Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Meni osebno ni:

- koloteki mi zgledajo kot pri ?leparju

- wing mi tudi ni v?e?

- krom ogledala tudi ne

- full mi zgleda zabuhel spredaj in zadaj

Jep res da ima vsak svoj okus. Meni je lep?e da je avto ?im bolj CUSTOM, brez pretirane navlake.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti beli turbo voz ma moj biv?i motor notr! Ima pa zamenjane teflone kolker jest vem, tak da mislim, da je motor ?e bolj?i kot je bil. Turbina mislim, da je serijska, tlak pa dvignjen iz 0.5 na 0.8. Avto leti k....piiiip!

 

Je pa narejena iz 1.3 navadne.

 

So pa mel probleme s kuplungo. Ne vem...al so zrihtal al ne. Sicer pa ne vem ka so mu?kali s kuplungo ker men je skoz delala ful dobr.

 

Upam, da tip ni obupal nad avtom pa zato prodaja...

 

Nakup se vsekakor spla?a (?e bi ga dal ?e mal cenej) :D

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1525034# telileh je pa bolj malo pri nas, ?koda ker ne menja za 1.5 motor :ne vem:

 

Tega bi se pa spla?alo kupit.Dober letnik,dober motor pa '?e malo prevo?enih cena pa tudi ni velika!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David da nebo? mislu da je tista micka ne vem kaj.?e bi se Mps-ka in on postavla na ?rto mislim da bi mps kar zmagala ker micka je te?ka kod krava :P

 

 

Stari moj... micka dela vraga... RESNO!

 

To je bil prvi avto katerega sem se ob vo?nji dobesedno ustra?il..... :P

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari moj... micka dela vraga... RESNO!

 

To je bil prvi avto katerega sem se ob vo?nji dobesedno ustra?il..... :P

 

?e bo? verjel al pa ne je vseved z mx3-ko imel bolj?e ?ase kod on z micko.Z micko je iste ?ase kod BMW 2.5 :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ni ponavad na raznoraznih testih Lensr bol obnesu kot Impreca, tko da ne vem :ne vem:

 

Edin ?e je mi?ljena "Micka" k?na sosedova okrogla teta! :hohoho:

 

Ja se strinjam s tabo.Skoraj na vseh testih je micka bolj uspe?na kod impreza glede vsega nasplo?no razen malenkost manj konjov kod impreza in ve? navora.No pa impreza ima od 0-100 hitrej?i pospe?ek evo pa na pospe?evanju 0-400 m hitrej?i.

 

Poglejtesi ta clip je zelo zanjimiv: http://www.youtube.com/watch?v=Yzjr19F5nHE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konkretno lahko dam primerjavo micke in impreze wrx sti....

 

 

Z micko sem naredu cca. 200km z imprezo preko 500km...

 

 

Ob?utek limanja v sede? je pri micki dosti bolj izrazit, prav tako lega na cesti, predvsem v odprtih dolgih ovinkih...

 

Impreza z eno besedo.... Igra?ka! :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konkretno lahko dam primerjavo micke in impreze wrx sti....

Z micko sem naredu cca. 200km z imprezo preko 500km...

Ob?utek limanja v sede? je pri micki dosti bolj izrazit, prav tako lega na cesti, predvsem v odprtih dolgih ovinkih...

 

Impreza z eno besedo.... Igra?ka! :bravo:

 

A ti slu?anjo kk?nga stroja nisi pelu :P Lahko bi gdaj povabil zraven ;)

No je pa dobr da je celo en ki je oba peljal in lahko pove svoje mnenje ker mi gredo tisti ki so vozili samo imprezo na ?ivce ker jo hvalijo kod da je formula!!!Isto je pa pri tistih ki so vozili samo Evo-ta in ga dvigujejo v vi?ave no o?itno imajo prav :P:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zemir, ampak tle je spet samo Davidovo subjektivno mnenje! :ne vem:

 

Vem samo raje verjamen njemu pa 1000 testom koker enmu subarujevcu ki ima imprezo in jo dviguje tok da se ?e men dviguje :P Sej da ne boste narobe razumel men je impreza stroj od stroja samo mi je evo lep?i ?e ne celo bolj?i :bravo::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimiva debata, ki pa zna biti brez konca :blink:

 

jaz osebno bi raj?i imel imprezo ?e ne zarad druzga ?e zarad zvoka kjer po mojem mnenju ni primerjave :rispekt:

 

Kar se pa preformans ti?e pa za nas amaterje tako ali tako nimajo veze...........ker za tak avto terat do mej mor? met "some sirious knowledge".

 

 

Aja, pa micka mi deluje veliko bl ?minkerski avto, medtem ko je impreza bolj hard core :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti slu?anjo kk?nga stroja nisi pelu :P Lahko bi gdaj povabil zraven ;)

 

A lot of cars still waitin for me....

 

Ampak od vseh katere sem do zdej vozu.... oziroma se peljal zdraven, je pa ?e vedno TA MRCINA ultimate car.... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lot of cars still waitin for me....

 

Ampak od vseh katere sem do zdej vozu.... oziroma se peljal zdraven, je pa ?e vedno TA MRCINA ultimate car.... :bravo:

LP daVid

 

Ja to je stroj samo to je 10 evo-tov pa imprez :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa ma?inka od enga "na?ga" ?e se ne motim (mislim da je Hladni?).........stroj da se sline cedijo! :rispekt:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1569693#

 

Sm se pa kr mal nasmeju ko sem opombe bral..........poraba plina 8-10l (ra?unat morte kak?no porabo ma tale avtek+15%...torej cca 10l+1,5l=???) :whatever: .............samo menjava olja in filtrov do 270k :whatever: ta je sploh LoooL :hohoho:

 

 

No kakorkoli ?e avto je :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.