Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zelc, temu oprostimo k je tamo?n, no pa usaj ceno bi loh nalimu cca.! <_<

 

ja okej no :D ?e je kak?n gorak tip naj pokli?e pa vpra?a :bravo: Da vem za kok lahko mojega prodam? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa, na netu :D rotarynews.com pa te zadeve :D :D

 

mm, shinka special edition je Cherry Red :) samo je bolj DARK chery red, notr pa samo bez ledra (samo samo sedezi in vrata) :bravo::bravo:

 

huh rumenih ni pa skoraj nic

 

Rumeno je imel Zoki - saj ga poznate tisti ki ste ob nedeljah v BTC-ju, ko se mimo pripelje z Lancerjem EVO 8

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je rumena najlep?a, ali pa rde?a

 

To mi delaj! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, mogo?e pa komu koristi:

http://www.cehinje.com/

 

 

He he,Komar,dobra finta!!!! :hohoho: Sn mogo probat,pa dobo zanimivo ?kodo vun.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rx8

 

pizda se ena podcenjena. sej ful fajn ker hocm ta avto met, ampak vseen se m zdi mal smesno, kok stane pezo z 3× tolko kilometri in manj opreme in isti letnik ENAKO?! :(

s tem da je renesis samo v rx8, tist 2.0 HDI ma pa tako pol evropskih skor enako masino, ce ne kaj druga je pa delov ful veliko enakih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,Komar,dobra finta!!!! :hohoho: Sn mogo probat,pa dobo zanimivo ?kodo vun.... :P

 

Moram priznat - tudi sam sem bil razo?aran .... :hohoho::P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.