Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Ta nov bike je hud! Koncno nasel primerno velikost zame (29/52)

Edino tamal Cigi ki je pooblasceni servis zanj pravi obvezno te ploscice ven, pa shimano not ker so original pretrde (ko mazda jebote).

Vceraj padel Vrsic, danes 10ka zjutraj. Kje sem pustil Suada?

https://riserapp.com/t/f81pxIQycxpB/jure-sirena/monday-ride

Sem pa ko motorist na poti dol bolj pritisnil prvo, in z neznizanim zicom skorajda letel cez balanco. Hideavlika prime ko pes je?a.

A ti ma? to metalika plo??ice?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, v?eraj sem se dru?il s forumskim frendom (Schurda) in sva imela prakti?no triatlon :)

 

V osnovi sva bila pohodnika, kasneje plavanje v reki Savinji, za finale pa ve?erna kolesarska vo?nja s kar lu?tnim tempom, ko ni bilo ve? vro?ine. Skratka aktiven dan, Savinjska regija pa mi je itak ena najljub?ih. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malenkost manj kot 1leto in to?no 3t km; mtb je rabil novo ketno, zadnje zavorne obloge so po jurja km ?e skoraj pri koncu..

 

Ni slabo za razmerje 1200-1600visincev /100km.

 

In pa zanimiva dogodiv??ina na dana?nji kratki vo?nji; se peljem z mtb na Pance po gozdu in ko grem mimo kmetije , me gospod gleda; malce za?udeno ,malce izpod ?ela...

 

Nekako ga nisem znal prebrati in seveda pozdravim: "dober dan... A bo?"

 

In dobim nazaj :" bo,ampak naprej pa ne bo? mogel iti..."

 

Jaz (se ustavim):" aja? Kako to?"

 

On:" tam naprej je zelo strmo"

 

Jaz:"aja... Poznam,ne skrbite... Sem mislil, da koga motimo kolesarji ali da je kaj zaprto"

 

On:" nevem zakaj bi nas motili..."...

 

Jaz:" res je... Lep dan vam ?elim"

 

On:" enako in sre?no vo?njo"...

 

Seveda ni bilo prestrmo za kozoroga na kolesu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem danes v bauhaus, usput vidim , da imajo continental slaufe za specialko...

 

Itak, potrosna roba pri meni... pri blagajni me skoraj vrze na rit.

 

9,6 eura/komadu... cudezno na polici ni bilo etikete s ceno.

 

Saj niso resni.... drugje so 6eur/kom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni to taka trgovina da bi imela veliko za kolesa in je pa? mal  dra?je, zmer je tako... pa? majo vse po malem pa ve?inoma dra?je kot drugod... je pa fajn da dobi? 'vse ' na enem mestu...  tud na petrolu je mleko dra?je, pa ?e ga nuca?  je pa? ok...

 

drga? pa bi me neki zanimalo...ima kdo elektri?no kolo , kaj vzeti ? svojega bi rad  predelal z bafang 250w sredinskim motorjem... ampak ima kolo diske (na olje ne zajle) .... in pol se verjetno ne da ker pridejo neki senzorji gor oz menjat treba ro?ke..?  kak nasvet

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni to taka trgovina da bi imela veliko za kolesa in je pa? mal dra?je, zmer je tako... pa? majo vse po malem pa ve?inoma dra?je kot drugod... je pa fajn da dobi? 'vse ' na enem mestu... tud na petrolu je mleko dra?je, pa ?e ga nuca? je pa? ok...

 

drga? pa bi me neki zanimalo...ima kdo elektri?no kolo , kaj vzeti ? svojega bi rad predelal z bafang 250w sredinskim motorjem... ampak ima kolo diske (na olje ne zajle) .... in pol se verjetno ne da ker pridejo neki senzorji gor oz menjat treba ro?ke..? kak nasvet

Ja,ok ampak ne za 50% drazje. Zame je ?tacuna kjer imajo vse po malem npr. Decathlon, hervis,intersport...

 

Se pa strinjam, ?e bi nujno rabil, bi dal tudi 15eur....

 

Za e-bike pa nimam pojma.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal neumestno al pa tud ne - kolk ?laufov pa ti porabi? na sezono? Jaz sem po treh sezonah recimo pri enem, recimo predvidevam, da ti potem takem verjetno skuri? dva na sezono?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal neumestno al pa tud ne - kolk ?laufov pa ti porabi? na sezono? Jaz sem po treh sezonah recimo pri enem, recimo predvidevam, da ti potem takem verjetno skuri? dva na sezono?

Odvisno od sre?e/smole. Letos 3x nabasal na trn/steklo in 1x presekal pla?? in seveda tudi slauf. Torej 4slaufe in 1plasc. Vse na specialki.

 

Prej v treh letih 3x na specialki in 2x na mtb....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol sem skoraj zadel... cca tri na sezono. No ja, bankrotiral glih ne bo?, ampak sej ve? kako je to, ?e pa? kupi? pri prvem, pol je bolj? ne gledat za kolk bi dobil kje drugje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol sem skoraj zadel... cca tri na sezono. No ja, bankrotiral glih ne bo?, ampak sej ve? kako je to, ?e pa? kupi? pri prvem, pol je bolj? ne gledat za kolk bi dobil kje drugje.

Enkrat mi je en moj kolega, ki mi je velik navdih tako na kolesu,kot sicer v ?ivljenju, rekel: ve? kot zamenjas gum na kolesu zaradi obrabe,bolj si sre?en ?lovek... Verjamem,da je nekaj na tem.

 

Sicer pa ja, ne vidim razloga zakaj bi dal 3eur ve? za 1stvar,ki ima lahko ?ivljenjsko dobo 1dan ali pa 1leto..

 

Euro tu , Euro tam....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa danes kar med malicnim odmorom s kolesom na LJ grad, pomoje po vec kot 2 desetletjih na ta nacin tja gor.

 

V studentskih letih in bivanju pri starsih, na Trubarjevi, sem vil gor skor vsak dan ter poskusal izboljsati cas vzpona. Cestna specialka by Rog, itak :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.