Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 35 minutami je Jest napisal:

No... jaz sem tudi videl, kaj so napisali drugi... in kaj so poslikali... pa sem videl samo enega takega "pacienta"... nikakor pa ne morem, tako kot ti, trditi, da je bilo taki celo vec... Taksni in drugacni "Pactienti" se pa najdejo vedno in povsod... Kolikor sem videl, je bila vecina tam normalnih ljudi... Je pa seveda mozno, da ti to vidis drugace... to sem ze itak navajen... 🤪

https://www.24ur.com/novice/slovenija/protesti_5.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz na teh slikah vidim le nekaj posameznikov, ki so cudno obleceni ... 😇

 

Tole spodaj pa niso protestniki... ceprav so tudi cudno obleceni 😜🤪... To so "miroljubni" predstavniki oblasti ... 🤑

 

image.thumb.png.8520277ae40cb90dd61927dd793aa759.png

 

image.thumb.png.d019acc4d852ff282d3577608e6c2293.png

 

image.thumb.png.d508b80c4b19b916c80750870c3c5567.png

 

image.thumb.png.e10f4739503df2ebd0b2843ad1c921af.png

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znova zapisanega celega fuka besed, da človek ne more več sledit, haha.

 

A vas karkoli zanima od včerajšnjega protesta? Pa ja mene vprašate, da ne boste samo v medijih brali, hahaha.

 

20211013_170515.thumb.jpg.cffcfcf43b672817376ecd92378a9c16.jpg

 

20211013_170522.thumb.jpg.450b80b4beb14ae06e5203adc7927b3f.jpg

 

Torej, mogoče je bilo malenkost manj ljudi kot na prejšnjem protestu, pa še vedno ogromno. Bili so mirni protesti, policija je korektno opravljala svoje delo. Je pa res, da ko so pripeljali vodni top, potem so ljudje iz preventive dali gor kakšno masko in očala, saj izkušnje iz prejšnjega tedna nas marsikaj učijo... Ampak ja, smo presegli svojo nasilništvo in smo se raje posedli po tleh in tako policajem nismo dali povoda za karkol nasilnega.

 

20211013_171844.thumb.jpg.1ce3ca57cfcae6f357186008d043c0d4.jpg

 

Ko se je dan začel povešat v večer, pa je policija začela počasi z razpuščanjem shoda in množica se je razšla.

 

Twito me znova ni razočaral. Bravo!

245504873_195128332735445_3976709880660431665_n.thumb.jpg.cdcec0118a5a867fdabea7d59ce4931f.jpg

 

 

Popravljeno od pob
  • Všeč 5
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Jest napisal:

Jaz na teh slikah vidim le nekaj posameznikov, ki so cudno obleceni ... 😇

 

Tole spodaj pa niso protestniki... ceprav so tudi cudno obleceni 😜🤪... To so "miroljubni" predstavniki oblasti ... 🤑

 

image.thumb.png.8520277ae40cb90dd61927dd793aa759.png

 

image.thumb.png.d019acc4d852ff282d3577608e6c2293.png

 

image.thumb.png.d508b80c4b19b916c80750870c3c5567.png

 

image.thumb.png.e10f4739503df2ebd0b2843ad1c921af.png

 

 

@Jestnima smisla z njim debatirat ker itak vidi in sliši to kar hoče. Je pa žalostno na kak nivo se lahko spusti.

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Janez007 napisal:

@pob, zanima me razlog tvojega protestiranja. V raznih medijih kažejo ljudi in njihove razloge za protest. Meni ni več nič jasno. Eni pravijo, da bi radi živeli kot pred korono. Kdo pa ne bi? Ampak je prej treba nekaj naredit, tako kot so Danci, Portugalci,... Brez nič ni nič.

 

Zato te sprašujem. :)

 

Ne moreš spraševati tega teh 6-7 proticepilcev tu gor. Oni zagovarjajo svoje teorije zarot. 😊

  • Všeč 3
  • Ni všeč 6

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je pob napisal:

Znova zapisanega celega fuka besed, da človek ne more več sledit, haha.

 

A vas karkoli zanima od včerajšnjega protesta? Pa ja mene vprašate, da ne boste samo v medijih brali, hahaha.

 

20211013_170515.thumb.jpg.cffcfcf43b672817376ecd92378a9c16.jpg

 

20211013_170522.thumb.jpg.450b80b4beb14ae06e5203adc7927b3f.jpg

 

Torej, mogoče je bilo malenkost manj ljudi kot na prejšnjem protestu, pa še vedno ogromno. Bili so mirni protesti, policija je korektno opravljala svoje delo. Je pa res, da ko so pripeljali vodni top, potem so ljudje iz preventive dali gor kakšno masko in očala, saj izkušnje iz prejšnjega tedna nas marsikaj učijo... Ampak ja, smo presegli svojo nasilništvo in smo se raje posedli po tleh in tako policajem nismo dali povoda za karkol nasilnega.

 

20211013_171844.thumb.jpg.1ce3ca57cfcae6f357186008d043c0d4.jpg

 

Ko se je dan začel povešat v večer, pa je policija začela počasi z razpuščanjem shoda in množica se je razšla.

 

Twito me znova ni razočaral. Bravo!

245504873_195128332735445_3976709880660431665_n.thumb.jpg.cdcec0118a5a867fdabea7d59ce4931f.jpg

 

 

Vedno manj ljudi je tam.😊 Mogoče jurja ali še malo manj. In vedno več poštenih, delavnih Ljubljančanov je jeznih, ker jim blokirate vsako sredo ceste, ko se vračajo iz služb domov.

A ne bi bilo fajn, da bi recimo ob ponedeljkih protestirali v Lj. oljkarji, ker so jim oljčne mušice uničile pridelek, pa ob torkih bi se tam, neprijavljeni seveda, narisali komiki,ker se jim nihče več noče smejati, ob četrtkih bi imeli neprijavljene proteste krojači in šivilje, ker jih nihče ne razume. In tako bi lahko imeli vsak dan turisti organizirane oglede teh umetniških performansov. 😊

 

 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Janez007 napisal:

@pob, zanima me razlog tvojega protestiranja. V raznih medijih kažejo ljudi in njihove razloge za protest. Meni ni več nič jasno. Eni pravijo, da bi radi živeli kot pred korono. Kdo pa ne bi? Ampak je prej treba nekaj naredit, tako kot so Danci, Portugalci,... Brez nič ni nič.

 

Zato te sprašujem. :)

 

Pa še enkrat sprašujem. 

Če greš službeno oddat pošto, ne rabiš PCT. Če pa isti trenutek hočeš dvigniti pošto zase, rabiš PCT. 

Ti je to normalno? 

To je en izmed razlogov za protest. 

Drugi...

Sprevodnik na vlaku se tedensko samotestira in se sprehaja po vlaku gor in dol... 

Če zaključi v MB, se kot potnik ne sme peljati do CE, kjer je doma, ker nima PCT. 

 

TAKIH in podobnih stvari imajo ljudje poln kufr. 

 

Pa še to... 

Mobilna ekipa za cepljenje iz Posavja gre na teren v...pozor...NOVO GORICO. Tam za vsakega, ki ga cepijo dobijo nagrado od države. Je to zaradi zdravja ali zaslužka? 

 

Zdravnik raje dela v kovid ambulanti, kot v svoji ordinaciji, kjer bi moral biti po razporedu... Zakaj? Zaradi dodatka... 

 

Tu je par primerov, zaradi katerih se navadni smrtniki upirajo. 

  • Všeč 4
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Alex napisal:

Vedno manj ljudi je tam.😊 Mogoče jurja ali še malo manj. In vedno več poštenih, delavnih Ljubljančanov je jeznih, ker jim blokirate vsako sredo ceste, ko se vračajo iz služb domov.

A ne bi bilo fajn, da bi recimo ob ponedeljkih protestirali v Lj. oljkarji, ker so jim oljčne mušice uničile pridelek, pa ob torkih bi se tam, neprijavljeni seveda, narisali komiki,ker se jim nihče več noče smejati, ob četrtkih bi imeli neprijavljene proteste krojači in šivilje, ker jih nihče ne razume. In tako bi lahko imeli vsak dan turisti organizirane oglede teh umetniških performansov. 😊

 

 

Alex, ne moreš da ne žališ? 

 

Oprosti, ampak gnoj je koristen, ti si pa slabši. 

Slab človek si, Alex. Res si slab. Vesel sem, da te ne poznam v živo. Sram bi me bilo, če bi poznal človeka, ki ima tako primitivno miselnost. 

  • Všeč 4
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko najbolj čudno oblečeni so eni tipi v črnem, kjer ne veš a je pust al pa mednarodno srečanje Comic-con, kjer se folk oblači v vse žive superjunake. Edin kar ne veš kaj bi teli radi bili, a vitezi na konjih, robokopi al pa le ninja želvice? :nevem:

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj bedna tema, a eni in isti pišete od 06:00 do 00:00............in to cel dan vsako uro, a je pol čudno da smo kjer smo? ZAsvojeni ste s tem.....

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Boss, tole so pa bolj pravljice. 

Od kolega kolegovega brata brat. 🤔 

 

A torej naj se zlažem tako kot bi se ti, da je to moj najboljši prijatelj ali sodelavec? Saj razumeš pomen besede znanec, ki pa je v tem primeru kolega od mojih kolegov. Se pravi, če ni bližnji sorodnik, prijatelj ali sodelovec se to po tvoje pač ni zgodilo, al kako naj si tvoj zapis razlagam? :nevem:

 

Hvala bogu, da je takih in podobnih primerov tako pri kovidu kot pri cepljenju dejansko relativno malo in da vsak od nas večinoma ne prešteva takih nesrečnih primerov tudi pri svojih najbljižjih.

  • Všeč 4
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med protestniki so plačanci, ki delajo zdraho. To so taksni ljudje tipa Alex. Sodelavec bil na protestu. Iz ozadja pritekli ti plačanci in naredili zdraho, povezava s policijo, policisti vodni top, ti plačanci se pa skrijejo... Take mamo... 

  • Všeč 4
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Jest napisal:

 

Maršal Twito bo napisal na Twiter, da so nasilni protestniki zbili na tla celo policaja na konju in zraven od navdušenja vpili bravo.

pred 5 minutami je Shrek napisal:

Med protestniki so plačanci, ki delajo zdraho. To so taksni ljudje tipa Alex. Sodelavec bil na protestu. Iz ozadja pritekli ti plačanci in naredili zdraho, povezava s policijo, policisti vodni top, ti plačanci se pa skrijejo... Take mamo... 

Rumeni jopiči mogoče? A so novemberske proteste že pometli pod mizo, ko je Hojs med razbijaškim protestom paradilral po ulicah med svojimi plačanci in je ves čas iskal kakšno novinarsko ekipo, da bi natvezil kako divjajo levi fašisti.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je jures napisal:

Najbolj bedna tema, a eni in isti pišete od 06:00 do 00:00............in to cel dan vsako uro, a je pol čudno da smo kjer smo? ZAsvojeni ste s tem.....

Kaj boš pa pol rekel o medijih, ki že leto in pol vsak dan, petek in svetek nabijajo eno in isto o koroni vsaj v petih prispevkih v vsakem mediju? Tisti, ki samo take uradne medije berejo, gledajo in poslušajo so po letu in pol psihoze ali prestrašeni, ali žaljivi in verbalno nasilni do tistih, ki še niso podlegli čredni psihozi.

 

Mogoče tukaj dostikrat podajamo še informacije, ki jih MSM-ji samocenzurirajo pa naj si bodo to poročila o protestih po EU in po celem svetu ali pa tudi recimo medicinska dognanja, ki niso zgolj vezana samo na cepljenje in cepiva ampa tudi druge zadeve kar se tiče samega načina zdravljenja oziroma vsaj lajšanja poteka bolezni.

 

Jaz v tem vidim kot širjenje obzorij, verjamem, da kdo drug tudi zasvojenost, nekateri pa budalaštine in FB strokovnjaštvo. Smo si pač različni in zato dojemamo svet tudi širše - no ja vsaj nekateri.

  • Všeč 4
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

@pob, zanima me razlog tvojega protestiranja. V raznih medijih kažejo ljudi in njihove razloge za protest. Meni ni več nič jasno. Eni pravijo, da bi radi živeli kot pred korono. Kdo pa ne bi? Ampak je prej treba nekaj naredit, tako kot so Danci, Portugalci,... Brez nič ni nič.

 

Zato te sprašujem. :)

 

 

A se ti hecaš? 

 

Pred očmi nas zasužnjujejo in ti mene vprašaš za razlog mojega protestiranja, hm. Če je za tebe PCT pogoj neki normalnega, naj ti povem, da zame ni. In ja, sedaj je čas za upor in ne čez pol leta, ko boš lahko "normalno" živel samo še ob petem poživitvenem odmerku. 

Klecnili ste ob dejstvu, da bodo vas in VAŠE OTROKE špikali na vsake pol leta in to vam je kao dobr, da se vsaj malo vrnemo v normalo. In tudi to ne bo za njih dosti, ker bodo našli še dodatne razloge, kako nas omejiti v naši svobodi.

Kako neumno je od nekega prebolevnika, ki trenutno razmišlja, kako je varen (pred študenti, ki ga preverjajo na vsakem vhodu), ampak čez pol leta bo pa brez PCT pogoja tako kot jaz in bo za normalno življenje moral iti po shot. Da bo že imel protitelesa za to bolezen, nobenega ne zanima. 

 

To me spominja na nek subscription za npr. Spotify (app za poslušanje glasbe). Lahko poslušaš zastonj (to vsebuje tumbanje reklam na vsak drug komad, komadov ne morš direktno izbrat, samo izvajalca, preskakuješ lahko samo 6 komadov v eni uri, itd...), vendar premium račun ti pa da vso svobodo uporabe (brez reklam, poljubna glasba, poljubno preskakovanje), le za 5€ na mesec. Seveda imaš pa en mesec free trial, da probaš kako to izgleda, vse kar moraš storiti je to, da vpišeš mastercard podatke in po enem mesecu se moraš spomniti to sam odjaviti, ker drugače sklepajo, da se strinjaš z uporabo premium računa in ti nato trgajo vsak mesec.

No, da se vrnem k temi s cepivi... Imamo torej anticepilce, ki sicer lahko živijo, ampak imajo omejen dostop do storitev, reklame o cepljenju tumbajo, itd... in imamo tiste, ki so se šli cepit, da so lahko šli na morje, da lahko potujejo, da imajo normalen dostop do vseh storitev. Kaj pa bodo naredili, ko subscription po pol leta poteče? Seveda bodo šli po novega, saj so se navadili na luksuz, tako kot pri Spotify, ko se enkrat navadiš na vse ugodnosti, je tudi težko ustavit subscription, ker kaj pa je teh 5€ na mesec. 

 

Pa boste rekli, ja, saj anticepilci se še vedno lahko grete testirati in je to to. Seveda. Ampak kako ozkogleden morš bit, da hoče politika uvest PC pogoj na državno upravo in misliš, da ti nisi potem naslednji, hahaha. Nonstop nam tumbajo, kako in kaj, če oči je potrebno odpret. Ljudje, pogoj PC je samo ZADRŽAN, samo čakajo, da bodo sprejeti ustrezni zakoni, da ga bodo lahko uvedli. 

 

Pa dejte mal spremljat, kaj se dogaja po drugih državah, pa vam naj bo enkrat jasno, da mi ne bomo nikakršne izjeme. Ne bo ena jebena Kanada sprejela, da 12+ stari ljudje ne bodo smeli uporabljati javnega prevoza do 1.11. dalje, če ne bodo polno cepljeni in bo pri nas še vedno med in mleko. Všeč mi je ta pravljica.

 

Ampak moj pravi razlog za protestiranje pa je, ker v življenju nimam nič pametnega za počet in sem brezveznik in se potem hajpam s takimi stvarmi. Saj si to želel slišat?

 

PS: stari moj, na bruhanje mi pa gre, ko mi nekdo omeni 2 besedi - Danska in Portugalska. 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ni všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tista Portugalska, ko so ljudem, ki se niso cepili hodili na vrata trkat in jih "vabit" na cepišče? Ne to ni štos, dejasnko so to počeli in se s tem celo javno hvalili, da so s tako agresijo spravili procent precepljenih tako visoko. A je to kej drugačen način kot v Severni Koreji in Kitajski?

  • Všeč 3
  • Ni všeč 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Boss napisal:

Kaj boš pa pol rekel o medijih, ki že leto in pol vsak dan, petek in svetek nabijajo eno in isto o koroni vsaj v petih prispevkih v vsakem mediju? Tisti, ki samo take uradne medije berejo, gledajo in poslušajo so po letu in pol psihoze ali prestrašeni, ali žaljivi in verbalno nasilni do tistih, ki še niso podlegli čredni psihozi.

 

Mogoče tukaj dostikrat podajamo še informacije, ki jih MSM-ji samocenzurirajo pa naj si bodo to poročila o protestih po EU in po celem svetu ali pa tudi recimo medicinska dognanja, ki niso zgolj vezana samo na cepljenje in cepiva ampa tudi druge zadeve kar se tiče samega načina zdravljenja oziroma vsaj lajšanja poteka bolezni.

 

Jaz v tem vidim kot širjenje obzorij, verjamem, da kdo drug tudi zasvojenost, nekateri pa budalaštine in FB strokovnjaštvo. Smo si pač različni in zato dojemamo svet tudi širše - no ja vsaj nekateri.

Tole bom dodal - ne spremljam jih.....'na terenu' ni časa za to, pa po drugi strani mora življenje teći naprej

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je jures napisal:

Tole bom dodal - ne spremljam jih.....'na terenu' ni časa za to, pa po drugi strani mora življenje teći naprej

 

Tudi jaz ne, ampak kamorkoli se obrnem trčim v njihovo propagando. Še če samo naslove po nesreč preberem. In kot praviš, življenje mora teči naprej, bo pa vsekakor drugačno kot prej. Moramo pa napeti vse sile, da ne bo ta drugačnost na koncu bila samo na našo škodo.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Shrek napisal:

Med protestniki so plačanci, ki delajo zdraho. To so taksni ljudje tipa Alex. Sodelavec bil na protestu. Iz ozadja pritekli ti plačanci in naredili zdraho, povezava s policijo, policisti vodni top, ti plačanci se pa skrijejo... Take mamo... 

🤣🤣🤣

  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.