Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pejte raj na en sladoled: 

WWW.RTVSLO.SI

Neki podjetni nemški sladoledar, ki se že leta posveča izumljanju novih, neobičajnih okusov sladoleda, je zdaj presegel samega sebe. Razvil je namreč sladoled z okusom ... čričkov.

 

tole temo pa pustite že umret no :D

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Zate nejbrž res...med nama je pa velika razlika-ti si lev,in zate je vse desno "prepovedano in zlo",jaz pa sem desni,a vseeno še znam misliti z lastno glavo (beri kot-pogledati čez rob krožnika)...tukaj je tvoja omejenost,katere se niti ne zavedaš...pa levi pravite,kako smo desni ekstremni...v bistvu ste pa to sami....pa bo to držalo tudi na drugih področjih...izključevanje,rasizem,zatiranje itd....še veliko je tega....

 

"zelo pokroviteljsko" praviš....bo že držalo🙄...pa še enkrat preberi....a ti ne pomaga,ker levi zmeraj gledate le nase....piše "za vsako rit"...kaj to pomeni?!

 

In praviš,da uživam v škodoželjnosti...kdo pa je bil škodoželjen do necepljenih med pandemijo?...krasemn primer enega mojih sodelavcev...lev do kosti,mi je "v obraz" izjavil,da bi dal vse necepljene postreliti...so ga ostali sodelavci samo debelo gledali😲...in to se je dogajalo vsakodnevno...ste že pozabili,a ne?!

Samo za vas je vse OK,če dobivajo batine drugi...k to nismo mi...ko se pa palica obrne...pol pa jokamo in so vsi drugi "škodoželjni"....totalna leva dvojna morala.

 

Pa,a si mogoče že slišal za kakega strojevodjo,kateri je nesrečo povzročil namerno...malo razmisli kaj pišeš.

 

@skritikrt, meni zagrizeni "levi" pravijo, da sem desen, zagrizeni "desni", pa da sem lev. 😂 Zdaj pa vedi, kaj sem. 😃 Vem, da nisem pravi vernik, ne političen, ne drugačen, čeprav sem krščansko vzgojen, oboji stari starši so se preživljali z manjšo kmetijo (eni s 5 ha hribovsko - na srečo na nadmorski višini 608 m :)) in zato je bilo doma pošteno delo vedno vrednota, prav tako trdo in pošteno prigarane materialne dobrine. Potem je tukaj @Slivka, ki me ima za "tamestnega", ker živim na 340 m nadmorske višine (še dobro, da nisem med 400 in 600 m). :) 

 

Čisto narobe je tole etikiranje, ljudem ne prinaša nič dobrega, razen posameznim političnim opcijam, ki jim skregan narod omogoča lažje vladanje. Torej odlično orodje za nadvlado ("deli ljudi in vladaj") sistematično in namenoma gradi politika. Podobno učinkovito orodje je iskanje notranjega in zunanjega sovražnika. 😞 

 

Večina jih ne povzroča nesreče namerno, razen kakšnih psihopatov (na primer Andreas Lubitz - Germanwings Flight 9525, pilot Malaysia Airlines Flight 370, ...). Podobno je pri drugih poklicih, strojevodjih in tudi pri zdravnikih. Preberi si knjigo Življenje v sivi coni Davida Zupančiča. :) 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso skoz govorili,kako cepljeni ne morejo prenašati.naprej...ah bejž no...a res🤔🤨....

NISO. Vsakič so poudarili, da gre za verjetnost (če ste mogoče kdaj jemali pri matematiki).

Drži edino to, da so to proti koncu nehali ponavljat... v prvi polovici 2021 oziroma prvih šest mesecev cepljenja pa so striktno ponavljali, da ne prenašaš okužbe, če si cepljen. In to tisti Janez, ki jim ti rečeš stroka v katero ne smemo dvomit. Ja Beovič, Logar, Krek, Ihan, Poklukar itd itd, poleg njih pa so to razlagali taki, ki po tvoje sploh ne bi smeli o tem govoriti in to so recimo Kacin, Janša, Gates in vsi ostali, ki so zagovarjali naracijo in s tem dobili prostor v medijih pa a so imeli kaj pojma o medicini al pa čisto nič.

 

In še en primer...ko smo morali imeti potrdilo o negativnem testu za v hotel,gostilno itd...ko smo šli v Kranjsko zapraviti tiste turistične bone...smo se šli testirati v BTC...je en stari zdravnik z penziona delal teste...in cel čas z istini rokavicami...šlatal nos,šlatal mojo zdravstveno in zdravstveno od vseh ostalih,šlatal svoj telefon za overitev itd....in z istimi rokavicami vse....

Takih primerov je bilo več - samo kaže, na kako nizkem nivoju smo oziroma nekateri posamezniki družbe.

Ja absolutno se strinjam, ampak Janez ti praviš, da je ta zdravnik stroka v katero moraš zaupat pa se iz vesolja vidi, da tudi on sam v to ne verjame, ko dela tako kot je Skritikrt napsial.

 

In tudi neenotnost med stroko in zdravniki...večina je javno govorila tako....drugi drugače....ko sem po telefonu jemal bolniško,mi pa osebma zdravnica reče,da so vsi ukrepi brez veze (začetek Novrmbra 2020 ko smo fasali delto)....in imela je prav.

To je normalno, tudi v stroki, tudi drugih strokah, na primer energetiki, si trenutno niso vsi enotni glede "zelenega prehoda v brezogljično družbo"

In kako potem veš kaj je prava strokovna odločitev? Kdo ima torej prav? Če gledaš ta konflikt v sami stroki točno veš, da zadaj ni nedvoumne strokovne trditve, ki bi prenesla strokovno presojo in se je ne bi dalo ovršt. Če se tega ne da, to potem ni strokovno dejstvo, ampak la špekulacija tipa mogoče je tako, mogoče pa ni.

 

Glej pri strojevodju je tako in nič drugače...pr "dohtarjih" pa je bilo pr enih tako,pri drugih tako...uradno tako,neuradno drugače....in to je folk "zavohal"...k določen folk še zna lastno glavo uporabljati...vsaj eni...drugi pa kot ovce.

Če bi bilo tako, ne bi strojevodje nikoli zagrešili nobene nesreče, pa so jih že kar nekaj.

Uff, Janez tole pa nisem pričakoval od tebe, klele se ti je pa fejst zapisalo. Verjetno trenutek nepozornosti. Strojevodja ima točno določena in utemeljena pravila o sami vožnji. Ni njegove odločitve ali sme it kakorkoli drugače. Pravila so postavljena, utemeljena in kar je najbolj bistveno DRŽIJO. Če naredi napako je zgolj njegova in verjetno v tistem trenutku ni bil pozoren oziroma je spregledal. Ni pa to napaka, če konstantno krši pravila oziroma si postavlja svoja. Še več, ta "njegova" pravila postavlja tudi drugim in zahteva, da jih drugi upoštevajo in ne dovoli, da podvomijo vanja.

 

Sicer pa....za vsako rit ena palica raste...samo škoda mi je za tiste,k se resno niso imeli namena cepiti,pa so se iz eksistenčnih razligov morali...vojaki,policisti....

Npr v UKC....še danes te ne sprejmejo v delovno razmerje če nisi cepljen.Pa ne govorim o zdravnikih in sestrah...o čistilki,kuharju,vratarju itd...a po moje bolj zaradi tega,k so zaposleni jezni,k vedo,in so se morali cepiti,da nebi izpadli "nestrokovni"...in ko smo že "v dreku" dajmo še druge,da se bomo sami bolje počutili.

In tako je tudi tukaj na forumu,ko cepljeni pribijate...samo,da bi se sami v svoji bedi bolje počutili,pa čeprav na škodo drugih...

Zelo pokroviteljsko.😞

Tole bo vsak zase najbolje vedel zakaj je tako reagiral, ampak to je pri nas kar ljudska folklora v stilu sej ni važno, da je men krava crknila, važno je da je tud sosedu pa sem pomirjen in zadovoljen. Saj pravim, naj vsak pri sebi pomisli zakaj je silil druge v dejanja, ki jih niso želeli narediti (vzrok zakaj ne je nepomemben). In ko se tem pritiskom niso uklonili, je stopnjeval pritisk iz pasivne agresije v dejansko aktivno. In tako je šlo stopnjevanje do necepljenih od ne smeš v trgovino, prireditve, potovanja, strašenja da bodo vsi končali na aparatih in se dušiliv lastni agoniji. Nadalje, do izgube službe, aparthaida, do drastično histeričnih predlogov zapiranja necepljenih v taborišča, zapore, pretepanja, ekstremne drakonske kazni za namišljene prekrške, odtujevanje pravice do zdravnika in zdravljenja. Nekateri so celo šli tako daleč, da so predlagali streljanje necepljenih in druga fašistična delovanja. Še enkrat, naj si vsak sam vpraša, do kje je bil pripravljen it.

 

Mi je pa pri cepljenju nekaj všeč...isto kot tatuji...enkrat ko ga imaš...je za zmeraj in ne gre dol...je kot "izkaznica za zmeraj"....kot rečeno...za vsako rit.

Tole se bere, kot da uživaš v škodoželnosti. 

Absolutno, škodoželjnost je pač dvorezni meč, tako da res ni primerno pa ne glede kaj je nekdo tebi naredil. S škodoželjnostjo si Skritikrt naredil isto, kot par stavkov nazaj, ko si opisoval, kako se "v svoji bedi počutijo bolje, čeprav na škodo drugih". Zdaj se ti počutiš bolje, ker nekomu želiš, da bo imel posledice.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

Všeč so mi te barvne kombinacije, čakam da se še nekdo oglasi s svetlo modro, lp

 

Sej mamo tudi roza :D ali vijolčno :D ali pa mavrično

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso skoz govorili,kako cepljeni ne morejo prenašati.naprej...ah bejž no...a res🤔🤨....

NISO. Vsakič so poudarili, da gre za verjetnost (če ste mogoče kdaj jemali pri matematiki).

Drži edino to, da so to proti koncu nehali ponavljat... v prvi polovici 2021 oziroma prvih šest mesecev cepljenja pa so striktno ponavljali, da ne prenašaš okužbe, če si cepljen. In to tisti Janez, ki jim ti rečeš stroka v katero ne smemo dvomit. Ja Beovič, Logar, Krek, Ihan, Poklukar itd itd, poleg njih pa so to razlagali taki, ki po tvoje sploh ne bi smeli o tem govoriti in to so recimo Kacin, Janša, Gates in vsi ostali, ki so zagovarjali naracijo in s tem dobili prostor v medijih pa a so imeli kaj pojma o medicini al pa čisto nič.

Kolikor se spomnim, so ponavadiše pojasnili, da je verjetnos bistveno nižja. Vsaj večina od njih. Saj na TV so 1 leto govorili samo o tem - tudi narobe. 

 

In še en primer...ko smo morali imeti potrdilo o negativnem testu za v hotel,gostilno itd...ko smo šli v Kranjsko zapraviti tiste turistične bone...smo se šli testirati v BTC...je en stari zdravnik z penziona delal teste...in cel čas z istini rokavicami...šlatal nos,šlatal mojo zdravstveno in zdravstveno od vseh ostalih,šlatal svoj telefon za overitev itd....in z istimi rokavicami vse....

Takih primerov je bilo več - samo kaže, na kako nizkem nivoju smo oziroma nekateri posamezniki družbe.

Ja absolutno se strinjam, ampak Janez ti praviš, da je ta zdravnik stroka v katero moraš zaupat pa se iz vesolja vidi, da tudi on sam v to ne verjame, ko dela tako kot je Skritikrt napsial.

Vsi zdravniki, ki jih jaz ali moja družina pozna, so se pocepili. Eden je delal tudi v rdeči coni. Poznam enega direktorja ene od 2 največjih farmacevtskih družb in je takoj ko je bilo možno, pocepil celo svojo družino. Komu naj  bolj zaupam pri cepljenju, ginekologu ali infektologu? 

 

In tudi neenotnost med stroko in zdravniki...večina je javno govorila tako....drugi drugače....ko sem po telefonu jemal bolniško,mi pa osebma zdravnica reče,da so vsi ukrepi brez veze (začetek Novrmbra 2020 ko smo fasali delto)....in imela je prav.

To je normalno, tudi v stroki, tudi drugih strokah, na primer energetiki, si trenutno niso vsi enotni glede "zelenega prehoda v brezogljično družbo"

In kako potem veš kaj je prava strokovna odločitev? Kdo ima torej prav? Če gledaš ta konflikt v sami stroki točno veš, da zadaj ni nedvoumne strokovne trditve, ki bi prenesla strokovno presojo in se je ne bi dalo ovršt. Če se tega ne da, to potem ni strokovno dejstvo, ampak la špekulacija tipa mogoče je tako, mogoče pa ni.

Možnih strokovnih odločitev je včasih več, več poti do cilja.

Inženir, ki je vodil izdelavo Boeinga 747 je na vprašanje, ali mu je bilo kdaj žal za kakšno odločitev odgovoril v smislu "vsakič sem se trudil odločiti najbolje v tistem trenutku, na osnovi takrat znanih informacij". Hitra odločitev je včasih zelo pomembna, ne samo vsebina.

 

Glej pri strojevodju je tako in nič drugače...pr "dohtarjih" pa je bilo pr enih tako,pri drugih tako...uradno tako,neuradno drugače....in to je folk "zavohal"...k določen folk še zna lastno glavo uporabljati...vsaj eni...drugi pa kot ovce.

Če bi bilo tako, ne bi strojevodje nikoli zagrešili nobene nesreče, pa so jih že kar nekaj.

Uff, Janez tole pa nisem pričakoval od tebe, klele se ti je pa fejst zapisalo. Verjetno trenutek nepozornosti. Strojevodja ima točno določena in utemeljena pravila o sami vožnji. Ni njegove odločitve ali sme it kakorkoli drugače. Pravila so postavljena, utemeljena in kar je najbolj bistveno DRŽIJO. Če naredi napako je zgolj njegova in verjetno v tistem trenutku ni bil pozoren oziroma je spregledal. Ni pa to napaka, če konstantno krši pravila oziroma si postavlja svoja. Še več, ta "njegova" pravila postavlja tudi drugim in zahteva, da jih drugi upoštevajo in ne dovoli, da podvomijo vanja.

Tudi ti si moraš prebrati knjigo Življenje v sivi coni - zdravnik lahko ravna le in samo po sprejetih protokolih.

 

Sicer pa....za vsako rit ena palica raste...samo škoda mi je za tiste,k se resno niso imeli namena cepiti,pa so se iz eksistenčnih razligov morali...vojaki,policisti....

Npr v UKC....še danes te ne sprejmejo v delovno razmerje če nisi cepljen.Pa ne govorim o zdravnikih in sestrah...o čistilki,kuharju,vratarju itd...a po moje bolj zaradi tega,k so zaposleni jezni,k vedo,in so se morali cepiti,da nebi izpadli "nestrokovni"...in ko smo že "v dreku" dajmo še druge,da se bomo sami bolje počutili.

In tako je tudi tukaj na forumu,ko cepljeni pribijate...samo,da bi se sami v svoji bedi bolje počutili,pa čeprav na škodo drugih...

Zelo pokroviteljsko.😞

Tole bo vsak zase najbolje vedel zakaj je tako reagiral, ampak to je pri nas kar ljudska folklora v stilu sej ni važno, da je men krava crknila, važno je da je tud sosedu pa sem pomirjen in zadovoljen. Saj pravim, naj vsak pri sebi pomisli zakaj je silil druge v dejanja, ki jih niso želeli narediti (vzrok zakaj ne je nepomemben). In ko se tem pritiskom niso uklonili, je stopnjeval pritisk iz pasivne agresije v dejansko aktivno. In tako je šlo stopnjevanje do necepljenih od ne smeš v trgovino, prireditve, potovanja, strašenja da bodo vsi končali na aparatih in se dušiliv lastni agoniji. Nadalje, do izgube službe, aparthaida, do drastično histeričnih predlogov zapiranja necepljenih v taborišča, zapore, pretepanja, ekstremne drakonske kazni za namišljene prekrške, odtujevanje pravice do zdravnika in zdravljenja. Nekateri so celo šli tako daleč, da so predlagali streljanje necepljenih in druga fašistična delovanja. Še enkrat, naj si vsak sam vpraša, do kje je bil pripravljen it.

Misliš, da se je komu od nas (cepilcev ali necepilcev) tako stanje in psihoza dopadla? 

 

Mi je pa pri cepljenju nekaj všeč...isto kot tatuji...enkrat ko ga imaš...je za zmeraj in ne gre dol...je kot "izkaznica za zmeraj"....kot rečeno...za vsako rit.

Tole se bere, kot da uživaš v škodoželnosti. 

Absolutno, škodoželjnost je pač dvorezni meč, tako da res ni primerno pa ne glede kaj je nekdo tebi naredil. S škodoželjnostjo si Skritikrt naredil isto, kot par stavkov nazaj, ko si opisoval, kako se "v svoji bedi počutijo bolje, čeprav na škodo drugih". Zdaj se ti počutiš bolje, ker nekomu želiš, da bo imel posledice.

Probam razumet tako cepilce kot necepilce, tako leve kot desne, tako rdeče kot bele. Vsak ima nekaj dobrih argumentov, zakaj se je pojavil na neki strani. 

Moje mnenje: v tej Coroni se je pri nas zadeva reševala preveč po vojaško, z žuganjem, represijo, namesto z dobrim vzgledom (spet sem se spomnil na prleški sendvič) :) 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In, mimogrede, kar se kovid ukrepov tiče: pri nas bi Janšo in njegovo garnituro najraje na križ pribili - in to z glavami navzdol - zaradi kovid ukrepov, v Italiji bi jih pa enako tretirali, ker kovid ukrepov ni bilo...

 

https://www.zurnal24.si/svet/od-drzave-zahtevajo-odskodnino-zaradi-covida-19-358931

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/svojci-zrtev-covida-19-v-italiji-od-oblasti-zahtevajo-100-milijonov-evrov-odskodnine.html

 

Zdaj pa razume, če moreš...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

A niso skoz govorili,kako cepljeni ne morejo prenašati.naprej...ah bejž no...a res🤔🤨....

NISO. Vsakič so poudarili, da gre za verjetnost (če ste mogoče kdaj jemali pri matematiki).

Drži edino to, da so to proti koncu nehali ponavljat... v prvi polovici 2021 oziroma prvih šest mesecev cepljenja pa so striktno ponavljali, da ne prenašaš okužbe, če si cepljen. In to tisti Janez, ki jim ti rečeš stroka v katero ne smemo dvomit. Ja Beovič, Logar, Krek, Ihan, Poklukar itd itd, poleg njih pa so to razlagali taki, ki po tvoje sploh ne bi smeli o tem govoriti in to so recimo Kacin, Janša, Gates in vsi ostali, ki so zagovarjali naracijo in s tem dobili prostor v medijih pa a so imeli kaj pojma o medicini al pa čisto nič.

Kolikor se spomnim, so ponavadiše pojasnili, da je verjetnos bistveno nižja. Vsaj večina od njih. Saj na TV so 1 leto govorili samo o tem - tudi narobe. 

 

In še en primer...ko smo morali imeti potrdilo o negativnem testu za v hotel,gostilno itd...ko smo šli v Kranjsko zapraviti tiste turistične bone...smo se šli testirati v BTC...je en stari zdravnik z penziona delal teste...in cel čas z istini rokavicami...šlatal nos,šlatal mojo zdravstveno in zdravstveno od vseh ostalih,šlatal svoj telefon za overitev itd....in z istimi rokavicami vse....

Takih primerov je bilo več - samo kaže, na kako nizkem nivoju smo oziroma nekateri posamezniki družbe.

Ja absolutno se strinjam, ampak Janez ti praviš, da je ta zdravnik stroka v katero moraš zaupat pa se iz vesolja vidi, da tudi on sam v to ne verjame, ko dela tako kot je Skritikrt napsial.

Vsi zdravniki, ki jih jaz ali moja družina pozna, so se pocepili. Eden je delal tudi v rdeči coni. Poznam enega direktorja ene od 2 največjih farmacevtskih družb in je takoj ko je bilo možno, pocepil celo svojo družino. Komu naj  bolj zaupam pri cepljenju, ginekologu ali infektologu? 

 

In tudi neenotnost med stroko in zdravniki...večina je javno govorila tako....drugi drugače....ko sem po telefonu jemal bolniško,mi pa osebma zdravnica reče,da so vsi ukrepi brez veze (začetek Novrmbra 2020 ko smo fasali delto)....in imela je prav.

To je normalno, tudi v stroki, tudi drugih strokah, na primer energetiki, si trenutno niso vsi enotni glede "zelenega prehoda v brezogljično družbo"

In kako potem veš kaj je prava strokovna odločitev? Kdo ima torej prav? Če gledaš ta konflikt v sami stroki točno veš, da zadaj ni nedvoumne strokovne trditve, ki bi prenesla strokovno presojo in se je ne bi dalo ovršt. Če se tega ne da, to potem ni strokovno dejstvo, ampak la špekulacija tipa mogoče je tako, mogoče pa ni.

Možnih strokovnih odločitev je včasih več, več poti do cilja.

Inženir, ki je vodil izdelavo Boeinga 747 je na vprašanje, ali mu je bilo kdaj žal za kakšno odločitev odgovoril v smislu "vsakič sem se trudil odločiti najbolje v tistem trenutku, na osnovi takrat znanih informacij". Hitra odločitev je včasih zelo pomembna, ne samo vsebina.

 

Glej pri strojevodju je tako in nič drugače...pr "dohtarjih" pa je bilo pr enih tako,pri drugih tako...uradno tako,neuradno drugače....in to je folk "zavohal"...k določen folk še zna lastno glavo uporabljati...vsaj eni...drugi pa kot ovce.

Če bi bilo tako, ne bi strojevodje nikoli zagrešili nobene nesreče, pa so jih že kar nekaj.

Uff, Janez tole pa nisem pričakoval od tebe, klele se ti je pa fejst zapisalo. Verjetno trenutek nepozornosti. Strojevodja ima točno določena in utemeljena pravila o sami vožnji. Ni njegove odločitve ali sme it kakorkoli drugače. Pravila so postavljena, utemeljena in kar je najbolj bistveno DRŽIJO. Če naredi napako je zgolj njegova in verjetno v tistem trenutku ni bil pozoren oziroma je spregledal. Ni pa to napaka, če konstantno krši pravila oziroma si postavlja svoja. Še več, ta "njegova" pravila postavlja tudi drugim in zahteva, da jih drugi upoštevajo in ne dovoli, da podvomijo vanja.

Tudi ti si moraš prebrati knjigo Življenje v sivi coni - zdravnik lahko ravna le in samo po sprejetih protokolih.

 

Sicer pa....za vsako rit ena palica raste...samo škoda mi je za tiste,k se resno niso imeli namena cepiti,pa so se iz eksistenčnih razligov morali...vojaki,policisti....

Npr v UKC....še danes te ne sprejmejo v delovno razmerje če nisi cepljen.Pa ne govorim o zdravnikih in sestrah...o čistilki,kuharju,vratarju itd...a po moje bolj zaradi tega,k so zaposleni jezni,k vedo,in so se morali cepiti,da nebi izpadli "nestrokovni"...in ko smo že "v dreku" dajmo še druge,da se bomo sami bolje počutili.

In tako je tudi tukaj na forumu,ko cepljeni pribijate...samo,da bi se sami v svoji bedi bolje počutili,pa čeprav na škodo drugih...

Zelo pokroviteljsko.😞

Tole bo vsak zase najbolje vedel zakaj je tako reagiral, ampak to je pri nas kar ljudska folklora v stilu sej ni važno, da je men krava crknila, važno je da je tud sosedu pa sem pomirjen in zadovoljen. Saj pravim, naj vsak pri sebi pomisli zakaj je silil druge v dejanja, ki jih niso želeli narediti (vzrok zakaj ne je nepomemben). In ko se tem pritiskom niso uklonili, je stopnjeval pritisk iz pasivne agresije v dejansko aktivno. In tako je šlo stopnjevanje do necepljenih od ne smeš v trgovino, prireditve, potovanja, strašenja da bodo vsi končali na aparatih in se dušiliv lastni agoniji. Nadalje, do izgube službe, aparthaida, do drastično histeričnih predlogov zapiranja necepljenih v taborišča, zapore, pretepanja, ekstremne drakonske kazni za namišljene prekrške, odtujevanje pravice do zdravnika in zdravljenja. Nekateri so celo šli tako daleč, da so predlagali streljanje necepljenih in druga fašistična delovanja. Še enkrat, naj si vsak sam vpraša, do kje je bil pripravljen it.

Misliš, da se je komu od nas (cepilcev ali necepilcev) tako stanje in psihoza dopadla? 

 

Mi je pa pri cepljenju nekaj všeč...isto kot tatuji...enkrat ko ga imaš...je za zmeraj in ne gre dol...je kot "izkaznica za zmeraj"....kot rečeno...za vsako rit.

Tole se bere, kot da uživaš v škodoželnosti. 

Absolutno, škodoželjnost je pač dvorezni meč, tako da res ni primerno pa ne glede kaj je nekdo tebi naredil. S škodoželjnostjo si Skritikrt naredil isto, kot par stavkov nazaj, ko si opisoval, kako se "v svoji bedi počutijo bolje, čeprav na škodo drugih". Zdaj se ti počutiš bolje, ker nekomu želiš, da bo imel posledice.

Probam razumet tako cepilce kot necepilce, tako leve kot desne, tako rdeče kot bele. Vsak ima nekaj dobrih argumentov, zakaj se je pojavil na neki strani. 

Moje mnenje: v tej Coroni se je pri nas zadeva reševala preveč po vojaško, z žuganjem, represijo, namesto z dobrim vzgledom (spet sem se spomnil na prleški sendvič) :) 

 

Sta pa naredila pravo mavrično kombinacijo. Lepo,da podpirata tudi drugače misleče.👍

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Mi je pa pri cepljenju nekaj všeč...isto kot tatuji...enkrat ko ga imaš...je za zmeraj in ne gre dol...je kot "izkaznica za zmeraj"....kot rečeno...za vsako rit.

Tole se bere, kot da uživaš v škodoželnosti. 

Absolutno, škodoželjnost je pač dvorezni meč, tako da res ni primerno pa ne glede kaj je nekdo tebi naredil. S škodoželjnostjo si Skritikrt naredil isto, kot par stavkov nazaj, ko si opisoval, kako se "v svoji bedi počutijo bolje, čeprav na škodo drugih". Zdaj se ti počutiš bolje, ker nekomu želiš, da bo imel posledice.

 

Bom rekel takole-nikomur nič slabega ne želim...mislim si pa lahko svoje. Vse v smislu-oprostim lahko,pozabil pa ne bom nikoli.

Ker imam doma dva takšna "pacienta",k nista znala z lastno zdravo pametjo razmišljati🤨

 

Predvsem mi gre pri vsem tem pisanju za to,da se kaj takšnega nebi več zgodilo...pa ne mislim na pandemijo,k jo bodo že naštimali,če jim bo v interesu. Gre mi za to,da bi folk razmišljal z lastno glavo...pol pa tukaj po tolikem času in po vedno novih dejstvih in dokazih berem kako "moramo stroki zaupati",al pa "dajmo vprašati še šlogarico"...

Takšni bodo spet ravnali enako...samo za svojo rit...in nič ne bodo razmišljali,kako se lahko boomerang vrne.

A bi bil tak problem narodu pustiti prosto izbiro-kdor se hoče cepit,se naj,kdor pa noče,pa tudi v redu....k z to prisilo,prikrivanjem in šalabajzersko nestrokovnostjo so dejansko dosegli nasprotni učinek...in kot sem že napisal-narod je zavohal in "zabremzal".

 

Pa bi lahko bili praktično enaki ukrepi...ok-malo bolj logični,k če pelješ psa scat in srat v naravo,pa res ne rabiš masko...in več kontrole v prometu,trgovinah (npr. sem v Hoferu zalotil eno mulo,k je kar brez rokavice šarila po kruhu) itd.

Bi bilo od vsega tega verjetno več koristi.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 3. 2023 ob 13:38 je Alex napisal:

Sta pa naredila pravo mavrično kombinacijo. Lepo,da podpirata tudi drugače misleče.👍

 

Seveda Alex tudi nate mislimo... :punk:

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 myths told by "Covid experts" — now debunked:

https://www.news.com.au/lifestyle/health/health-problems/10-myths-told-by-covid-experts-now-debunked/news-story/d414984470291668356217f4b3fa1f9c

 

Na kratko:

image.png

 

Neki smo se pa menda naučili na tem križevem potu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zame je pa Janez zadel tole: Če pravila postavljajo ljudje z namenom osebnih koristi, bo za družbo slabo.

 

In ne, pametni razsvetljeni ljudje tega zgoraj seveda NE počnejo. Prej, ko bo narod dojel, da se gre večini takih samo za biznis, boljše bo. Medicina oz farmacija nas ne potrebuje zdrave, ampak obratno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Medicina oz farmacija nas ne potrebuje zdrave, ampak obratno. 

 

Zakaj se potem življenska doba daljša, če nas tako zastrupljajo?

 

 

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če je življenjska doba daljša, še ne pomeni nujno dobro. Hočem povedat, lahko živiš 100 let - ampak boš vsak dan pojedel po 10 tablet. In vsaka dodatna, ti sproži nove stranske učinek, zaradi katerih boš dobil spet drugo tableto. 

 

Zdej če je edini cilj samo to da živimo dlje, pol je v redu. Treba je pa kljub temu pogledat na kvaliteto življenja. 

 

In daljša življenjska doba sigurno ni zgolj zaradi farmacije 😒

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.