Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Tako star organizem niti reagirat ne more več ... 😷 :pepsi:

Kot že rečeno, stranski učinek je tudi to, da si zagrizen pristaš diesla dovoli razmišljati o nakupu bencinarja 🤣🤣🤣

Saj tudi Boss bi imel kakega dobrega in močnega benzinarja, pa se ni cepil. Tu seveda govorimo o močnih benzinarjih z ulala konji, ne o mlinčkih. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz in moja sva bila z AZ cepljena v petek in se počasi sestavljama. Sesulo naju je, vročina 38.8 bolečine v mišicah. Ti stranski učinki so bili huji kot prebolevanje covida. Ampak ok gre na bolje. Nwm pa kako je z tujino ker cepljen bom samo enkrat zaradi tega ker sem prebolel, zdaj pa nwm al je to ok za tujino al ni. Vglavnem cista zmeda.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni OK... moral boš 2x, da ti priznajo v tujini - tud za Hrvaško. Vsaj tako je bilo nazadnje razloženo, razen če ni bilo na twitterju drugače objavljeno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je scania napisal:

Jaz in moja sva bila z AZ cepljena v petek in se počasi sestavljama. Sesulo naju je, vročina 38.8 bolečine v mišicah. Ti stranski učinki so bili huji kot prebolevanje covida. Ampak ok gre na bolje. Nwm pa kako je z tujino ker cepljen bom samo enkrat zaradi tega ker sem prebolel, zdaj pa nwm al je to ok za tujino al ni. Vglavnem cista zmeda.

Eh to niso stranski učinki,to je samo reakcija na cepivo. Z ženo sva bila že oba z AZ pa ni bilo nič reakcije. Njene sodelavke (5 od 15) pa dva dni vročine cc38 in tresavico in po tretjem dnevu vse odlično👍

Ko bo zeleni evropski cepilni list ti bodo vpisali kot ,da si bil dvakrat cepljen,oziroma kot bi bil s Janssenom. Takšen je moj podatek in upam,da se ne motim.😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, scania said:

Jaz in moja sva bila z AZ cepljena v petek in se počasi sestavljama. Sesulo naju je, vročina 38.8 bolečine v mišicah. Ti stranski učinki so bili huji kot prebolevanje covida. Ampak ok gre na bolje. Nwm pa kako je z tujino ker cepljen bom samo enkrat zaradi tega ker sem prebolel, zdaj pa nwm al je to ok za tujino al ni. Vglavnem cista zmeda.

 

3 hours ago, Bini said:

Eh to niso stranski učinki,to je samo reakcija na cepivo. Z ženo sva bila že oba z AZ pa ni bilo nič reakcije. Njene sodelavke (5 od 15) pa dva dni vročine cc38 in tresavico in po tretjem dnevu vse odlično👍

Ko bo zeleni evropski cepilni list ti bodo vpisali kot ,da si bil dvakrat cepljen,oziroma kot bi bil s Janssenom. Takšen je moj podatek in upam,da se ne motim.😊

 

Sam a ni to žalostno da se folk hodi cepit zato da bo lahko nekam šel ... na primer na dopust na hrvaško oz nekam v tujino .... mislm men je to totalen absurd, pa uzamte kokr hočte .... sam jest grem stavt, da če razna potovanja in ostale stvari nebi bilo pogojena z cepljenjem, se 3/4 ljudi nebi šlo cepit .... 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je canyon napisal:

 

 

Sam a ni to žalostno da se folk hodi cepit zato da bo lahko nekam šel ... na primer na dopust na hrvaško oz nekam v tujino .... mislm men je to totalen absurd, pa uzamte kokr hočte .... sam jest grem stavt, da če razna potovanja in ostale stvari nebi bilo pogojena z cepljenjem, se 3/4 ljudi nebi šlo cepit .... 

 

Ne bo držalo. Pri nas v firmi se 98% ljudi cepi, pa ne bo šlo letos nikamor v tujino na dopust. Dobro, mogoče bo šel kdo na Hrvaško to je pa tudi vse. Ljudje se cepijo, ker jim je počasi vsega dovolj in da ne bi bilo treba necepilcem z zapiranjem ponoviti v jeseni vaje. Poglejte si samo Anglijo, pa Ameriko. Vse že skoraj deluje normalno, ker je že dovolj precepljenih. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je canyon napisal:

 

 

Sam a ni to žalostno da se folk hodi cepit zato da bo lahko nekam šel ... na primer na dopust na hrvaško oz nekam v tujino .... mislm men je to totalen absurd, pa uzamte kokr hočte .... sam jest grem stavt, da če razna potovanja in ostale stvari nebi bilo pogojena z cepljenjem, se 3/4 ljudi nebi šlo cepit .... 

Za druge ne vem, ampak kolikor jih pri nas v okolici poznam, bodo cepljeni ali so že, ker so se prijavili Januarja in takrat še niso razmišljali o dopustih.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Ni OK... moral boš 2x, da ti priznajo v tujini - tud za Hrvaško. Vsaj tako je bilo nazadnje razloženo, razen če ni bilo na twitterju drugače objavljeno.

 

Jaz tudi tako mislim da ni ok, potem bi bilo bolje da nas cepijo katere smo preboleli z Jensenom. V kartici ki jo dobiš imam prečrtano rubriko za drugo dozo tako da druge doze ne dobim. ma vrh glave imam že vsega, cepit sem se šel da ne rabim vsak teden hodit po palčko v nos pa seveda da lahko kam grem. Zdaj na koncu sem se cepil in prebolel, pa bom vseeno moral tedensko po palčke če bom hotel kam it. Totalno bolano.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je scania napisal:

 

Jaz tudi tako mislim da ni ok, potem bi bilo bolje da nas cepijo katere smo preboleli z Jensenom. V kartici ki jo dobiš imam prečrtano rubriko za drugo dozo tako da druge doze ne dobim. ma vrh glave imam že vsega, cepit sem se šel da ne rabim vsak teden hodit po palčko v nos pa seveda da lahko kam grem. Zdaj na koncu sem se cepil in prebolel, pa bom vseeno moral tedensko po palčke če bom hotel kam it. Totalno bolano.

Edino varen pred virusom si še zaenkrat kar največ šteje... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so me klicali na cepljenje ob 10.00 za jutri in sem jim povedal,da sem bil že prednostno cepljen.😊 Ob 14.30 me še enkrat nekdo drug vabi na cepljenje za jutri.😆 Pred par minutami pa še enkrat....:vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Bini napisal:

Danes so me klicali na cepljenje ob 10.00 za jutri in sem jim povedal,da sem bil že prednostno cepljen.😊 Ob 14.30 me še enkrat nekdo drug vabi na cepljenje za jutri.😆 Pred par minutami pa še enkrat....:vskalo:

Vidiš, kako te čislajo. Ene sploh ne pokličejo, pa so se že parkrat prijavili, druge, tebe, pa večkrat na dan. 😊

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Vidiš, kako te čislajo. Ene sploh ne pokličejo, pa so se že parkrat prijavili, druge, tebe, pa večkrat na dan. 😊

Saj to ni vse, še kake 14 dni nazaj so me tudi 😆. To je baje zaradi prepoznega državnega programa cepljenja in se jim zdaj seznami mešajo in verjetno tudi njim od dela na seznamih, luda kuča.... 😆

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se prijavil na e-upravo, pa potem pri zdravniku pa potem ponovno na zvem .... no niso me se kontaktirali :D

 

Je pa res faleno to, da se tudi "reklamira" da se cepimo zato da bo vse normlano, da bomo lahko kam sli da ...... noben pa ne omenja da, cepi se zato da ne bos hujse zbolel ali celo umrl.

 

Isto pri nas fotr. Prvo on se ne bo cepil ni sans. Mu razlagam pejt se cept. Malo debelejsi si, pritisk te jebe, zadnje case se skoz neki drugih problemov ... pejt se cept, da ce zbolis imas 99% vecje opcije, da ti ne bo nic. No zacnejo v Zireh cepit in fotr se gre cept. Tko WTF prasam kako pa to .... ja polet bi rad su kej na hrvask na morje. A ok, pol pa dobr ane

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Bossek napisal:

Je pa res faleno to, da se tudi "reklamira" da se cepimo zato da bo vse normlano, da bomo lahko kam sli da ...... noben pa ne omenja da, cepi se zato da ne bos hujse zbolel ali celo umrl.

Tud to ni čist ziher, ker samo predvidevajo. Lahko pa si žal v tistih 10-15%, ki jim sploh ne prime. Tako, da edina nagrada, ki jo sploh lahko še dajo, da te prepričajo je to, da ti dovolijo it v notranje prostore restavracije, pa čez mejo, pa da se ti ni treba non stop testirat. Se pravi vse iz čisto napačnih razlogov.

 

So pa to prva cepiva v zgodovini, ki ne preprečujejo bolezni, ampak jo načeloma samo blažijo. Zato tudi za prehlade niso nikoli razvijali cepiva pa gre tud za koronaviruse. Zato, ker ni efekta, da bi bilo smiselno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker berem povsod drugače kam lahko grem sedaj ko sem prebolel in bil cepljen 6 mesecev po tem ko sem prebolel, ter mi drugi odmerek cepiva ne pripada sem poklical na par mej Slovenija Hrvaška. Vsepovsod so mi povedali da kljub temu da sem bil cepljen z enim odmerkom po več kot 6mesecev od prebolevanja lahko vstopim na Hrvaško, naši pa trdijo da nebom mogel vstopit na Hrvaško brez hitrega ali PCR testa nazaj bom pa lahko prišel brez karantene. 

Odkrito povedano naši sami ne vedo kdo ima kakšne pogoje. Bolanooooo, država v podnu. 

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Danes so me klicali na cepljenje ob 10.00 za jutri in sem jim povedal,da sem bil že prednostno cepljen.😊 Ob 14.30 me še enkrat nekdo drug vabi na cepljenje za jutri.😆 Pred par minutami pa še enkrat....:vskalo:

 

Tole je najslabše voden projekt in koordinatorja bi morali zbrcat tako močno, da bi vsi njegovi potomci to čutili. Leta 2021 v informacijski dobi pa ne vedo niti tega kdo je cepljen in kdo ne - sramota, da je ni večje. 😳

Pravkar je scania napisal:

 Bolanooooo, država v podnu. 

 

Katastrofa.. zato sem ti pa napisal, da verjetno z enim odmerkom ne boš mogel čez. Ma sej če notranji minister ni vedel, da rab PCR test za na Hrvaško pol je lahko jasno kolk so sposobni tile "intelekti".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Junija dobimo Sputnika, ki ima dva različna odmerka z dvema vektorjema edenovirusa, tako, da glede zaščite bo tole ena boljših variant. S tem se prepreči točno to, kar povzroča AZ.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Boss napisal:

Junija dobimo Sputnika, ki ima dva različna odmerka z dvema vektorjema edenovirusa, tako, da glede zaščite bo tole ena boljših variant. S tem se prepreči točno to, kar povzroča AZ.

Sam kaj, ko je pa stranski učinek sputnika ta, da potem po cepljenju z njim vsi pišejo v cirilici. V Srbiji tega stranskega učinka niso niti občutili za razliko od Madžarov, ki jih to sedaj malo nervira. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ja pa vodka v večjih količinah ti zdaj ful paše, pa vse prevečkrat se zahvaljuješ "spasiba" in preklinjaš "suka blyat". Ampak glej vsako cepivo ima stranske učinke tko da sprijaznit se je treba. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

... ja pa vodka v večjih količinah ti zdaj ful paše, pa vse prevečkrat se zahvaljuješ "spasiba" in preklinjaš "suka blyat". Ampak glej vsako cepivo ima stranske učinke tko da sprijaznit se je treba. 😜

Itak... tako kot pri Johnson & Johnson je stranski učinek ponovna rast bujnih las. Sem se že naročil pri frizerju za eno res ornk šišanje. 🙄

  • Haha 3
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt sm se konec aprila prijavil na Varuh zdravja oz. to kar ima ZDL, ter e-uprava in sem dobil datum za včeraj. Popoldan pa zvečer sm bil kar kul, ob treh ponoči pa tresenje potem pa 39°C vročine. Lekadol pa obkladki so malo zbili, tako, da me več boli od ležanja kot od česa drugega 😀

 

Pa ful mi je zapasal sladoled, pa sm googlal, da se ga ne sme med vročino? 😅

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.