Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Sej ne bi rad spet koga jezil, ampak resno se spra?ujem, kaj je narobe s temi specialkarji v oprijetih hla?kah in polepljeni z vsemi mogo?imi nalepkami, da zgledajo ?e bolj sme?no kot klovni.

 

Danes je preko ceste v Gorice v Lj zraven paintball kluba Spayder padlo ogromno drevo. Ko se z biciklom pripeljem tja so bili gasilci ?e na delu, tudi policaja sta tam, da ja te?e vse kot po maslu. Vsi lepo ?akamo, avtomobili, kolesarji, dva na skuterjih - pa? vemo, da bo trajalo kakih 10 minut pa bo cesta spet prevozna. V glavnem, nobene nervoze, dokler... se pripelje omenjeni specialkar. Model pririne do podrtega drevesa, s skobaca z bicikla v tistih nerodnih plesnih ?eveljcih in ho?e prenesti kolo preko drevesa, ki ima premer vsaj enega metra.

 

Najprej popizdi en od gasilcev, ki z motorko zraven ?aga, saj se lahko zgodi, da se bo drevo premaknil, ko bo od?agan vrhnji del padel stran. Model neki krili z rokama in ka?e na svoj bicikel. Potem se vme?a policaj, pa model ?e bolj maha z rokami, kot da je mal prizadet. Policaj obupa, ker ve, da ?e ga bo karkoli bolj grdo pogledal oziroma bohnedaj oglobil, ker ne spo?tuje ukazov uradnega organa, bo spet cel FB in twitter poln jokanja kako se policaji spravljajo na ni? krive kolesarje. V glaven, re?e gasilcu naj malo po?aka.

 

Nato pa vsi gledamo kako omejenec leze preko debla z biciklom v rokah. Se usede na bicikel in se odpelje mimo mene. Ne vem a je hotel to meni re?i al kaj, ker sem bil tudi jaz na kolesu in bi ga verjetno moral razumeti v kak?nem te?kem polo?aju je bil. V glavnem izdahne samo "budale" in se obrne nazaj proti gasilcem in policajem. Se mi ni zdelo vredno, da bi karkoli rekel nazaj, ker za takega idiota se res ne spla?a izgubljati besed.

 

 

 

Aja: Cigi mi je zrihtal kolo, tako, da sem po?rl besedo, da me do septembra ne vidi ve? in sem bil danes spet v akciji - in ja bilo je spet super. :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne bi rad spet koga jezil, ampak resno se spra?ujem, kaj je narobe s temi specialkarji v oprijetih hla?kah in polepljeni z vsemi mogo?imi nalepkami, da zgledajo ?e bolj sme?no kot klovni.

 

Danes je preko ceste v Gorice v Lj zraven paintball kluba Spayder padlo ogromno drevo. Ko se z biciklom pripeljem tja so bili gasilci ?e na delu, tudi policaja sta tam, da ja te?e vse kot po maslu. Vsi lepo ?akamo, avtomobili, kolesarji, dva na skuterjih - pa? vemo, da bo trajalo kakih 10 minut pa bo cesta spet prevozna. V glavnem, nobene nervoze, dokler... se pripelje omenjeni specialkar. Model pririne do podrtega drevesa, s skobaca z bicikla v tistih nerodnih plesnih ?eveljcih in ho?e prenesti kolo preko drevesa, ki ima premer vsaj enega metra.

 

Najprej popizdi en od gasilcev, ki z motorko zraven ?aga, saj se lahko zgodi, da se bo drevo premaknil, ko bo od?agan vrhnji del padel stran. Model neki krili z rokama in ka?e na svoj bicikel. Potem se vme?a policaj, pa model ?e bolj maha z rokami, kot da je mal prizadet. Policaj obupa, ker ve, da ?e ga bo karkoli bolj grdo pogledal oziroma bohnedaj oglobil, ker ne spo?tuje ukazov uradnega organa, bo spet cel FB in twitter poln jokanja kako se policaji spravljajo na ni? krive kolesarje. V glaven, re?e gasilcu naj malo po?aka.

 

Nato pa vsi gledamo kako omejenec leze preko debla z biciklom v rokah. Se usede na bicikel in se odpelje mimo mene. Ne vem a je hotel to meni re?i al kaj, ker sem bil tudi jaz na kolesu in bi ga verjetno moral razumeti v kak?nem te?kem polo?aju je bil. V glavnem izdahne samo "budale" in se obrne nazaj proti gasilcem in policajem. Se mi ni zdelo vredno, da bi karkoli rekel nazaj, ker za takega idiota se res ne spla?a izgubljati besed.

 

 

 

Aja: Cigi mi je zrihtal kolo, tako, da sem po?rl besedo, da me do septembra ne vidi ve? in sem bil danes spet v akciji - in ja bilo je spet super. :jupiii:

Ta mau Cigi zrihra, sam sebe pa ze leta noce zrihtat....spet se mu jenposlabsal ekcem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 bara je luksuz (na MTB)

 

Meni osebno bi bilo nerodno sprejeti pomo? pri menjavi/flikanju zra?nice. Saj nisem baba!

2bara na specialki je pa katastrofa. Probaj kdaj.

Sej ne bi rad spet koga jezil, ampak resno se spra?ujem, kaj je narobe s temi specialkarji v oprijetih hla?kah in polepljeni z vsemi mogo?imi nalepkami, da zgledajo ?e bolj sme?no kot klovni.

 

Danes je preko ceste v Gorice v Lj zraven paintball kluba Spayder padlo ogromno drevo. Ko se z biciklom pripeljem tja so bili gasilci ?e na delu, tudi policaja sta tam, da ja te?e vse kot po maslu. Vsi lepo ?akamo, avtomobili, kolesarji, dva na skuterjih - pa? vemo, da bo trajalo kakih 10 minut pa bo cesta spet prevozna. V glavnem, nobene nervoze, dokler... se pripelje omenjeni specialkar. Model pririne do podrtega drevesa, s skobaca z bicikla v tistih nerodnih plesnih ?eveljcih in ho?e prenesti kolo preko drevesa, ki ima premer vsaj enega metra.

 

Najprej popizdi en od gasilcev, ki z motorko zraven ?aga, saj se lahko zgodi, da se bo drevo premaknil, ko bo od?agan vrhnji del padel stran. Model neki krili z rokama in ka?e na svoj bicikel. Potem se vme?a policaj, pa model ?e bolj maha z rokami, kot da je mal prizadet. Policaj obupa, ker ve, da ?e ga bo karkoli bolj grdo pogledal oziroma bohnedaj oglobil, ker ne spo?tuje ukazov uradnega organa, bo spet cel FB in twitter poln jokanja kako se policaji spravljajo na ni? krive kolesarje. V glaven, re?e gasilcu naj malo po?aka.

 

Nato pa vsi gledamo kako omejenec leze preko debla z biciklom v rokah. Se usede na bicikel in se odpelje mimo mene. Ne vem a je hotel to meni re?i al kaj, ker sem bil tudi jaz na kolesu in bi ga verjetno moral razumeti v kak?nem te?kem polo?aju je bil. V glavnem izdahne samo "budale" in se obrne nazaj proti gasilcem in policajem. Se mi ni zdelo vredno, da bi karkoli rekel nazaj, ker za takega idiota se res ne spla?a izgubljati besed.

 

 

 

Aja: Cigi mi je zrihtal kolo, tako, da sem po?rl besedo, da me do septembra ne vidi ve? in sem bil danes spet v akciji - in ja bilo je spet super. :jupiii:

?al.... Taki specialci me?ejo slabo lu? na vse nas...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mau Cigi zrihra, sam sebe pa ze leta noce zrihtat....spet se mu jenposlabsal ekcem

 

Ma sej je bil reve? sam, tako za servis in za trgovino... sej ne more niti na bolni?ko, ker lahko samo ?e zapre vse skupaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat sem s kolesom vozil na maratonu vzporedbo s kenijci, po 5 min sem obipal so sponal 30-35 na uro

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

30 -35 verjetno da ne, ker je svetovni rekord nekaj nad 2 uri na 42km. Se pravi okoli 20 km/h bo bolj realen podatek.

 

Se pa strinjam, da za 42 km se vozit na nekem treking kolesu konstantno 2 uri brez pavze ni tolk slabo. Da pa nekdo to prete?e pa samo lasuljo dol.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

30 -35 verjetno da ne, ker je svetovni rekord nekaj nad 2 uri na 42km. Se pravi okoli 20 km/h bo bolj realen podatek.

 

Se pa strinjam, da za 42 km se vozit na nekem treking kolesu konstantno 2 uri brez pavze ni tolk slabo. Da pa nekdo to prete?e pa samo lasuljo dol.

Tisti kenijec je bil zajec, ce ni stevec lagal je bil v sprintu...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je preko ceste v Gorice v Lj zraven paintball kluba Spayder padlo ogromno drevo.

 

Hehe, drevo ni padlo samo od sebe - nekdo ga je po?agal, ker mu je ?lo na ?ivce, da se po lokalni cesti vozijo vozila. Tole policija ne bo imela te?kega dela, kdo je bil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en teden nazaj prevozil leto?nji 10tisoci kilometer....

 

Saj vem;haters gonna hate... Da baje to ni ok. Jebat ga,jaz u?ivam . In zelo dobro vem,koliko enega truda sem vlo?il v to,da sem pri?el od tocke,ko sem imel 30kg ve? kot zdaj in bil brez kondicije, preko tega, da sem komaj prevozil 50km... Pa prva stotka...

 

Pa prvi Vr?i?. In prvi? jurja v enem mesecu... Pa potem plan iti na U?ko... Stelvio....

 

In izpolnitev planov... In spoznavanje noro Kul ljudi in krajev,ki jih druga?e nebi videl...

 

Pa lani novembra prvi? 10jurjev v enem letu... No,letos sem malo pohitel; mila zima, na ko?o pisan kolo in dejstvo da sem na1x zmo?en odpeljati 150km brez te?av....

 

Preprosto... Pa?e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en teden nazaj prevozil leto?nji 10tisoci kilometer....

Saj vem;haters gonna hate... Da baje to ni ok. Jebat ga,jaz u?ivam . In zelo dobro vem,koliko enega truda sem vlo?il v to,da sem pri?el od tocke,ko sem imel 30kg ve? kot zdaj in bil brez kondicije, preko tega, da sem komaj prevozil 50km... Pa prva stotka...

Pa prvi Vr?i?. In prvi? jurja v enem mesecu... Pa potem plan iti na U?ko... Stelvio....

In izpolnitev planov... In spoznavanje noro Kul ljudi in krajev,ki jih druga?e nebi videl...

Pa lani novembra prvi? 10jurjev v enem letu... No,letos sem malo pohitel; mila zima, na ko?o pisan kolo in dejstvo da sem na1x zmo?en odpeljati 150km brez te?av....

Preprosto... Pa?e :)

Gdo to ne naredi ne ve kaj si dosegel,jaz sem jih delal nekaj let 5000 pa vem pribli?no kaj je to......?ez kakih 10 let se malo umiri ?eprav bo te?ko ampak bo? ?e na?el kaj poleg kolesa pa bo ?as druga?e tekel! Samo ?estitam ti lahko.... Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gdo to ne naredi ne ve kaj si dosegel,jaz sem jih delal nekaj let 5000 pa vem pribli?no kaj je to......?ez kakih 10 let se malo umiri ?eprav bo te?ko ampak bo? ?e na?el kaj poleg kolesa pa bo ?as druga?e tekel! Samo ?estitam ti lahko.... Lp

Hvala.... Tudi 5jurjev sploh ni malo.... Sploh ?e niso narejeni s specialko...

 

Menim,da je sploh pri kilometrini

ve?ji od 6jurjev potrebno kar nekaj prilagajanja, tudi s strani okolice....

 

Ja, "umiril" se bom,ko me bo minilo veselje do kolesarjenja.... Mogo?e bo to ?e prej kot v 10ih letih, mogo?e pa ne...

 

Zaenkrat po?nem stvari,ki me trenutno zelo veselijo in bajk je ena izmed njih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, katere od teh poti pozna? oz. ali je SPLOH kak?na ?e neraziskana zate od na?tetih? :)

 

https://felixi.si/index.php/kolesarske-poti

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater Nejc, sem moral 2x pogledat, ?e nisem mojo objavo izpred 14 dni bral.


Nejc, katere od teh poti pozna? oz. ali je SPLOH kak?na ?e neraziskana zate od na?tetih? :)

 

https://felixi.si/index.php/kolesarske-poti

 

Sam to niso kolesarske poti... to so vse po glavnih cestah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Mater Nejc, sem moral 2x pogledat, ?e nisem mojo objavo izpred 14 dni bral.

 

 

Sam to niso kolesarske poti... to so vse po glavnih cestah.[/quote

 

Boss,sem se prou Nate spomnil,ko mi je tokrat gumidefekt dvignil zivac (precej bolj k prejsnjic). Jebemu res.... Lani 1x, letos pa nonstop.... In lih mi je dobro ?lo iz Pol?evega gor.... In potem se ulije in sem naredil (zaradi de?ja in zajebavanja z gumo) vsaj 30km manj kot sem planiral....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.