Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Sam sem se do sedaj, razen enega meni res neumnega referenduma, vedno udeležil volitev. In držal sem se pravila, ki mi ga je pred volitvami v 90-ih povedal profesor po opravljenem ustnem izpitu: "vedno je potrebno voliti tistega, ki ni na oblasti, ker se mora oblast menjati, sicer se izrodi". Mislim, da je imel kar prav.

Ok. Kotero stranko  predlagaš, da je vreden mojega glasu in zakaj? 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Sam sem se do sedaj, razen enega meni res neumnega referenduma, vedno udeležil volitev. In držal sem se pravila, ki mi ga je pred volitvami v 90-ih povedal profesor po opravljenem ustnem izpitu: "vedno je potrebno voliti tistega, ki ni na oblasti, ker se mora oblast menjati, sicer se izrodi". Mislim, da je imel kar prav.

👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Janez007 napisal:

Tudi taka, ki očitno načrtno krega in razdvaja narod, ki sama ne spoštuje svojih predpisov, ki ji ni mar za nobene etične norme? 

Trenutno tudi sam ne vidim nobene, ki bi ji z veseljem zaupal svoj glas. Kaj šele, da bi jo lahko svetoval komu drugemu. 😟

Verjetno ima Boss odgovor za volitve.....😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

56 minutes ago, Alex said:

Ne, nihče me ne plačuje. Zakaj bi me? A se pravi, kdor ne piha v vaš rdeči rog je takoj plačan? A ti si sploh živel v jugi, ko so bili delavci "vsi enaki" a vsi revni? Ko si moral delati za televizijo dve leti, mandarine si videl le po televiziji? Še dobro, da smo lahko hodili na "gnili" zahod, da smo si kupili kavbojke in nutello. Ne mi nabijat o nekem socializmu, ker mi takoj rata slabo. 

napisu si lih tko kokr da ti je težko tle gor bit, ampak morš spremljat in odgovarjat .... 
ne nism živu, takrat sm še med desnim in levim jajcem plavu .... 

so mi pa useen dost starejši povedal in sm si naredu eno sliko kako je mogl takrat zgledat .... vrjamm da ni bilo takega obila kokr ga mamo dons .... sam to obilje ni pršlo zato, k smo dobil demokracijo .... ampak zaradi globalnega kapitalizma, ki je pršu iz amerike ....  a pol majo na kitajskem tud demokracijo, k majo praktično vse dobrine kot mi na zahodu .... 

ja prejšni režim ni biu lih cvetka .... pa ti zdele jest povem da tud današnji ni kej prov velik bolši .... ok lahko si več stvari kupmo ampak za kakšno ceno in čemu se z tem odrečemo .... praktično puf na puf .... mladi lahko sam sanjamo, da bomo pršl do svojega stanovanja al pa celo hiše .... nekateri majo srečo pa podedujejo .... eni te sreče nimajo ....  eni majo pa tolk veliko srečo, da jim starši kupjo stanovanje oz. poznam tud par primerov k so jim zgradil nove hiše .... sam to jih ni spet tolk velik .... večina jih je v najemu po stanovanjih, k usak mesec plačujejo najemnino tolk velko kokr bi biu recimo obrok za kredit .... sam zanimivo je to, da pr plači 1000 - 1100 neto dons neboš dobu kredita z mesečnim obrokom 400 € ali več na mesec .... pa ogromn folka nažalost dela za tak dnar, še večji šok je to, da je to šolan in izobražen folk, k je pa brez vez in poznanstev, da pride nekam na mal bolj plačano delovno mesto .... ni use tolk lepo kokr, ti mislš da je .... marsi kdo pa mi je reku da so si v tistih časih oz. v začetku 90h saj lahko hiše postavl pa kredit odplačal .... dons je to praktično misija nemogoče, če nimaš nekega dobrega zaledja ...

 

37 minutes ago, Bini said:

Bomo videli kako boste zagreti, ko bo treba na volitve, za vse druga bo več časa kot pa iti volit, sploh mladi, vsi bi pa imeli spremembe a ne..... 🥴

lohk gremo na volitve .... sam kva bomo pa volil, gamad je praktično ista že od 30 let, par jih je šlo v penzijo, par jih je umrl, ostali pa stovčke menjajo tolk, da mamo občutek, da smo dosegl eno "pozitivno" spremembo kar pa to ni .... spet bomo iskal manjše zlo, kdo nam bo manj škode naredu .... sej je že 30 let isto, pa po vsakih volitvah je slabš .... pa naj kdo reče, da ni res ...

vem da bo en spet postavu vprašanje koga pa bi voli .... in to je zlo dobro vprašanje ... enga k bi biu prpravlen spremenit zakonodajo na tak način, da bi bili vsi, ki pošteno delamo ustrezno "nagrajeni" in imeli določene bonitete, tiste ki izkoriščajo sistem pa pač odklopit iz useh možnih dotokov pomoči, ki jih prejemajo, pa k bi spremenu zakonodajo tako, da bi bla brez lukenj in da bi tud ljudje, ki bi bili na oblasti nosili odgovornost za svoje besede, obljube in dejanja .... pa use transparentno ... nč prikritih državnih poslov, pa tajnosti, pa nevem kakšne imunitete .... in še in še in še stvari za sprement .... dons največji problem je ratu ker noben od visoko letečih na položaju ne odgovarja več za nič .... zato pa smo kjer smo ... kdo bi pa biu ta človek ki bi to naredu je pa res res dobro vprašanje .... 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je canyon napisal:

napisu si lih tko kokr da ti je težko tle gor bit, ampak morš spremljat in odgovarjat .... 
ne nism živu, takrat sm še med desnim in levim jajcem plavu .... 

so mi pa useen dost starejši povedal in sm si naredu eno sliko kako je mogl takrat zgledat .... vrjamm da ni bilo takega obila kokr ga mamo dons .... sam to obilje ni pršlo zato, k smo dobil demokracijo .... ampak zaradi globalnega kapitalizma, ki je pršu iz amerike ....  a pol majo na kitajskem tud demokracijo, k majo praktično vse dobrine kot mi na zahodu .... 

ja prejšni režim ni biu lih cvetka .... pa ti zdele jest povem da tud današnji ni kej prov velik bolši .... ok lahko si več stvari kupmo ampak za kakšno ceno in čemu se z tem odrečemo .... praktično puf na puf .... mladi lahko sam sanjamo, da bomo pršl do svojega stanovanja al pa celo hiše .... nekateri majo srečo pa podedujejo .... eni te sreče nimajo ....  eni majo pa tolk veliko srečo, da jim starši kupjo stanovanje oz. poznam tud par primerov k so jim zgradil nove hiše .... sam to jih ni spet tolk velik .... večina jih je v najemu po stanovanjih, k usak mesec plačujejo najemnino tolk velko kokr bi biu recimo obrok za kredit .... sam zanimivo je to, da pr plači 1000 - 1100 neto dons neboš dobu kredita z mesečnim obrokom 400 € ali več na mesec .... pa ogromn folka nažalost dela za tak dnar, še večji šok je to, da je to šolan in izobražen folk, k je pa brez vez in poznanstev, da pride nekam na mal bolj plačano delovno mesto .... ni use tolk lepo kokr, ti mislš da je .... marsi kdo pa mi je reku da so si v tistih časih oz. v začetku 90h saj lahko hiše postavl pa kredit odplačal .... dons je to praktično misija nemogoče, če nimaš nekega dobrega zaledja ...

 

lohk gremo na volitve .... sam kva bomo pa volil, gamad je praktično ista že od 30 let, par jih je šlo v penzijo, par jih je umrl, ostali pa stovčke menjajo tolk, da mamo občutek, da smo dosegl eno "pozitivno" spremembo kar pa to ni .... spet bomo iskal manjše zlo, kdo nam bo manj škode naredu .... sej je že 30 let isto, pa po vsakih volitvah je slabš .... pa naj kdo reče, da ni res ...

vem da bo en spet postavu vprašanje koga pa bi voli .... in to je zlo dobro vprašanje ... enga k bi biu prpravlen spremenit zakonodajo na tak način, da bi bili vsi, ki pošteno delamo ustrezno "nagrajeni" in imeli določene bonitete, tiste ki izkoriščajo sistem pa pač odklopit iz useh možnih dotokov pomoči, ki jih prejemajo, pa k bi spremenu zakonodajo tako, da bi bla brez lukenj in da bi tud ljudje, ki bi bili na oblasti nosili odgovornost za svoje besede, obljube in dejanja .... pa use transparentno ... nč prikritih državnih poslov, pa tajnosti, pa nevem kakšne imunitete .... in še in še in še stvari za sprement .... dons največji problem je ratu ker noben od visoko letečih na položaju ne odgovarja več za nič .... zato pa smo kjer smo ...

E, ko bo takšna stranka, kot si napisal, bom prvi volil zanjo, pa ni važno, ali je desna ali leva. In, ko bodo vsi, ki so krivi, za to tudi  odgovarjali, bo prava demokracija. Problem je, da je ni stranke, ki bi to lahko uspešno izvedla, dokler imamo sodstvo tako, kakršno pač je.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

36 minutes ago, Alex said:

E, ko bo takšna stranka, kot si napisal, bom prvi volil zanjo, pa ni važno, ali je desna ali leva. In, ko bodo vsi, ki so krivi, za to tudi  odgovarjali, bo prava demokracija. Problem je, da je ni stranke, ki bi to lahko uspešno izvedla, dokler imamo sodstvo tako, kakršno pač je.

mislm da se prvič v nečem v celoti strinjava .... 
to drgač tud že ceu čas pišem .... jebeš leve, jebeš desne ... rabmo enga tazga k bo to naredu 

👍👍👍

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je canyon napisal:

mislm da se prvič v nečem v celoti strinjava .... 
to drgač tud že ceu čas pišem .... jebeš leve, jebeš desne ... rabmo enga tazga k bo to naredu 

👍👍👍

Res je 👍

Upam, da bo nekoč  tak prišel, da bomo vsi z njim zadovoljni in da bo vse delovalo, kot mora. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz se z zadnjimi tremi izjavami popolnoma strinjam,sem vedno za dobre stvari ali z leve ali z desne zato bi podprl tudi tega novega genija.....👍

Se pa bojim,da ima Janez007 najbolj prav.....😭

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bini, me sploh ne preseneča. Bodo pa vsaj zrak očistili malo. :)

 

Mal mi je smešno dejstvo, da je pošto prejel na dom, glede na to, da vso pošto preverjajo na pošti in je bilo že tam umaknjeno po nekaterih uradnih besedah. Tole pa kr slikano na domači mizi, še prt se vidi spodaj desno. Aja, je bila pa objava kar hitro umaknjena baje, tako da mogoče pa le ni noben videl....

 

Dejstvo je, da so nerodni in to nerodni na kuBIK.

 

248553834_4534290133315256_8634047624249114458_n.thumb.jpg.6f2bd16e2d528a1b5e664d94f4dd8046.jpg

 

PS: Kdo bi slikal ovojnico tako, da se vidi še domači naslov? Nerodno ali namensko? ;) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je pob napisal:

@Bini, me sploh ne preseneča. Bodo pa vsaj zrak očistili malo. :)

 

Mal mi je smešno dejstvo, da je pošto prejel na dom, glede na to, da vso pošto preverjajo na pošti in je bilo že tam umaknjeno po nekaterih uradnih besedah. Tole pa kr slikano na domači mizi, še prt se vidi spodaj desno. Aja, je bila pa objava kar hitro umaknjena baje, tako da mogoče pa le ni noben videl....

 

Dejstvo je, da so nerodni in to nerodni na kuBIK.

 

248553834_4534290133315256_8634047624249114458_n.thumb.jpg.6f2bd16e2d528a1b5e664d94f4dd8046.jpg

 

PS: Kdo bi slikal ovojnico tako, da se vidi še domači naslov? Nerodno ali namensko? ;) 

🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak eden je pa zelo podrobno seznanjen z naslovi. Le kje jih je dobil? Tole so si teli tički sami poslali, da bodo zdaj igrali žrtve in se delali uboščke predvsem pa preusmerjali pozornost. Že neštetokrat videno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je pob napisal:

Ni smešno. Ampak vseeno sem mislil, da bo cepivo vsaj pri smrtih pomagalo, če že drugod ne.

 

Narobe si mislil :nevem: . To je zato, ker nisi ne mikrobiolog, ne imunolog, ne epidemiolog, ne infektolog. Če bi bil, bi znal naredit prepričljivo razlago. Če pa je ne moreš pa samo tistega, ki je to vprašal potolčeš z izjavo "da si prava stroka in da je un FB dohtar in da se s takimi sploh ne splača pogovarjat". Case closed, gremo naprej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ja, dejansko nisem ne eno, ne drugo, ne tretje. Sem en navaden debil, ki se sprašuje. Sploh, ko berem take članke, se zavedam kakšen idiot sem, ker ne zaupam znanosti. Neodvisni strokovnjaki so ugotovili, da je korist večja, če se cepi otroke med 5 in 11 let, kot morebitna tveganja. Za otroke, kjer je 0% šans, da bi šlo karkol narobe, jih bodo sedaj špikali z eksperimentalnih zvarkom. Bravo, res smo šli u kurac.

Starostna meja se hitro spreminja, kmalu bomo prišli do novorojenčkov in dodajanja tega zvarka kot obvezno cepljenje za le-te. Potem vas bom še jaz, dragi bodoči starši, okaral za antivakserje, ker ne boste želeli cepiti otročka proti smrtonosnemu kovidu.

 

 

65935907_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

V ZDA bi lahko kmalu začeli s cepivom Pfizer-BioNTecha cepiti otroke, stare od pet do enajst let, saj so neodvisni strokovnjaki pri Upravi za hrano in zdravila (FDA) presodili, da so koristi cepljenja tudi pri otrocih...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe.. odobrila FDA, ki jo financirajo proizvajalci hrane in zdravil. Se pravi tudi Pfeizer. Hja nimaš kej - tolk o neodvisni in nadzorni inštituciji. Teli ti odobrijo vse sam dost moraš plačat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj frišnega od Zdravca danes. Po katerih navodilih, Zdravc? :) 

 

Pa kar v skladu z zakonodajo po novem? Pa naj še kdo reče, da ne gre na boljše. Trenutno se še sprašujem po katerih zakonih, ampak to mogoče zvemo jutri, ko pride nov listek z navodili do Zdravca. :) 

 

image.png.bae8109b17248c9c3b53b1a3062e2d0f.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A še vedno testirajo s testi, ki ne razločijo korone od gripe? A se pri teh pozitivnih testih preverja naknadno ali je nekdo res fasal kovid. Mah sej je brezveze. Naj testirajo 100.000 ljudi pa naj bo 40.000 pozitivnih pa zaprimo državo pa pejmo direkt v kurac  (Andrej Šter TM).

pred 34 minutami je pob napisal:

Nekaj frišnega od Zdravca danes. Po katerih navodilih, Zdravc? :) 

 

Pa kar v skladu z zakonodajo po novem? Pa naj še kdo reče, da ne gre na boljše. Trenutno se še sprašujem po katerih zakonih, ampak to mogoče zvemo jutri, ko pride nov listek z navodili do Zdravca. :) 

 

image.png.bae8109b17248c9c3b53b1a3062e2d0f.png

 

Hehe, sami intelektualci na delu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja, sedaj se bo pa jamranje začelo.... 🥴

Tisti testi gor ali dol v bolnicah bo en kup ljudi, ful bolnih pa vsak dan 20-30 mrtvih,če ne še več, ki bi tako ali tako enkrat umrli od starosti ravno tako kot mi....😓 😭

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj, med 200 protestniki v Ljubljani. Govornica: "zdravniki so vsi po vrsti podkupljeni, vse tiste, ki zagovarjajo cepljenje bi bilo potrebno dati pred sodišče..." 

Iz množice:" Oprostite, a tu se je ženska onesvestila" 

Govornica:" a imamo med nami kakega zdravnika?" 🤪🤣

"A dons pa ni dr.wernerja pa dr. potrča z nami?" 

 

 

SIOL.NET

Najbolj sveže in aktualne novice iz Slovenije in sveta, intervjuji, kolumne, odlične zgodbe iz sveta...

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.