Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je g.Wankel napisal:

 

Opusti droge prijatelj :)

08.12. sem lih imel periodični zdravstveni pregled za strojevodje,ki ga imam vsake tri leta...tolk,da mi niso še "tiča" izmerili...izgleda,da sem "naredil",ker če ne bi že vedel...izvide laboratorija še čakam,a ko pridejo,ti pahko dokažem-nisem na drogah!!!-to je pri meni normalno stanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je skritikrt napisal:

08.12. sem lih imel periodični zdravstveni pregled za strojevodje,ki ga imam vsake tri leta...tolk,da mi niso še "tiča" izmerili...izgleda,da sem "naredil",ker če ne bi že vedel...izvide laboratorija še čakam,a ko pridejo,ti pahko dokažem-nisem na drogah!!!-to je pri meni normalno stanje.

 

Ti sam glej, da mi ne boš v pisarno ponesreči vlaka zapelju :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,če jo imaš v avtu,kombiju...čist nogoče...od desetih dieselskih Stadlerjev jih je ene par izven prometa,k imajo spojlerje razbite,in jih ni na zalogi...potni prehodi so hudič,če gor traktor,kombi,avto,tovornjak obstane.. taka srečanja niso lih prijetna...upam,da se nikoli ne spoznava na tak način🥺

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 12. 2023 ob 16:06 je g.Wankel napisal:

 

Opusti droge prijatelj :)

Da ne bo kdo rekel,da lažem...za 52 let,110kg,186cm-še migam😂

 

Čez 3 leta še enkrat,pol pa v penzion🙄...psihologinji sem se pa kar poslovil,k imamo na 6 let😊

Capture.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Mater a ti maš torej tud beneficiran staž?

Ja.

 

Čez dobro leto imam prvi pogoj,starostna pa čez štiri-pet let...moram dati izračunati🙄

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa tudi res...kako delo,turnus itd...,da sem začel delati že pri 17 letih (sem Oktoberski)...skratka "na kolesih" že 35 let...takrat še asistent strojevodje (samo dva meseca benificije na leto)...in počasi po stopničkah naprej...kot strojevodja pa tri mesece.. sedaj pa se nekaj nalaga na spiz,tako,da če greš pred starostno,si izplačuješ rento...to je to...pol pa eni zdravstveno sami grejo prej,drugi pa starostno,tretji pa "skoraj do smrti"

Pri denarju se pač konča.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismu ja, sem dve leti starejši od tebe pa imam še 10 let za oddelat al pa katero več, ker pripravljajo podaljševanje let za upokjitev. Jaz sem bil pač butelj in sem v zanosu spravil svoje podjetje na noge in ko začneš pač kar nekaj let (3) enostavno ni bilo za redno plačo, ker dohodki niso bili veliki pa še juncu se prej mečejo polena pod noge kot, da bi mu kdo pomagal. Tko da ja, šele pri 25-ih sem se redno zaposlil pri sebi, zdaj me pa 40 let čaka šele pro 65 letih :(

  • Zmeden 1
  • Žalosten 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Pismu ja, sem dve leti starejši od tebe pa imam še 10 let za oddelat al pa katero več, ker pripravljajo podaljševanje let za upokjitev. Jaz sem bil pač butelj in sem v zanosu spravil svoje podjetje na noge in ko začneš pač kar nekaj let (3) enostavno ni bilo za redno plačo, ker dohodki niso bili veliki pa še juncu se prej mečejo polena pod noge kot, da bi mu kdo pomagal. Tko da ja, šele pri 25-ih sem se redno zaposlil pri sebi, zdaj me pa 40 let čaka šele pro 65 letih :(

nisi dosti šparal, ko bi bil s.p./d.o.o. in vlekel hude denarje :), čeprav verjetno na začetku kariere to ni bila realnost....nimaš kaj, eni imajo hude bonuse/benifikacije....čeprav meni osebno ravno ni jasno zakaj ?!?....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Vsake toliko časa je treba službeno torbo prevetriti,k se vsega sranja nabere...in najdem še tole....

Evidenca samotestiranja in izjava...po moje ne bom več potreboval🙄

IMG_20240206_142036.jpg

IMG_20240206_142048.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.