Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

O,ne,ne.... V ?ivljenju nisem gledal kolesarske dirke... Sem precej netipi?en kolesar, ve?;ne gledam dirk, nimam pojma kdo je kdo, na Franji nisem bil in nimam namena iti, strave nimam, nimam niti ?tevca ki bi kazal povpre?no hitrost....

 

Nasplo?no ne gledam televizije in se izogibam stvarem , ki mi predstavljajo izgubljanje casa...

 

To te pa razumem. Meni tudi dostikrat kdo omenja formulo, rally pa ?e motoGP ker sem hodil na proge z avtom in ker imam motor. Jaz pa skoraj nikoli gledal teh zadev v zadnjem desetletju.  :rolleyes:  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz grem kot motorist 1x letno na motogp - zgolj zaradi feelinga. Dejansko na stezi od same dirke vidi? manj kot na TV, a vse ostalo okrog cel vikend je top. Edino ?e nisi s ?otorom v Brnu....:)

 

V Riminuju pa dobi? hotel na pla?i za 3x manj kot boot camp v blatu Brna.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To te pa razumem. Meni tudi dostikrat kdo omenja formulo, rally pa ?e motoGP ker sem hodil na proge z avtom in ker imam motor. Jaz pa skoraj nikoli gledal teh zadev v zadnjem desetletju. :rolleyes::lol:

Ja,tako kot ne kolesarijo vsi , ki spremljajo kolesarske dirke, tudi ne vidim nekega razloga,zakaj bi nekdo , ki redno (predvsem pa z u?itkom) kolesari "moral" spremljati dirke...

 

Meni eno izmed bolj neumnih vpra?anj: "aaa,kolesaris,super... Na Franjo gre??"

 

Faking ne! Nekateri pa? dojemamo ?port kot odmik od vrve?a, hrupa in predvsem kot psihi?no "zdravilo",kar pride fizi?nega napredka je zame ?isto postranskega pomena...

 

Sva se ravno prej s prijateljem pogovarjala; enako stara,glede marsi?esa v ?ivljenju deliva mnenje, oba sva kolesarja, oba voziva specialko... Pa vendar... Pogled na ?port povsem razli?en...

 

Jaz z uro neobremenjen uzitkar , on izredno dosleden glede treningov ,kdaj in kam in kako hitro,oborozen z vsemi mo?nimi gadgeti. Jaz samotar, on ve? kot je ljudi , bolje mu je....

 

Hja,razlicni smo si...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem jo jaz probal pa ni to to

 

na koncu koncal s tvojo firmo ampak drug model, lezyne zecto drive max 250...ta res sopa in je lepo vidna (do 250lm)

Sicer odvisno od snopa ampak 250 lumnov mora biti v son?nem dnevu vidno zelo dale?. Pri mojih Lezyne lampicah je najni?ja stopnja konstantnih 5 lm, in tisti ki ima v v na?i familiji Lezine, vozi pono?i zadnji v koloni, ker je ?e 5 lm mote?e.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je bilo letos ?e posebej zabavno - Megavalanche oziroma Mountain of Hell

 

 

zmagal je vsak, ki ni bil polomljen.

 

Ampak, dejansko je prvi pri?el v dobrih 31 minutah ?ez... tisti, ki imate velike monitorje, ne se preve? v?ivet.

 

 

aja, babo z dobrimi jo?ki so pa ?al kasneje cenzurirali - da se ne bo mladina pokvarla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil v soboto ravno tam (Alp D Huez), gledal priprave to si bili na speedu ze spodaj na kofet. Kar tresli so se

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skregal s svojim serviseejem med menjavo gume in ta mu je ni hotel dati, samo pokvarjeni je vzel. Na fb je malo vec zacetka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede nakupa kole??ka za mojega pi??an?ka, h?erko PORO?AM; sva v?eraj kupila 20-pal?nega na Bolhi in je bilo ?e ob nakupu jasno, da sva kupila premajhnega (vi?ine 130cm tamala), ampak raje vidiim da se z rahlo premajhnim suvereno in zadovoljno pelje (obenem se privadi na 6-prestav), kot da se mi parkrat po?teno prekucne s 24 in jo mine vsakr?no veselje. Pi??an?ka poznam in ko morala pade, je tak zmajski karakter, da je ne premakne? v prepri?anju.  :zvizga:

 

Sem pa opazil, da ?e s tem 20 razvije konkretno hitrost, ko niti moj na fertig ?print ve? ne konkurira (pa sem bil med tahitrimi, ne med pol?i, npr. 7.5s na 60 in nekaj pod 12s na 100m, hehe). 

 

Sicer verjetno zdaj pri 40-ih nisem hitrej?i kot v srednji, ampak vseeno kompliment za male noge na novem kole??ku.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po prvi sliki vidim, da si bil blizu mojih krajev (Oplotnica)...

Ja, ?tartal iz Zre? pa do Lukanje , preko Osankarice na tri kralje, areh, ?martno, slo.bistrica , Polj?ane,Bo?, sladka gora, Lo?e, ?ice, Zre?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaka ti ?as, ?e si tole vozi si pa res dasa. Poznam tale teren, ker sem ?e vozil. Bo? je pa kar j... n? Lp

Hvala,hvala. Ja,jaz si takole vzamem frei dan,zgodaj startam, ne gledam na uro in potem je top filing ko ima? ?e cel ve?er pred seboj.... 6h30' neto, 8h30' bruto.

 

Bo? je kratek , pa precej strm, na vrhu pa zelo prijazni v planinskem domu. Priporo?am.

 

E-bike pa za1x ne pride v po?tev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta nov bike je hud! Koncno nasel primerno velikost zame (29/52)

Edino tamal Cigi ki je pooblasceni servis zanj pravi obvezno te ploscice ven, pa shimano not ker so original pretrde (ko mazda jebote).

Vceraj padel Vrsic, danes 10ka zjutraj. Kje sem pustil Suada?

https://riserapp.com/t/f81pxIQycxpB/jure-sirena/monday-ride

Sem pa ko motorist na poti dol bolj pritisnil prvo, in z neznizanim zicom skorajda letel cez balanco. Hideavlika prime ko pes je?a.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.