Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

 Najprej pozdravljeni vsi. Sem nov na foromu, zanimam pa se za ta avto https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12772934

Zanima me splo?no o teh serijah, mogo?i? serijskih napakah, pogostih te?avah, mogo?e kdo pozna ta avto? Cena se vam zdi primerna?

Kateri rang opreme je to, obstaja verjetno ?e kak rang oz. manj?

 

hvala vsem lp benben

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede serijskih napak oz. vpoklicev je ze veliko napisanega ... Najbolj odmeven je pomoje problem z odmicno gredjo >> http://www.mazda-si.net/topic/14199-te%C5%BEave-kvalitete-odmi%C4%8Dnih-gredi-pri-22-d-skyactive-agregatih/

 

Potem je nekaj se tukaj:

 

http://www.mazda-si.net/topic/14008-vzdr?ljivostproblemi-motorja-22-dizel-skyactived-2012

 

http://www.mazda-si.net/topic/14374-mazda6-l2014-rabljeno-vozilo-nakup-da-ali-ne/

 

 

 

Glede paketa opreme ... Tale na linku je letnik 2013 ... taka kot moja ... :) V katalogu (sem ga nasel na disku in nalozil) si lahko pogledas kaj ima katera stopnja ...  Paketi opreme so takrat bili Emotion, Challenge, Attraction in Revolution ...

Nova_Mazda6_2013.pdf

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede serijskih napak oz. vpoklicev je ze veliko napisanega ... Najbolj odmeven je pomoje problem z odmicno gredjo >> http://www.mazda-si.net/topic/14199-te%C5%BEave-kvalitete-odmi%C4%8Dnih-gredi-pri-22-d-skyactive-agregatih/

 

Potem je nekaj se tukaj:

 

http://www.mazda-si.net/topic/14008-vzdr?ljivostproblemi-motorja-22-dizel-skyactived-2012

 

http://www.mazda-si.net/topic/14374-mazda6-l2014-rabljeno-vozilo-nakup-da-ali-ne/

 

 

 

Glede paketa opreme ... Tale na linku je letnik 2013 ... taka kot moja ... :) V katalogu (sem ga nasel na disku in nalozil) si lahko pogledas kaj ima katera stopnja ...  Paketi opreme so takrat bili Emotion, Challenge, Attraction in Revolution ...

Tnx for info, torej ima? tako 2013 tudi sam. Kako si zadovoljen? misli? da je pri tej v oglasu bil problem z odmi?no gredjo re?en.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tnx for info, torej ima? tako 2013 tudi sam. Kako si zadovoljen? misli? da je pri tej v oglasu bil problem z odmi?no gredjo re?en.

Glede tega, ce je bil pri tej problem resen ne vem... sam sem pa s svojo izredno zadovoljen...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede tega, ce je bil pri tej problem resen ne vem... sam sem pa s svojo izredno zadovoljen...

Ti si pri svoji zamenjal gred? Kako bi to najla?je preveril, avto je uvoz iz nizozemske. Razmi?ljam da se pri 150 000km tako napaka ?e prej poka?e ali pa? ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si pri svoji zamenjal gred? Kako bi to najla?je preveril, avto je uvoz iz nizozemske. Razmi?ljam da se pri 150 000km tako napaka ?e prej poka?e ali pa? ne?

Ja... je ze zamenjana... Sam ne mores preverit... na servisu pa verjetno lahko... tudi ce je bilo delano kje drugje izven SLO...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... je ze zamenjana... Sam ne mores preverit... na servisu pa verjetno lahko... tudi ce je bilo delano kje drugje izven SLO...

Kak?en pa je stro?ek menjave? Nekje sem prebral da so do konca leta 2013 to napako odpravili nevem ali to dr?i? Kaj pa moje mi?lenje da bi se do 150k prevo?enih verjetno ?e pojavila napaka ali pa? ne. Ti si menjal preventivno? 

p.s. Kdaj se dela tukaj velik servis?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en pa je stro?ek menjave? Nekje sem prebral da so do konca leta 2013 to napako odpravili nevem ali to dr?i? Kaj pa moje mi?lenje da bi se do 150k prevo?enih verjetno ?e pojavila napaka ali pa? ne. Ti si menjal preventivno? 

p.s. Kdaj se dela tukaj velik servis?

Menjano je bilo pod garancijo... je posvetila lucka... Kdaj se pojavi, nimam pojma... kaksen je strosek tudi ne vem... mene ni kostalo nic...

 

Velikega servisa ni, ker nima jermena...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en pa je stro?ek menjave? Nekje sem prebral da so do konca leta 2013 to napako odpravili nevem ali to dr?i? Kaj pa moje mi?lenje da bi se do 150k prevo?enih verjetno ?e pojavila napaka ali pa? ne. Ti si menjal preventivno?

p.s. Kdaj se dela tukaj velik servis?

?e je bilo menjalno pod garancijo ok., ?e pa ?e ni bilo, pa no?e? vedeti koliko pride stat-nova gred, menjajo ponavadi zraven tudi turbino, pa delo...

?e ne pozna? zgodovine bi se jaz izogibal letniku 2013.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je bilo menjalno pod garancijo ok., ?e pa ?e ni bilo, pa no?e? vedeti koliko pride stat-nova gred, menjajo ponavadi zraven tudi turbino, pa delo...

?e ne pozna? zgodovine bi se jaz izogibal letniku 2013.

Zravn bi dobil tudi garancijo gsv7... avto ima to digitalno servisno knjigo, izpisano na servisu v MB, bi se tam daalo videti tudi to ?e je bila gred menjana? Zdaj verjetno se to neda videt- ocenit v kakem stanju je , ali pa??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zravn bi dobil tudi garancijo gsv7... avto ima to digitalno servisno knjigo, izpisano na servisu v MB, bi se tam daalo videti tudi to ?e je bila gred menjana? Zdaj verjetno se to neda videt- ocenit v kakem stanju je , ali pa??

Po moje bi se dalo na servisu ugotoviti, ?e jih lepo vpra?a?.Ali pa ?e bolje vsedi se v ta avto in na Mazda servis z njim.

Mislim, da bi ti povedali vso zgodovino o avtu tam. Probaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojo povedali. Meni so v BTCju brez kakrsnegakoli problema sprintali servisno knjizico vozila za katerega sem se zanimal. Pac poves VIN stevilko in reces, da te zanima zgodovina omenjenega vozila, ker se zanimas za nakup. Meni niso nic racunali in so mi se mazdine bombone dali :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojo povedali. Meni so v BTCju brez kakrsnegakoli problema sprintali servisno knjizico vozila za katerega sem se zanimal. Pac poves VIN stevilko in reces, da te zanima zgodovina omenjenega vozila, ker se zanimas za nakup. Meni niso nic racunali in so mi se mazdine bombone dali :)

Te zadeve niso vpisane v DSK... vsaj ne v tisti del, ki vidimo kot uporabniki... Jaz vidim vpisane samo redne servise... recimo pred kratkim so zamenjali amortizerje prtljaznih vrat kot vpoklic... pa tega ni vpisanega v DSK...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojo povedali. Meni so v BTCju brez kakrsnegakoli problema sprintali servisno knjizico vozila za katerega sem se zanimal. Pac poves VIN stevilko in reces, da te zanima zgodovina omenjenega vozila, ker se zanimas za nakup. Meni niso nic racunali in so mi se mazdine bombone dali :)

https://images.avto.net/12790014/11.jpg  Tukaj na sliki se vidi ta izpis, ki ga je prodajalec dobil na uradnem servisu, tako mi je rekel. Zdaj iz tega papirja lahko razberem samo servisne intervale, kaj druega pa ne. Mogo?e kdo razbere kaj ve??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok.Mene zanima slede?e glede 6-k.

Od kdaj naprej je faceliftana 6 skyactive, Vem da je bilo to v letu 2015 ampak ne vem od katerega meseca naprej.Ko kli?em so ene z LED lu?mi druge imajo xenon. Govorimo seveda o Revolution opremi.

Naprej.Ene imajo usnje, druge ne. Ene so z Bose ozvo?enjem druge spet ne. A je kak?no pravilo glede opreme ali pa so kupci kar dodajali in odvzemali dolo?eno opremo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Faceliftana ima drugacno armaturko in displey radija-navigacije. Glede opreme pa imajo lahko za razlicni trg razlicne pakete opreme.

Evo slike

Prefacelift notranjost

Facelift notranjost

Ok. te razlike poznam, poleg tega so ?e dark smoked hyper silver feltne namesto srebrnih, pa odbija? je druga?en, pa lu?i so malo druga?ne.

Bolj me zanima s katerim mesecem v 2015 so za?eli z faceliftom in zakaj nimajo vse Revolution usnja in Bose ozvo?enja noter?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Revolutiom Top je z usnjem ce se ne motim

Revolution pa brez

Odvisno od trga... pri nas je res tako... ceprav prefacelift je bila najvisja oprema samo Revolution.... brez Top... po FL pa so dodali se en paket... v Nemciji je recimo najvisja oprema Sports Line se mi zdi, pa je se vedno za usnje doplacilo... vsaj pri CX-5 sem nekje zasledil, da je tako...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno od trga... pri nas je res tako... ceprav prefacelift je bila najvisja oprema samo Revolution.... brez Top... po FL pa so dodali se en paket... v Nemciji je recimo najvisja oprema Sports Line se mi zdi, pa je se vedno za usnje doplacilo... vsaj pri CX-5 sem nekje zasledil, da je tako...

Res je, v Nem?iji je najvi?ja oprema sports-line,a so tudi tam variante z in brez usnja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.