Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 26 minutami je Bini napisal:

Malo poglej nazaj po temi,boš presenečen,da nisem jaz začel smetiti teme in ne piši na pamet.😛

🤣🤣🤣🤣 še poante ne razumeš to pove vse , pa tak si modroval kak so necepljeni majn izobraženi 🤔🤔🤔🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ste zblojeni vsi po vrsti!

 

Sem začel brat od zadnje neprebrane objave, pa samo nekaj o kovidu. In spet sami fejst-bukovi doktorji. O tem, kdo je pameten in kdo ne in kdo je naredil prav in kdo ne. 

 

V bolnici Šempeter smo pa največ dela imeli s tistimi, ki so se svobodno odločili, da se ne bodo cepili. In smo samo za njih potrebovali okoli 6000 kg tekočega kisika na teden. Je cisterna vozila dobesedno vsak teden, ker imamo premajhno cisterno za tak naval. In potem tu berem, kako ste trpeli in bili ne vem kaj, ker ste nosili maske in kazali kovid-potrdila. Ja, res ste ubogi. Mi, ki smo pa (poleg 6000 kg tekočega kisika tedensko) po bolnici v skafandrih prenašali po 100 jeklenk (3 litre na 200 bar), mi pa nismo bogi. Cepci, in to šolani, nimam kaj drugega reči. In enkrat sem že omenil: če bi padale bombe, a bi tudi protestirali, da je vaša pravica, da se sprehajate, kjer se vam zahoče? Če je nekdo omejen, je omejen in mu ni pomoči. Najhuje je, da tak ponavadi ne ve, da je omejen in zato trpijo vsi drugi... In koliko ste trpeli, ker niste smeli ne vem kam in ne vem koliko potovati, nekaj časa niti v sosednjo občino. Ja, res ste grozno bogi! Jaz bi z veseljem ostal vsaj kakšen dan doma, pa se ni izšlo. Še rojstni dan sem praznoval med dežurstvom, ker sem bil 48 ur na delovnem mestu - povečan obseg del... In da sem v dvanajstih koledarskih dnevih naredil po 14 izmen, je sprejemljivo. Da se pa nekdo ne cepi in še druge prepričuje, da je to edino pravilno... Zblojeni ste, vsi po vrsti!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da si vsaj poštene dodatke dobil. Zate ne dvomim, da si jih res in pošteno zaslužil.

Meni je pa sprevrženo to, da me nekdo posiljuje s cepilsko propagando in omejuje normalno življenje, vedoč da nihče ne bo odgovarjal za nič plus, da ti zvarki tako ali tako ne pomagajo bogve kaj. Vsaj za nas v srednjih letih, za koga starejšega ne rečem.

Pa smo spet tam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, zdaj resno razmišljam, da ni slučajno v cepivu nekaj za podjebavanje ostalih? Čisto vsi, ki jih poznam so taki podjebači. Moram preveriti svetovno statistiko če to res drži.

 

Zdaj sta dva sodelavca polnocepljena fanj zbolela. Če te ima za primt, te bo ravno tako prijelo....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je jereb napisal:

Sem cepljen 2x ampak ker se ne strinjam sem neumen.

 

Ti si vsaj 2x cepljen neumen antivaxer, jaz sem pa samo necepljen neumen antivaxer. Sem očitno tako neumen, da mi še zbolet ni ratal, da bi vsaj dobu P status. :whatever:

 

Moram čimprej enga pametnega poživitvenega cepljenca najdet, da mi razloži kako ti rata zbolet kljub vsem higijenskim ukrepom, nošenjem mask, distance, prepovedi druženja in seveda polne cepljenosti.

 

Iščem torej Cepljen+Cepljen+Cepljen+Prebolel ali skrajšano CCCP - mater od kod mi je ta kratica nekako znana  :hudicek: 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa PCCC, to sem jaz :)

 

Aja pa ne ves, mogoce si bil P pa ne ves tako kot jaz...

Cisto slucajno zvedel lani februarja, da sem bil P, ne da bi vedel.

(sel na splosne preiskave pa mi by the way naredili se test na protitelesa,  nakar mi reve vudim da ste preboleli corono... Ha? 😳

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem CCP, skorajda taprav komunist, hcerka je naredila se enkrat izpit CPP, zet pa Tna neskoncno. Zena ki dela v ZD tudi necepljena, nikoli nic, zdravnik pri katerem dela (5 specializacij) je vsem (in sebi) močno odsvetoval cepljenje. Vnuka pa P oz V(iroza)

 

Pa smo spet tam.....

pred 59 minutami je Boss napisal:

 

Ti si vsaj 2x cepljen neumen antivaxer, jaz sem pa samo necepljen neumen antivaxer. Sem očitno tako neumen, da mi še zbolet ni ratal, da bi vsaj dobu P status. :whatever:

 

Moram čimprej enga pametnega poživitvenega cepljenca najdet, da mi razloži kako ti rata zbolet kljub vsem higijenskim ukrepom, nošenjem mask, distance, prepovedi druženja in seveda polne cepljenosti.

 

Iščem torej Cepljen+Cepljen+Cepljen+Prebolel ali skrajšano CCCP - mater od kod mi je ta kratica nekako znana  :hudicek: 

CCCP je moj kegljaski kolega, ki so mu zal steti dnevi (nima veze s korono) :(

 

Zanimivo je to da je P oz koronco dobil teden po tretjem C, kot mnogo drugih poznanih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je AmpeR napisal:

Ej, zdaj resno razmišljam, da ni slučajno v cepivu nekaj za podjebavanje ostalih? Čisto vsi, ki jih poznam so taki podjebači. Moram preveriti svetovno statistiko če to res drži.

 

Zdaj sta dva sodelavca polnocepljena fanj zbolela. Če te ima za primt, te bo ravno tako prijelo....

Mogoce cepivo podjeberna ali podjebizer

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Ti podatki ne držijo..... 😁

Dejansko res ne... pa sej to se vidi pa ja iz aviona, da ne štimajo podatki. Ampak ne sami podatki temveč interpretacija. Že sam naslov "Ali je Slovenija po številu smrti bolnikov s covidom-19 primerljiva z državami z višjo precepljenostjo?" govori o tem, da je treba vzet SAMO podatke od trenutka, ko so bila cepiva na voljo oziroma še celo bolje, ko so bila na voljo v takem številu, da je vsaj recimo 30% cepljenih. To je bilo pa v večini držav šele tam nekje junija 2021. Od tistega datuma naprej pa se je precepljenost začela razlikovati ampak, ker je takrat bil koronavirus na poletnih počitnicah, se je 4. val začel šele nekje konec avgusta in smrtnost zaradi/s kovidom narašča šele od sredine septembra.

 

Ampak, ker države uporabljajo različno metodologijo beleženja kovid smrti, kar smo se že pogovarjali nekoliko nazaj je tudi tako primerjanje neustrezno. Se pravi edino kar bi šlo je merjenje presežnih smrti na celotni populaciji posamezne države, ampak le na obdobju, ko se je začel delta val in je bilo cepljenih že veliko ljudi. Tukaj bi se dalo narest primerjavo in ugotovit ali je dejanska precepljenost pomagala ali ne.

 

Neglede, da so tiste luštne tetice na POP TV skupaj glavce tiščale jim to pač ni kapnilo, da precepljenost pač ne vpliva takrat, ko še ni bilo cepiv ali pa ne v taki meri, da bi že vplivala na smrtnost, tako, da ko zaslišim, da MSM-ji kričijo "dejstva" me kar srh spreleti. Aja pa to ni obramba Počivalška, ker mi dol visi za njega, ampak če že kričimo, da operiramo z dejstvi pol dejmo res operirat z dejstvi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Pa saj ste zblojeni vsi po vrsti!

 

Sem začel brat od zadnje neprebrane objave, pa samo nekaj o kovidu. In spet sami fejst-bukovi doktorji. O tem, kdo je pameten in kdo ne in kdo je naredil prav in kdo ne. 

 

V bolnici Šempeter smo pa največ dela imeli s tistimi, ki so se svobodno odločili, da se ne bodo cepili. In smo samo za njih potrebovali okoli 6000 kg tekočega kisika na teden. Je cisterna vozila dobesedno vsak teden, ker imamo premajhno cisterno za tak naval. In potem tu berem, kako ste trpeli in bili ne vem kaj, ker ste nosili maske in kazali kovid-potrdila. Ja, res ste ubogi. Mi, ki smo pa (poleg 6000 kg tekočega kisika tedensko) po bolnici v skafandrih prenašali po 100 jeklenk (3 litre na 200 bar), mi pa nismo bogi. Cepci, in to šolani, nimam kaj drugega reči. In enkrat sem že omenil: če bi padale bombe, a bi tudi protestirali, da je vaša pravica, da se sprehajate, kjer se vam zahoče? Če je nekdo omejen, je omejen in mu ni pomoči. Najhuje je, da tak ponavadi ne ve, da je omejen in zato trpijo vsi drugi... In koliko ste trpeli, ker niste smeli ne vem kam in ne vem koliko potovati, nekaj časa niti v sosednjo občino. Ja, res ste grozno bogi! Jaz bi z veseljem ostal vsaj kakšen dan doma, pa se ni izšlo. Še rojstni dan sem praznoval med dežurstvom, ker sem bil 48 ur na delovnem mestu - povečan obseg del... In da sem v dvanajstih koledarskih dnevih naredil po 14 izmen, je sprejemljivo. Da se pa nekdo ne cepi in še druge prepričuje, da je to edino pravilno... Zblojeni ste, vsi po vrsti!

Bravo na zapisano,kot pa vidiš jim-nam ni pomoči......:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je robertk6 napisal:

Ja in kaj zdaj tebe moti pri tem , kaj si mi kaj zraven dal ??? Si mi ti kakšen test plačal??? Lepo pojdi nazaj na Kosovo in ne bevskaj.

 

Nivo komuniciranja antivakserja.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, za, antivaksarjev drži samo to, kar oni izbrskajo iz nekih vukojebinih člankov. Se pa dejansko pozna na njjh, da jih je ta korona kriza kar pošteno načela. Pa ne toliko fizično( no, nekatere tudi) bolj na psiho jim je udarilo. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Alex napisal:

 

Nivo komuniciranja antivakserja.😉

Imam zelo dobrega vzornika v tebi 🙄🙄🙄 močno vodiš na lestvici neprimerne komunikacije, zato najprej pometi pred svojim pragom potem drugje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je robertk6 napisal:

Imam zelo dobrega vzornika v tebi 🙄🙄🙄 močno vodiš na lestvici neprimerne komunikacije, zato najprej pometi pred svojim pragom potem drugje.

 

Poglej si svoje pisararije za nazaj. Mislim, da sta z kolegom jerebom močno v vodstvu. Pa tudi šrek ni švoh. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A damo nazaj smajli “prstdol”… takrat, ko je bil, se je lepo videlo, kdo je v vodstvu… 😇

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex je naš forumski Hojs.

Sicer pa vse lepo in prav, ampak večina cepljenih se je cepila vemo zakaj... Če bi bila situacija kot je sedaj tudi prejšnjo zimo, ne bi bilo problema. Tako je bilo pa kup medijske propagande in pogojevanja okoli tega..
Mam tudi sam take znance.. Vsi pametni in oh in sploh, potem pa na koncu reče, veš, tudi jaz se ne bi, če ne bi bilo teh potrdil..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Alex napisal:

 

Poglej si svoje pisararije za nazaj. Mislim, da sta z kolegom jerebom močno v vodstvu. Pa tudi šrek ni švoh. 

V vodstvu narmalne komunikacije.

Glede poniževanja in žaljenja ti pa ni para. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

A damo nazaj smajli “prstdol”… takrat, ko je bil, se je lepo videlo, kdo je v vodstvu… 😇

 

 

Jaaa,hura za smajlije😍😍. K zdaj se  ne ve,a ti nekdo lajka ker mu je smešno ali ker se strinja z objavo. Kar je res konec sveta...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,jaz sem 3x cepljen (2x februar 21+ 1x september 21). Cepljen 90posto zaradi tega da lahko bolj mirno (a nič manj brezbrižno)delam šiht in v 10posto zato,da lahko kolikor toliko normalno živim naprej (to da grem lahko smučati in na morje ipd JE za moje pojme tudi pozitiven vpliv na zdravje, vkolikor to počneš na odgovoren nacin ).

 

V vsem tem času sem se izogibal množicam (kar se, kot introvertirana oseba tudi sicer), nosil masko kjer je nujno potrebno in imel ozek krog ljudi s katerimi se tudi sicer družim. Zbolel za korono nisem (vsaj ne da bi vedel ), 1x obležal za 1teden z negativnim pcr , testiral sem se v februarju vsak dan + po rizicnem stiku + ko sem zbolel za tisti teden.

 

Absolutno se ne strinjam s tem da je bil PCT pogojen za obisk pump in z komunikacijo stroke in vlade z ljudstvom. Obsojam nerganje nad študenti ,ki so preverjali PCT. Ne strinjam se z gonjo proti ljudem,ki se niso cepili.

 

Ni vsak ki se ne cepi "antivakser". Pač še ni cepil. In ne pozabimo,cepljenje proti covidu ni obvezno,nekateri pa bi necepljene najraje linčali-to ni ok. Če bi pol toliko žuganja s prstom bili deležni pijanci za volanom ,bi bilo bolje.

 

Ko je nekdo omenil da je šel necepljen , a testiran v tujini; v čem je tu problem ? To da imaš negativen test ( pustimo ob strani zanesljivost testov; delajo s tem kar imajo ),je to vsaj verjetno pokazatelj,da je covid negativen . Da pa si cepljen ,pa ni zagotovilo ,da si negativen. In jaz se bolj varno pocutim v družbi necepljenega, ki ima negativen test ,kot ob netestiranemu cepljejemu...

 

Stvar je čisto preprosta ; kdor se želi cepiti naj se, kdor se noče naj se ne. In obe skupini naj probata živeti odgovorno do sebe in okolice; ker živimo v dobi interneta , ni težko najti navodila kako se da tudi poleg cepljenja, živeti kolikor toliko zdravo in odgovorno. 

 

Jaz si družbo izberem na podlagi drugih stvari in ne podlagi tega a je cepljen (no,pa sem spet v manjšini 😈 ).

pred 8 minutami je LabiGT napisal:

Kaj ce bi dal prst u rit smajli? Vsem bi blo dobr :)

Ne,ker potem bi se delili še na tiste ki jim to malo bolj paše in na one,ki jim ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.