Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pravkar smo se vrni s smučanja v Dolomitih. Moram res pohvaliti njihovo organizacijo in enostavnost pri nakupu smučarskih kart in kontroli green pass na smučiščih. Karte smo kupili kar v hotelu, kjer dobiš celo dodatnih 10% popusta pri nakupu kart, če jih kupiš za najmanj tri dni ali več. Nato na samem smučišču ( v posebnih avtomatih, ki stojijo na parkirišču preden greš na gondolo) potrdiš karto in Pct potrdilo. V bistvu nikjer ne čakaš nič. Za v kabino naj bi bile obvezne maske PPF2, a jaz sem uporabljal veš čas črno navadno kirurško. nobeden v bistvu niti ne kontrolira nič. Tudi na samih sedežnicah ni nekih kontrol. 

Tako, da je v bistvu vse bolj free. Prav tako ni nihče preverjal Pct v  okrepčevalnicah po smučiščih.

V bistvu smo se počutili kot, da je vse normalno in pred korono. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... jaz tezko recem, da bi se pocutil kot, da je vse normalno in pred korono, ce moram nositi nagobcnik in se mi rosijo ocala ter tezko diham... in ves cas kazati neke QR kode in imeti v mislih to, da ce me dobijo brez, da bom placal kazen... tudi ce je preverjanje samo na avtomatu ...Ampak nekateri ste se ocitno ze toliko sprijaznili s tem, da vam je to postalo nekaj cisto normalnega :D ... Sicer je menda pri nas podobno na smuciscih... Ni nekega kudega preverjanja ... ampak vseeno... V Italiji so gotovo boljsi v tem kot pri nas :D 🤣😇

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je marto napisal:

zdej ko se je vse sprostil, bi pa lahko kak meeting nardil pa kako skupno nedeljsko vožno :D

 

al se cmo pocakat na letni set obutve? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je marto napisal:

zdej ko se je vse sprostil, bi pa lahko kak meeting nardil pa kako skupno nedeljsko vožno :D

:ouje::bravo: Sem za kot vedno....😉

Pred eno uro je NevLado napisal:

Ja ampak se bomo razdelili na cepljene/necepljene potem pa še na dizl/bencin. :lol:

Ne bo potrebe PCT ne velja več.....🌞😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo je povedal. Končno imate spet novice po TV brez korone. Mogoče sedaj kdo celo odvrže krpico, ko gre v Lidlna. :) 

 

WWW.FACEBOOK.COM

2 leti dragi moji 2 leti. 😡😡😡 Upam da vam je kaj bolj jasno... Naj me koklja brcne če se motim😆😆🤦🤦🤷🤷🤷👊👊🤔🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je pob napisal:

Lepo je povedal. Končno imate spet novice po TV brez korone. Mogoče sedaj kdo celo odvrže krpico, ko gre v Lidlna. :) 

 

WWW.FACEBOOK.COM

2 leti dragi moji 2 leti. 😡😡😡 Upam da vam je kaj bolj jasno... Naj me koklja brcne če se motim😆😆🤦🤦🤷🤷🤷👊👊🤔🤔

 

Kaj vse po tem svetu hodi.....🙉🙈

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Deeyan napisal:

 

Sej sm bil sarkastičen. Pa itak bo Pob vrnu žogico, da to ni TV 😀

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je g.Wankel napisal:

 

Sej sm bil sarkastičen. Pa itak bo Pob vrnu žogico, da to ni TV 😀

 

Ne berem teh portalov in ne gledam TV. 😂 Vse preko vakserjev in antivakserjev izvem. Zdej o vojni pa od vojnih veteranov. 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss evo ko si takrat tako jamral nad novodobnimi zvarki, tvoje cepivo je sedaj na voljo, pa da te vidim, če si takrat samo besedičil v prazno 😛 

 

 

https://www.24ur.com/novice/korona/v-slovenijo-prispelo-cepivo-proti-covidu-19-novavax.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.