Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Uf, kolk neumen bom ?ele jaz , ce mi uspe realizirati mojo novoletno zaobljubo....

Neko? so rekli zdravniki;?port ?loveka krepi,danes ko pa vedo mnogo ve? o posledicah pretiranega ?porta pa ti bodo rekli;?port ?loveka krepa! Zato ni potrebno da si neumen ali pameten ampak se zaveda?,da je zdravje najve? vredno ko ga nima?! Razmisli. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neko? so rekli zdravniki;?port ?loveka krepi,danes ko pa vedo mnogo ve? o posledicah pretiranega ?porta pa ti bodo rekli;?port ?loveka krepa! Zato ni potrebno da si neumen ali pameten ampak se zaveda?,da je zdravje najve? vredno ko ga nima?! Razmisli. Lp

Zmernost... Pri vsemu in vsakemu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih sem malo laufal. Mogo?e bi spet mogu za?et. Ampak 135 km v enem dnevu pomoje ni neka zmernost ampak meji ?e na une ekstremne preizku?nje, ko so ?e lahko posledice. Saj vem, ti profiji imajo potem vse mogo?e fizioterapije, gele, masa?e itd.. Ampak ravno to, normalen zdrav ?lovek ne rabi fizoterapij in masa?, ?e je vse OK. 

Ampak ja, to je le moje mnenje in nisem strokovnjak in ?e komu ?kodujejo, ve?inoma le sebi (?eprav poznam ekstremista, ki se je zaradi svoje obsedenosti lo?il  :vskalo: ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neko? so rekli zdravniki;?port ?loveka krepi,danes ko pa vedo mnogo ve? o posledicah pretiranega ?porta pa ti bodo rekli;?port ?loveka krepa! Zato ni potrebno da si neumen ali pameten ampak se zaveda?,da je zdravje najve? vredno ko ga nima?! Razmisli. Lp

K temu prispevku bi doal ?e to da za vrhunskega ?portnika poskrbi ves strokovni in zdravni?ki kader in ga sanira,rekreativec(bolj zagrizen in ?e malo ambiciozen)pa prileti takoreko? v zid pa se ?e teg zaveda ne in ?ez leta mu je ?al,ko postane napov invalid,pa ?e skupna zdravstvena blagajna trpi brez potrebe. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K temu prispevku bi doal ?e to da za vrhunskega ?portnika poskrbi ves strokovni in zdravni?ki kader in ga sanira,rekreativec(bolj zagrizen in ?e malo ambiciozen)pa prileti takoreko? v zid pa se ?e teg zaveda ne in ?ez leta mu je ?al,ko postane napov invalid,pa ?e skupna zdravstvena blagajna trpi brez potrebe. Lp

 

No to?no to govorim. Profiji imajo polno zdravnikov in fizioterapevtov, da jih sproti rihtajo, pa ?e vseeno imajo lahko posledice. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K temu prispevku bi doal ?e to da za vrhunskega ?portnika poskrbi ves strokovni in zdravni?ki kader in ga sanira,rekreativec(bolj zagrizen in ?e malo ambiciozen)pa prileti takoreko? v zid pa se ?e teg zaveda ne in ?ez leta mu je ?al,ko postane napov invalid,pa ?e skupna zdravstvena blagajna trpi brez potrebe. Lp

Se steinjam. Kar se pa ti?e skupne zdravstvene blagajne; Dajmo potem ?ugati tudi ljudem s prekomerno telesno te?o, kadilcem , ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zkaj bi se sploh morali vedno obremenjevati z drugimi... najprej je treba pocistiti pred svojim pragom... Eni imajo stalno probleme s tem, kaj pocnejo drugi ...   :zvizga:  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zkaj bi se sploh morali vedno obremenjevati z drugimi... najprej je treba pocistiti pred svojim pragom... Eni imajo stalno probleme s tem, kaj pocnejo drugi ... :zvizga::P

Se strinjam. Vsi smo polnoletni in vsi nosimo (in ?e bomo) posledice svojih dejanj; tako dobrih kot slabih....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je ?al da sem kaj pisal, naj se zgoni kdor se misli! Lp

Saj nisi ni? narobe napisal, pa? da? nasvet; Kdor ga ?eli upo?tevati ga bo, Kdor pa ne ,ga pa? ne bo.

 

Saj je povsod tako...

 

Jaz pac ponavadi tako funkcioniram, da si zapomnim ve? (tudi razli?nih)mnenj,zadevo parkrat prespim in potem vidim , da svet ni ?rno bel in da je zame optimalna re?itev ponavadi nekje vmes. In potem stojim za svojo odlo?itvijo , predvsem se pa raje iz tujih ?ol nekaj nau?im.

 

Vse ok :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je ?al da sem kaj pisal, naj se zgoni kdor se misli! Lp

Pa saj to je namen forumov in podobnega ne? Izmenjava mnenj...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj na temo nekaterih rekreativcev. Poznam ljudi, ki so bili svoje ?ase suhi kot trlice, potem so pa kar naenkrat taki kot Arnold. Vse za ego. Rekreativnih kolesarjev in maratoncev pa tudi nih?e ne testira, potem se pa lahko hvali, kako je pretekel maraton ali pa prekolesaril Franjo brez te?av in z vrhunskim ?asom.. 
https://www.rtvslo.si/sport/novice/v-obsezni-dopinski-raciji-aretirali-vec-kot-200-ljudi/494024

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj na temo nekaterih rekreativcev. Poznam ljudi, ki so bili svoje ?ase suhi kot trlice, potem so pa kar naenkrat taki kot Arnold. Vse za ego. Rekreativnih kolesarjev in maratoncev pa tudi nih?e ne testira, potem se pa lahko hvali, kako je pretekel maraton ali pa prekolesaril Franjo brez te?av in z vrhunskim ?asom.. https://www.rtvslo.si/sport/novice/v-obsezni-dopinski-raciji-aretirali-vec-kot-200-ljudi/494024

Ja, se strinjam... nazalost je tudi rekreativni sport zaradi takih (ne tako redkih)posameznikov postal vse prej kot nekaj, kar clovek pocne zgolj iz zabave in uzitka.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil tole s polnjenjem preko USB. Jebo te kako to sveti, in to pri dnevni svetlobi..15?

post-2637-0-32554200-1562767621_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc1986 ga 100%!

O,ne,ne.... V ?ivljenju nisem gledal kolesarske dirke... Sem precej netipi?en kolesar, ve?;ne gledam dirk, nimam pojma kdo je kdo, na Franji nisem bil in nimam namena iti, strave nimam, nimam niti ?tevca ki bi kazal povpre?no hitrost....

 

Nasplo?no ne gledam televizije in se izogibam stvarem , ki mi predstavljajo izgubljanje casa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.