzuja. Pred leti, ko sem ?e imel KIO sem si ga na KIA servisu ku?ar ogledal od vsepovsod. Je pa to tipi?na direktna konkurenca Miati al pa recimo Barchetti.

 

Je pa kia redkej?i avto kot je lotus tako, da kdor ho?e met ekskluzivo je tole pravi nakup. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolnoma prav ima? - notri je kijin 1.8 motor brez turba s 151KM medtem, ko je original Lotus Elan imel 162KM 1.6 litrski turbo iz Isuzuja. Pred leti, ko sem ?e imel KIO sem si ga na KIA servisu ku?ar ogledal od vsepovsod. Je pa to tipi?na direktna konkurenca Miati al pa recimo Barchetti.

 

Je pa kia redkej?i avto kot je lotus tako, da kdor ho?e met ekskluzivo je tole pravi nakup. :harhar:

 

Po vetru v laseh je ?e konkurenca ampak po namestitvi motorja pa? Pogon je sigurno zadaj motor pa verjetno v sredini kot MR2 in MGF

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vetru v laseh je ?e konkurenca ampak po namestitvi motorja pa? Pogon je sigurno zadaj motor pa verjetno v sredini kot MR2 in MGF

 

motor je ?isto v redu name??en spredaj ?al ti pa verjetno pogon ne bo ustrezal, ker je tudi FWD.... to je bil mislim da edini Lotus s FWD, Kia je pa samo licenco kupila, ko je Lotus nehal izdelovat zadevo nekje sredi devedesetih let.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo slaba konkurenca od Kie torej? ?eprav... ?e da? pa ?portni kolektor pa naredi? generalko pa verjetno prehiti vse na cesti? :ne vem:

 

:bravo:

 

se vidi, da je v tebe naselil ?e pravi duh Honda?a :D

 

To je bilo tisto obdobje, ko je Mazda Miato ven prvlekla in je bila prodajni boom pol so pa vsi hoteli svojo skled?ko prtaknt. Lotus je ugotovil, da cenovno bi ?e lahko konkoriral z nekim FWD roadsterjem s turbo mlin?kom ampak ?al v praksi pravega odziva kupcev ni bilo. Kia je pa hotela image firme izbolj?at in je takrat kupila kompletno vse pravice do Elana, ki pa je bil ravno tako prodajni fijasko in takrat dokon?ni udarec ter bankrot fabrke. K sre?i je takrat Hyundai kupil 51% dele? v KIA in s tem postal ve?inski lastnik ter prepre?il potop in ukinitev znamke. Se pa to danes vidi, da je bila ena bolj?ih potez s strani Hyundaia, ki obema korejskima proizvajalcema omogo?a dejansko ob?utno vlogo v avtomobilski industriji.

 

Druga?e je pa zelo zanimivo, da se kej dosti tele managerji v avto industriji ne nau?ijo iz napak drugih. Recimo v zadnjem ?asu je tak izlet v neznano naredil Renault z Windom, ki je ravno tako prodajna neuspe?nica. Pa kako jim ni jasno, da ljudje ?e tako te?ko kupijo malega FWD roadsterja sploh, ?e ga da ven fabrka, ki na tem podro?ju ravno nima renomeja :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e je pa zelo zanimivo, da se kej dosti tele managerji v avto industriji ne nau?ijo iz napak drugih. Recimo v zadnjem ?asu je tak izlet v neznano naredil Renault z Windom, ki je ravno tako prodajna neuspe?nica. Pa kako jim ni jasno, da ljudje ?e tako te?ko kupijo malega FWD roadsterja sploh, ?e ga da ven fabrka, ki na tem podro?ju ravno nima renomeja :hudicek:

 

V?asih s kak?nim modelom vsaka firma brcne v temo. Sploh tiste, ki bi ?elele biti malekost druga?ne in inovativne. Recimo Audiju in BMW-ju se to ne more zgodit, ker venomer gonita ena in isto (no, BMW-ju se celo je, ko so mno?i?no popljuvali Chrisa Bangla - zdaj so se ga pa o?itno navadili). Ko se npr. Alfa trudi igrat ?e na 3-tji in?trument, prva dva ?e zmeraj pobrenkavata evergreene na kitari. Dr?ita se preverjenih konceptov, kar pa? pali, ker ljudje ne marajo sprememb. Zveste "fane" bo? najbolj osre?il, ?e jim bo? ponudil to, kar je ?e poznano kot pa nekaj novega, na kar niso navajeni. Jaz sem v skupini, ki mi ?tance (ala Audi) nikoli ne bodo v?e?. So oblikovno zanimivi modeli, ampak ko vidi? enega, ve? kak?ni so ostali, ima ga milijon ljudi, ker je pa? ljudski avto in po?asi ti za?ne presedat. Mercedes se mi tudi zdi... zeh. No, razen ene neprodajne uspe?nice: R! Imel je celo lepo armaturno plo??o brez nekih ve?jih lesenih zaplat in nepotrebnega ki?a, ki cel avto naredijo kot da bi pri?el k svojem staremu dedku v antikvariat. In ni res, da so si okusi razli?ni. Okusi so si na?eloma zelo podobni. Le nekaj nas je, ki imamo druga?nega :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih s kak?nim modelom vsaka firma brcne v temo. Sploh tiste, ki bi ?elele biti malekost druga?ne in inovativne. Recimo Audiju in BMW-ju se to ne more zgodit, ker venomer gonita ena in isto (no, BMW-ju se celo je, ko so mno?i?no popljuvali Chrisa Bangla - zdaj so se ga pa o?itno navadili). Ko se npr. Alfa trudi igrat ?e na 3-tji in?trument, prva dva ?e zmeraj pobrenkavata evergreene na kitari. Dr?ita se preverjenih konceptov, kar pa? pali, ker ljudje ne marajo sprememb. Zveste "fane" bo? najbolj osre?il, ?e jim bo? ponudil to, kar je ?e poznano kot pa nekaj novega, na kar niso navajeni. Jaz sem v skupini, ki mi ?tance (ala Audi) nikoli ne bodo v?e?. So oblikovno zanimivi modeli, ampak ko vidi? enega, ve? kak?ni so ostali, ima ga milijon ljudi, ker je pa? ljudski avto in po?asi ti za?ne presedat. Mercedes se mi tudi zdi... zeh. No, razen ene neprodajne uspe?nice: R! Imel je celo lepo armaturno plo??o brez nekih ve?jih lesenih zaplat in nepotrebnega ki?a, ki cel avto naredijo kot da bi pri?el k svojem staremu dedku v antikvariat. In ni res, da so si okusi razli?ni. Okusi so si na?eloma zelo podobni. Le nekaj nas je, ki imamo druga?nega :D

 

Tudi audi se v?asih ope?e recimo A2

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.