Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Všeč mi je, ko cepilci vsaj štet znajo, ko vedo kolk ljudi je bilo tam. :) Sicer za moje pojme totalno zgrešena akcija, kjer so po vseh večjih mestih protestirali, namesto, da bi vsi bili na enem mestu. To je še posebaj prav prišlo medijem, hahaha.

Drugače pa ja, nismo še dost skuhani. Ko bo znova PC pogoj pred vrati, bo folk spet prišel al pa tudi ne, ker bomo v lockdownu in si ovce ne bodo upale na cesto.

 

V glavnem, tonemo brez backup plana. Vse upe so polagali na čudežne zvarke in dobre profite. Čaka nas turbolentna zima. Rollercoaster.

 

248535398_10209567754426917_9212853599091624228_n.jpg.a773af20b3d1746a7ba552b4d510835a.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

44 minutes ago, scania said:

Zdaj ze jaz malo dvomim v cepivo. Starši so lansko leto preboleli, trikrat cepljeni (2x astrazeneca poživitveni pfeizer) in ekola danes pcr pozitiven imajo spet korono.

Poročaj kako se bo korona razvila. Namreč po prebolelosti in cepljenju boš definitivno imel lažji potek bolezni (manj ti bo vsekalo na dihala).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Janez007 napisal:

Tale informacija pove veliko in še posebej pameten ne rabiš biti, da razumeš:

 

slika.png.5e42d21d734a7822207a8ac73e0895cb.png

 

fadf590d7a466257e42f.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Predlagali so, naj prebolevnikom status podaljšajo za tri mesece. Ministrstvo predloga očitno ne bo upoštevalo.

 

Kdo bo pa njemu verjel,tisti ki mu že sedaj......😤

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Janez007 napisal:

Tale informacija pove veliko in še posebej pameten ne rabiš biti, da razumeš:

 

slika.png.5e42d21d734a7822207a8ac73e0895cb.png

 

fadf590d7a466257e42f.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Predlagali so, naj prebolevnikom status podaljšajo za tri mesece. Ministrstvo predloga očitno ne bo upoštevalo.

 

 

Tole glede probolevnosti me navdaja z optimizmom. Žal bomo morali iti vse skozi to, če že nismo.

 

Sicer pa ja. HUDAFAK je Karin Rižnar, ki je povzela video konferenco strokovnjakov, ki točno to pravijo, da je naravna probolevnost "the good shit" in da si ljudje delajo škodo, ki so korono preboleli in se še cepili potem. Pa tudi o tem, da bo eksplozija novih sevov zaradi cepiv.

 

Pa saj drugače nimam nič proti cepivom, pejte se cepit, če se želite.

 

PS: Ivermectin sem že dobil iz Zagreba, sem tudi naredil preventivno kuro, da sem pobil vse zajedavce v telesu in še vedno migam. Tako da ja, v primeru kovida, bom pač šel na to karto z prepovedanimi zdravili. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je logično... preživejo tisti sevi, ki se najbolje izmuznejo zaščiti. In ker se je stavilo samo na cepivo za množično zaščito je dejansko skozi prišla več ali manj v tem trenutku samo Delta. Če bi bilo toliko prekuženih kot je cepljenih bi imeli mi že davno konec vsega tega sranja. Ravno tako, če bi se naredilo cepivo, ki bi direktno najbolj posnemalo delovanje virua in to je klasika z oslabljenimi in neaktivnim virusom. Ker ne gre za zelo nevaren in smrten virus bi to naredili lahko že davno.

 

Tako pa pri nas ni klasičnih cepiv tipa sinovac al pa vsaj vektorskih kot je Sputnik, kjer v nasprotju z Jenssenom koncentriranost razdelijo na dve cepljenji z različnima adenovirusoma kot nosilcema rna sekvence.

 

Zakaj ti dve cepivinist odobreni v EU ve samo EMA in verjetno Pfeizer.

 

Ampak tako kot je zdaj zadeva zastavljena se bomo morali več ali manj vsi prekužit, da bo zaleglo na daljši čas - s trenutno odobrenimi cepivi tega ni možno narest. In zato je nujna uporaba zdravil za lajšanje posledic. Ker če tega ne delajo bodo krivi neustreznega zdravljenja oziroma zanemarjanja pacientov. To pa pač ni več hec.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Janez007 napisal:

Joj, joj @pob, ti se pa res igraš s svojim zdravjem 😟 Upam, da ti ne bo treba zaradi tega početja na koncu še k zdravniku - tako kot so včeraj klicali zdravnika na pomoč na protestih, ko se je eden onesvestil. Ni mi jasno zakaj, saj je bilo tam toliko pametnejših od zdravnikov. 🤪

 

G. zdravnik a nam lahko razložite kaj je naredil narobe? Ivermectin nima stranskih učinkov razen, če se ga predozira.

 

To ja pa pač pri vseh zdravilih problem. Ivermectin se uporablja 40 let in izumitelja sta prejela nobelovo nagrado za njegovo iznajdbo. Še enkrat, da ne bo zablode. Ivermectin ne zdravi virusa, ga ne preprečuje niti ga ne uničuje. Ok, to je zdaj jasno.

 

Ivermectim lajša posledice same okužbe tako otečenost okuženih mest ter zavira oziroma onemogoča, da bi virus hitreje okužil sosednje zdravo tkivo. Enostavno kupuje čas, da lahko slabši imunski sistem opravi z virusom in to je vsa zgodba.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, tako je, kot si napisal. Če ga jemlješ po navodilih, ko pride do okužbe s korono, ti nima bit kej.  In mogoče ga niti nikol ne bom potreboval, who knows. Vsekakor ga pa raje imam na zalogi doma just in case, če pride do kakšne okužbe znotraj familije.

 

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Joj, joj @pob, ti se pa res igraš s svojim zdravjem 😟 Upam, da ti ne bo treba zaradi tega početja na koncu še k zdravniku - tako kot so včeraj klicali zdravnika na pomoč na protestih, ko se je eden onesvestil. Ni mi jasno zakaj, saj je bilo tam toliko pametnejših od zdravnikov. 🤪

 

Jaz da se igram s svojim zdravjem? Vprašaj vso mladino, ki se hodi cepit zarad statusnega simbola zadnje čase.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Joj, joj @pob, ti se pa res igraš s svojim zdravjem 😟 Upam, da ti ne bo treba zaradi tega početja na koncu še k zdravniku - tako kot so včeraj klicali zdravnika na pomoč na protestih, ko se je eden onesvestil. Ni mi jasno zakaj, saj je bilo tam toliko pametnejših od zdravnikov. 🤪

 

Pomoje ni blo dveh primarijev dr. Boss in dr. Pob s tega foruma in je bila kriza 😕

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je g.Wankel napisal:

 

Pomoje ni blo dveh primarijev dr. Boss in dr. Pob s tega foruma in je bila kriza 😕

🤣🤣 Dan danes sploh ne rabimo več doktorjev, si vsak sam sebi in še bližnjim predpisuje zdravila. Tako tudi moja sodelavka, ki se je udeležila nasilnih protestov in potem fasala hard varianto covida z lahkoto jemlje koloidno srebro. To je kao zdravo, cepljenje pa ne. 😊

In glej ga zlomka, še vedno trdi, da kovid ne obstaja, da je imela samo virozo. In kaj potem početi s takimi primerki? 

Včeraj grem v knjižnico v Kp prav zraven trga, kjer so se odvijali 

"kao protesti". Pa se pripelje kombi z Lj. registracijo in iz njega skoči ven pet mladcev in dve mladenki. Vsi so imeli črne maske in nahrbtnike. In gas na proteste. Tako, da je bilo skupaj, domači +"uvoženi" protestniki na trgu 33 duš in 25 zijal, ki so se ustavili ob robu in se čudili vsemu skupaj. Res bogo vse skupaj. Delovalo je kot nekakšna parodija. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, globoko v srednji vek so nekateri padli, težko se bodo izvlekli od tam🥴

Eni ker so budale drugi pa zaradi ega, ne vem kaj je slabše..... 🤔

Nikogar ne žalim, da ne bo pomote, samo diagnozo sem postavil... 😷

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Janez007 napisal:

Vidim da jaz, v primerjavi s tabo @Boss in @pob, nimam pojma o zdravilih. 😟

 

OK, če je izumitelj dobil nobelovo nagrado, potem pa kar veselo jejte fantje. 🙃

 

Kupujete in jeste takole na pamet tudi penicilin, za odkritje katerega je bila tudi podeljena Nobelova nagrada? Si mislim da ja, saj je fina zadeva, ki pobije bakterije. Več ga poješ, tem bolj jih pobije. 🤪

:jupiii::prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Vidim da jaz, v primerjavi s tabo @Boss in @pob, nimam pojma o zdravilih. 😟

 

OK, če je izumitelj dobil nobelovo nagrado, potem pa kar veselo jejte fantje. 🙃

 

Kupujete in jeste takole na pamet tudi penicilin, za odkritje katerega je bila tudi podeljena Nobelova nagrada? Si mislim da ja, saj je fina zadeva, ki pobije bakterije. Več ga poješ, tem bolj jih pobije. 🤪

 

Očitno o Ivermectinu res ne... ne rabiš bit dohtar, rabiš bit pa pismen in prebrat tudi članke iz držav, kjer ga redno uporabljajo ZDRAVNIKI. Ja zdravniki, ga uporabljajo na pacientih s covidom. Sicer pa itak brezveze, ker eni komentirate kr neki na pamet pa sem 100% prepričan, da niste nič prebrali razen naslove na 24ur, Žurnal24 in NoraTV24. Važen, da imajo 24 v imenu medija pa so vsi kredibilni.

 

Če ti Krek reče da ni OK bo pa že res, a ne? Vseeno pa Nobelovih nagrad ne talajo kr tako mal na počez ali pa pač nekateri ne verjamete STROKI.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

@Boss, vidim, da si z dognanji nekaj tednov pred profesorjem Štrukljem 😁 (od 7:00 naprej):

 

ra_slo_5405789.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Evropska agencija za zdravila EMA preverja novo zdravilo proti covidu-19, ki ga je razvila ameriška farmacevtska družba Merck...

 

Škoda, da se nisi javil za poskusnega zajca, bi bil vsaj plačan. 😂

Saj je verjetno kar nekaj prostovoljnih poskusnih zajcev, tudi v Sloveniji. In to brezplačnih. 😊 Moram priznati, da so kar pogumni, da si upajo. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Saj je verjetno kar nekaj prostovoljnih poskusnih zajcev, tudi v Sloveniji. In to brezplačnih. 😊 Moram priznati, da so kar pogumni, da si upajo. 🤪

Poleg vsega tega pa dvomijo v cepiva, ki so preizkušena na več kot 2 milijardah ljudeh..... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če odmislimo cepiva, kaj vse je izboljšalo v tem zadnjem letu, da se izognemo bolnišničnem kolapsu? 

 

Vse se je stavilo na cepiva in to je to. Mogoče imam samo jaz tak filing, ker ne gledam TV, zato pa se sprašujem. 

Dejstvo je, da je bla lani kriza in so nas morali zapret not za celo zimo. Pa pustmo stat neustavne ukrepe, recimo, da so hoteli dobro in ker se čez poletje 2020 niso pripravili, je bila mogoče to edina rešitev. Sedaj je od prejšnjega zapiranja skoraj eno leto in samo poslušam o teh procentih precepljenosti in gor in dol. Ste se kdaj vprašali, kaj bo, če se izkaže, da cepiva ne bodo toliko učinkovita kot so obljubljali?

 

Staviti samo na eno karto je za moje pojme loterija.

 

PS: pa prosim, da mi PCT pogoje ne štejete kot izboljšavo, ker to ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.