Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 14 minutami je pob napisal:

 

Si se ti, ja. 3x že verjamem, 5x no way, no. :D 

 

 

Baje, da je to en od stranskih učinkov, da po cepljenju vidiš vse dvojno tko, da če se je nekdo 3x ima občutek, kot da se je vsaj 5x. :nevem:😎

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Boss napisal:

 

Baje, da je to en od stranskih učinkov, da po cepljenju vidiš vse dvojno tko, da če se je nekdo 3x ima občutek, kot da se je vsaj 5x. :nevem:😎

Ah bejž no bejž. Jaz sem se tudi cepil in to z veseljem, pa berem vse  (tudi drobni tisk)  pri svojih rosnih 60-ih brez očal. 😉 Mislim celo, da vidim od takrat celo bolje. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

pred 2 minutama je Alex napisal:

Ah bejž no bejž. Jaz sem se tudi cepil in to z veseljem, pa berem vse  (tudi drobni tisk)  pri svojih rosnih 60-ih brez očal. 😉 Mislim celo, da vidim od takrat celo bolje. 

 

Ah bejž no bejž. Jaz sem se tudi cepil in to z veseljem, pa berem vse  (tudi drobni tisk)  pri svojih rosnih 60-ih brez očal. 😉 Mislim celo, da vidim od takrat celo bolje. 

My point exactly 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Baje, da je to en od stranskih učinkov, da po cepljenju vidiš vse dvojno tko, da če se je nekdo 3x ima občutek, kot da se je vsaj 5x. :nevem:😎

Za gripo zraven štejem, da ne bo koga še res strah, da dvojno vidim, ker sem veliko na cesti..... 😂😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 10. 2023 ob 12:20 je Alex napisal:

Ah bejž no bejž. Jaz sem se tudi cepil in to z veseljem, pa berem vse  (tudi drobni tisk)  pri svojih rosnih 60-ih brez očal. 😉 Mislim celo, da vidim od takrat celo bolje. 

😳...npr. rabiš očala...ni problem,se greš cepit in je OK😃👍...če pa ne,pa lahko še zmeraj kupiš očala😂🤣 

 

Ne vsega tako resno jemati,kar pišem😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je MazdaBoy napisal:

A to še imenujemo tako? Ni to zdej zavedeno pod viroza? 🤔

 

Prehlad pravijo zdaj, otroci morajo v šolo in vrtec, ker starši ne dobijo več bolniške. Tolk je to hudo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Boss napisal:

 

Prehlad pravijo zdaj, otroci morajo v šolo in vrtec, ker starši ne dobijo več bolniške. Tolk je to hudo.

Saj tudi trenutni  vladi pravijo nekateri vlada' zdaj. Pa je samo otroški vrtec. 😉

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Alex napisal:

Saj tudi trenutni  vladi pravijo nekateri vlada' zdaj. Pa je samo otroški vrtec. 😉

 

 

 

Možno ker, da prideš v tisti ''posebni'' vrtec na Trstenjakovi 8, rabiš imeti izredno nizek IQ :)

  • Všeč 1
  • Haha 2

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Svako ko je malo više čitao video bi da je i tih 1,2% preterivanje (nastavak priče je izuzetno ružan i bolan).
Isto kao i grip, jure ga 80 godina i ovaj se svaki put vrati drugačiji i jači .  KAko ga ne nađu u skrovištu u toku letnjih mesecikada bezbrižno spava ?

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Počasi in potihom s stisnjenimi zobmi bodo stvari le prikapljale na plano. In končno so dovoljena prava vprašanja, čeprav je pri odgovorih še veliko sprenevedanja, ker nekaj je res - v večini ljudje svoje napake priznamo najtežje.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Počasi in potihom s stisnjenimi zobmi bodo stvari le prikapljale na plano. In končno so dovoljena prava vprašanja, čeprav je pri odgovorih še veliko sprenevedanja, ker nekaj je res - v večini ljudje svoje napake priznamo najtežje.

 

 

 

Kje najdeš te modele??? 😃 

 

WWW.AAP.COM.AU

It has been spruiked as a miracle COVID drug for more than two years. But experts say the evidence is now very clear.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Boss napisal:

 

Komentiraš iz naslovne slikice brez, da bi pogledal video - kot vedno.

 

image.png

WWW.AAP.COM.AU

The novel coronavirus has triggered multiple false and misleading claims about the origins of the disease outbreak across social media. A new claim is that the infection is a “man-made” combination of the...

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.