Skoči na vsebino

Mazda 6 GH/GJ in 20 col


Husky1290

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Husky1290 napisal:

Ker sta Miklavž in Božiček letos videla kako priden fant sem bil, sta mi obljubila dostavo novih felten marca :D 20 col seveda

 

enigma-bd-front.jpg

Čestitke za tako lepe felge,sedaj pa samo čeljusti še pobarvaš in bo bomba od avta.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Bini napisal:

Čestitke za tako lepe felge,sedaj pa samo čeljusti še pobarvaš in bo bomba od avta.:bravo:

... pa gume kupit. 😊Bo treba še dedka mraza povprašat, če bi bil tako dober pa da pristavi jurčka. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

Komaj čakam na te slike kr mene tudi mikajo 20ke že nekaj časa...

A ga misliš tudi nižati? Ker drugače izpadejo malo smešne 20" na original fedrih. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je SpEkTr napisal:

Izgledalo bo super, vse ostalo pa ne bo tako super emoji16.png

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Res je. Šminka bo super, a vožnja bo... 😬

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Aless napisal:

Ja odvisno je tudi kje se voziš, po AC bo vredu, kake zaflikane lokalne ceste pa bo malo bolj rukalo. 

Točno tako. Pa več hrupa bo izpod kolotekov, večja poraba, paziti je treba na udarne luknje, ker se hitro lahko feltna zvije.Že pri mojih 245 s presekom  40 moram zelo paziti. Pa centriranje morajo bit take gume v nulo. Meni jih  v prvo niso prav in je kar treslo. 😬

Je pa vožnja vsekakor bolj precizna, bolj športna, v ovinke greš lahko veliko hitreje. In avto bo izgledal-fenomenalno. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
dne 10. 2. 2021 ob 13:32 je Husky1290 napisal:

Update: gumeni valjak je doma 😄

20210210_132756~2.jpg

20210210_132704~2.jpg

Na feltnah izgledajo potem malo drugače. Ko sem jaz kupil moje 245 sem samo gledal, kam jih bom montiral, ker so izgledale  tako Široke. No, #e vedno so široke, da ne bo pomote. 😊

Dimenzija? 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

16 minutes ago, Alex said:

Na feltnah izgledajo potem malo drugače. Ko sem jaz kupil moje 245 sem samo gledal, kam jih bom montiral, ker so izgledale  tako Široke. No, #e vedno so široke, da ne bo pomote. 😊

Dimenzija? 

Nisem še imel tako širokih gum, zato so mi mal ogromne za videt najbrž. 245/35/20 Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 😁

Popravljeno od Husky1290
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Husky1290 napisal:

Nisem še imel tako širokih gum, zato so mi mal ogromne za videt najbrž. 245/35/20 Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 😁

Saj pravim, ko jo boš montiral se malo stisne na robovih feltne in izgleda  na felni malo višji presek. Je pa res valjar, ja. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

UPDATE!

Vzmeti so zmontirane, zdaj čakamo le še zaključno dejanje, platišča :) upam da pridejo čimprej.

spodaj pa še nekaj primerjalnih slike prej/potem. Na zadnji osi sicer ni videti zelo veliko, ampak na meter merjeno se je spustila 25mm, spredaj pa 30. Trenutno montirani distančniki 15mm spredaj/zadaj, čeprav bi si morda zadaj lahko privoščil celo 20mm. In ne spreglejte premium zlatih zavornih čeljusti :D 

prej1.jpg

potem1.jpg

prej2.jpg

potem2.jpg

prej3.jpg

potem3.jpg

prej4.jpg

potem4.jpg

prej5.jpg

potem5.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Husky1290 napisal:

UPDATE!

Vzmeti so zmontirane, zdaj čakamo le še zaključno dejanje, platišča :) upam da pridejo čimprej.

spodaj pa še nekaj primerjalnih slike prej/potem. Na zadnji osi sicer ni videti zelo veliko, ampak na meter merjeno se je spustila 25mm, spredaj pa 30. Trenutno montirani distančniki 15mm spredaj/zadaj, čeprav bi si morda zadaj lahko privoščil celo 20mm. In ne spreglejte premium zlatih zavornih čeljusti :D 

prej1.jpg

potem1.jpg

prej2.jpg

potem2.jpg

prej3.jpg

potem3.jpg

prej4.jpg

potem4.jpg

prej5.jpg

potem5.jpg

Lepo. Spredaj bo z 20" na Knap sedaj, ko je znižana. Bo šlo na mm. 😊 Zadaj pa bo kljub ET 45 izgledalo carsko. Nič bat. Široke gume naredijo svoje. 😉

Bodo pa zlate čeljusti še boljše izpadle na tvojih novih črno-poliranih feltnah. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.