Skoči na vsebino

Mazda 6 nakup


UrosP1

Priporočeno sporočilo

Kaj da ne prodaja - mal vas heca in samo ?ekira kak?en bo odziv. :aaaaa:

 

Sam vztrajni morate bit, se bo ?e omeh?al :hudicek:

 

ne me rajcat bom takoj miato ubodu, familija pa z avtobusom na morje :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa sm ga ?el pogledat. Sicer kr nekaj lepotnih napak-spredaj odbija? popraskan, voznikova in prtlja?na vrata po robu obtol?ena(verjetno od gara?nih hi?), lu?ka za nadzor tlaka v pnevmatikah utripa-baje en senzor fu?, najbolj me pa moti, da se ne da preverit servisiranje in kilometrine, ker avto ni bil nikoli vpisan v elektronsko servisno knjigo. Baje imajo v Italiji kr navado, da lizing hi?e po svoje servisirajo te avte. :blink:

Sicer druga?e prijazni, ponudil tudi, da se avto zapelje kamorkoli na kompletni pregled.

 

Pol sem ?el ?e v ?kofljico pogledat ?e eno, in isto, brez prave zgodovine servisov(seveda isto italjanka), zadnji odbija? barvan, pa verjetno ?e kej ve?.

 

To je to, sam tolk ?e bo drugmu kej v pomo?.

 

 

Lp, Matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se Avta ?kofljica ti?e, bi jaz ?elel, da si ?imve? ljudi prebere mojo izku?njo, ko sem si moral najti odvetnico, da se sedaj borim kot <_<hlapec Jernej za svojo pravico. :hudicek:

 

tule;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9768

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....... najbolj me pa moti, da se ne da preverit servisiranje in kilometrine, ker avto ni bil nikoli vpisan v elektronsko servisno knjigo. Baje imajo v Italiji kr navado, da lizing hi?e po svoje servisirajo te avte. :blink:

Sicer druga?e prijazni, ponudil tudi, da se avto zapelje kamorkoli na kompletni pregled.

 

Lp, Matej

 

Si mogo?e preveril na Mazdi ?e res ni vpisana v elektronsko servisno knjigo? Mogo?e samo pravijo, da nebi preverjali. Da bi lizing hi?e po svoje delale servise kar nekak ne verjamem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si mogo?e preveril na Mazdi ?e res ni vpisana v elektronsko servisno knjigo? Mogo?e samo pravijo, da nebi preverjali. Da bi lizing hi?e po svoje delale servise kar nekak ne verjamem.

 

Sm preveril ja, pa nimajo podatka, da bi ta avto s to VIN ?tevilko videl poobla??enega serviserja oz, se ni nikoli vpisal noben servis v ra?unalnik.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to pravim - roke stran od tegale, ker je to nateg od za?etka. Zakaj ni vpisan v DSK, ja zato, da se manipulira s kilometri in da naivni kupec, da veliko ve?, kot je avto dejansko vreden.

 

Raje, dej za enga z znano zgodovino (vsaj kar se servisov ti?e) kakega jurja ve? pa si vsaj miren, da ima? to?no stanje.

Tale klele jih ima lahko tud 150.000 al pa 200.000 in temu primerna bi morala biti cena.

 

?e ne bomo kupci enkrat stopili sami na rep tem goljufom nam bodo kar naprej prodajali "kozmeti?no" popravljene avtomobile za precej?ne denarje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6218304&show=1

Tega ?el tudi gledat, preverjena znana zgodovila, prvi slo lastnik, motor pod garancijo menjan pri 32.000km, zato ?e nima glavnega servisa narejenega. To me ?e en moti preve?, najve?ja te?ava je rja pod lakom, ki na pokrovu motorja in najve? na strehi udarja ven. Naj bi sicer garancija krila popravilo tega, samo to je lahk nikoli kon?an boj.

 

Lp, Matej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom si kar sposodil temo. Sem pred nakupom "novega" vozila (ne ravno novega, vendar novej?ega kot imam zdaj), pa razm?ljam med tremi modeli, in sicer:

 

Mazda 6 2008+ diesel 2.0, morda 2.2; (karavan)

Honda Civic 2008+, diesel 2.2;

Audi A4 2007+, diesel 2.0.

 

Audija sicer malo na stran postavljam, ker bi vseeeno rad ostal na japonskih vozilih, ker do zdaj so se mi izkazali zanesljivi.

 

Moje vpra?anje...a bi mi lahko malo pomagali in svetovali glede Mazde6, in sicer zanimajo me razne serijske napake, ?e jih avto ima, na kaj je treba pazit pri nakupu, kako se odnesejo ti diesel 2.0, 2.2 motorji, katerega bi priporo?ali, pa? ?imve? informacij, da se na podlagi tega lahko la?je odlo?im....

 

Avto i??em nekje do 15000?.

 

Hvala za informacije!

 

LP Bandy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6218304&show=1

Tega ?el tudi gledat, preverjena znana zgodovila, prvi slo lastnik, motor pod garancijo menjan pri 32.000km, zato ?e nima glavnega servisa narejenega. To me ?e en moti preve?, najve?ja te?ava je rja pod lakom, ki na pokrovu motorja in najve? na strehi udarja ven. Naj bi sicer garancija krila popravilo tega, samo to je lahk nikoli kon?an boj.

 

Lp, Matej

 

Ne pozabi, da bo to tvoj ?as, ki ga bo? vlagal v popravila. Moje mnenje je, da se ga izogne?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm preveril ja, pa nimajo podatka, da bi ta avto s to VIN ?tevilko videl poobla??enega serviserja oz, se ni nikoli vpisal noben servis v ra?unalnik.

 

 

Potem nekaj ne stima... Ker brez pooblascenega servisa in DSK ni garancije... Vsaj prva tri leta bi moral biti servis vpisan v DSK ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj, evo moj prvi post.

 

Torej sem pred nakupom avtombila, najbolj se mi dopade mazda 6. Moj budget je 8- 9k EUR.

 

Zadnjih 14dni opazujem avto.net in zacudeno ne morem najti nubene v tem rangu (sem pricakoval 2007 letnik).

Aja gledam samo slovensko poreklo.

 

Trenutno mi je v oko padla tale:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5727712&show=1

 

Mogoce pozna kdo?

 

Je mazda 6 2005 letnik imela sploh tolko opreme kot jo ima tale (ESP,...) ?

 

Mogoce prodaja kdo od vas kaj podobnega?

 

Zazeljeno se je da je <=100kw..

 

 

lp in hvala za nasvete..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6218304&show=1

Tega ?el tudi gledat, preverjena znana zgodovila, prvi slo lastnik, motor pod garancijo menjan pri 32.000km, zato ?e nima glavnega servisa narejenega. To me ?e en moti preve?, najve?ja te?ava je rja pod lakom, ki na pokrovu motorja in najve? na strehi udarja ven. Naj bi sicer garancija krila popravilo tega, samo to je lahk nikoli kon?an boj.

 

Lp, Matej

 

Ja, zadnji? mi je majstr (tri krone) rekel, da je mel eno trojko ?tiri leta staro rjavo kr precej...Ne vem kaj Japezarji tak ?voh pleh delajo. Al pa take ?udne zlitine skupaj, da ja ?im prej zgnije ..od znotraj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.