Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Hmm,spet avtek,ko ni za mene......samo 2 sede?a.... :( Druga?e je pa super zadeva. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Po sliki sode? tudi jaz ne verjamem..........drga? pa vse je mo?no!

 

Moj dedek ima megana letnik 2000 in prevo?enih 36000 km (in to samo ko je zuni lepo vreme :hohoho: )

 

Saj jaz sem imel tudi Yugi?a od starega-letnik 1989 in imel je verjeli ali ne 49500 km(realnih).

Prodal sem ga pa lani,ko sem kupoval Mazdo.In valjda sem ga prodal v 2!! urah za bajno vsoto. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Devil a na gumi direkt si gledal gume? Jest sem dal lani za 195/50/15 GY F1 - cca. 55EUR po komadu, prevoz zastonj, dobil v parih dneh.

 

pozabil si na monta?o in centriranje !!!!

 

 

Kot je Jaz sem jih vzel po predlaganju Labija in sm dal 57 ? po gumi z monta?o s centriranjem ,crom ventilom in polnene z du?ikom!!!!!!

 

Pa ?e v termah sm se skopal :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da je dans kolega kupu del? najlep?o MX3 na netu, pa sm klub temu najdu ?e eno k zgleda ful lepa, no pa notr LCD, ?eprov armaturka je pa ?ist druga pesm! <_<

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1425061

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.