Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je NevLado napisal:

Nevem no, dejte si še to prebrat, ženska se pač ni zlagala :D

 

 

WWW.REUTERS.COM

Social media users are circulating video clips of testimony by a Pfizer executive, who is said to “admit” that the company and its partner BioNTech did not test whether their mRNA-based COVID-19 vaccine...

 

Ja če tega ni v deklaraciji za registracijo cepiv, zakaj bi to testiral?

 

Isti primer je kokr da bi reku "a pri mazdi testirate vpliv uporabe varnostnega pasu z razlogom, da ne poškodujete avtomobila, ki je poleg vas udeležen v prometni nesreči"...ne nismo, ker tega ne rabimo. Smo pa na podlagi izsledkov po uporabi našim avtomobilov opazili, da pomaga tudi pri temu, na podlagi česar lahko to rečemo 1 leto kasneje.

 

Ni treba verjet vsega na prvo žogo, kar preberete na internetih :D 

 

Sej ne govorimo, da se je ona zlagala niti ni poanta v tem, da niso testirali. Poanta je v tem, da so tko čez palec vsepovsod po svetu razlagali, da cepljenje ščiti pred prenosom in demonizirali vsakega, ki se ne, da je skoraj morilec družbe. Zavajali so ljudi kako bodo zaščitili svoje bljižnje in starejše. Vsa zgodba zakaj so torej PCT pogoji pomembni je torej temeljila na neobstoječih podatkih, vsak, ki se je pojavljal v medijih in promoviral cepiva je zavajal in lagal o njihovem delovanju, ker študije o prenosljivosti sploh ni bilo opravljene. 

 

Dve leti maltretiranja folka za stvar, ki jo sploh niso testiral pa jim je bila podlaga za kršenje vsemogočih zakonov in človekovih ustavnih pravic.

 

Ker imaš rad primerjave iz avtomobilskega sveta je to nekako tako. A avto ima ABS? Ima, ker ga morajo imet vsi. A pa deluje? Haha, ne bit smešni sploh nismo tega testiral.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je FuManchu napisal:

Se bo kdo še dal cepiti z poživitvenim odmerkom?

Jaz jih poznam več, ko se ne bodo dali (pa so se že dali) kot pa tisti, ko se bodo dali cepiti.

 

Po vsej vrjetnosti ne, razen s snopcem 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Boss napisal:

 

Sej ne govorimo, da se je ona zlagala niti ni poanta v tem, da niso testirali. Poanta je v tem, da so tko čez palec vsepovsod po svetu razlagali, da cepljenje ščiti pred prenosom in demonizirali vsakega, ki se ne, da je skoraj morilec družbe. Zavajali so ljudi kako bodo zaščitili svoje bljižnje in starejše. Vsa zgodba zakaj so torej PCT pogoji pomembni je torej temeljila na neobstoječih podatkih, vsak, ki se je pojavljal v medijih in promoviral cepiva je zavajal in lagal o njihovem delovanju, ker študije o prenosljivosti sploh ni bilo opravljene. 

 

Dve leti maltretiranja folka za stvar, ki jo sploh niso testiral pa jim je bila podlaga za kršenje vsemogočih zakonov in človekovih ustavnih pravic.

 

Ker imaš rad primerjave iz avtomobilskega sveta je to nekako tako. A avto ima ABS? Ima, ker ga morajo imet vsi. A pa deluje? Haha, ne bit smešni sploh nismo tega testiral.

Lej, ne.

 

Preberi moj link.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Bini napisal:

Fafangel teh postov očitno ni prebral zato se je spet cepil..... 😁😉

 

Predvidevam, da to leti na nedavno sliko, kjer se je cepil... ampak menda proti gripi ... 

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar so cepiva ni človeka, ki je bil na TV kot neka stroka in ni izrekel stavka - cepite se in s tem zaščitite druge. Ga ni.

Vsi so drdrali napisano skripto in to s tako samozavestjo, da s(m)o jim verjeli. 

 

Ampak ok, vsak se je odločil zase, podpisal izjavo o lastni odgovornosti in življenje je šlo dalje. Me je pa zelo motilo, kako so na podlagi vseh teh laži omejevali naše pravice. In tega jim ne bom nikoli oprostil...

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je pob napisal:

.. ... ... ... ... ... ... ...

omejevali naše pravice. In tega jim ne bom nikoli oprostil...

 

Ja, to se pa čisto strinjam!

 

Slovenija je svobodna dežela! Ne morejo nas prisiliti, da razmišljamo s svojo glavo, če mi tega nočemo...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

 

Ja, to se pa čisto strinjam!

 

Slovenija je svobodna dežela! Ne morejo nas prisiliti, da razmišljamo s svojo glavo, če mi tega nočemo...

Jap, sedaj imamo svobodo.🤣🤣 Baje, da bodo kmalu upokojenci ob ponedeljkih namesto petkovih kolesarjev, ki imajo sedaj vse, kar so zahtevali in jim dol visi za rajo, proslavljali "svobodo" in bodo plesali tako na Semedelski promenadi.(v Kopru) Seveda bodo imeli v rokah transparente in drugo orodje. Ko se upokojenci pobunijo je to malo drugače kot tisti zapohanci ob petkih. 😉

pred 3 urami je pob napisal:

Odkar so cepiva ni človeka, ki je bil na TV kot neka stroka in ni izrekel stavka - cepite se in s tem zaščitite druge. Ga ni.

Vsi so drdrali napisano skripto in to s tako samozavestjo, da s(m)o jim verjeli. 

 

Ampak ok, vsak se je odločil zase, podpisal izjavo o lastni odgovornosti in življenje je šlo dalje. Me je pa zelo motilo, kako so na podlagi vseh teh laži omejevali naše pravice. In tega jim ne bom nikoli oprostil...

Kje si se pa ti so sedaj skrival? Aja, ni bila korona aktualna. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je NevLado napisal:

Lej, ne.

 

Preberi moj link.

 

Kaj ne? Prebral in kaj zdaj? PCT in covid passports ter covid mandates so bili osnovani na tem, da se s cepljenjem zaustavi širjenje virusa - to se je skos poudarjalo in vsi tisti, ki nimamo spomina zlatih ribic to vemo. To se ni dogajalo niti v visoko precepljenih državah in je virus veselo valoval še naprej. Kljub temu da je šef Pfizerja trdil, da cepivo to počne (preprečuje širjenje), čeprav ni imel podatkov niti narejenih testov ampak je šlo za ugibanje in seveda želja bo enormnih zaslužkih.

 

image.png

 

Drugač so pa MSM fact checks en velik smeh in natega in Reuters ni nobena izjema. Jaki fact checkers, če ti točno v tem "tvojem" linku šefa Pfizerja imenujejo David Bourla (ta je filmski scenarist in režiser) namesto Albert Bourla. Če se pri tako enostavni zadevi zmotijo, kaj je šele pol vse ostalo, ko je treba več logike in virov ter znanja uporabit?

 

Aja, pa zakaj šef sam ne gre v EU parlament in raje tja pošilja svoje minjone? Zato ker hitri prsti na twitterju povedo mnogo več kot bi si marsikdo želel, oziroma se velikokrat take zadeve zelo slabo starajo. Mamo tud mi enga tazga pri nas.

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je pob napisal:

 Me je pa zelo motilo, kako so na podlagi vseh teh laži omejevali naše pravice. In tega jim ne bom nikoli oprostil...

 

Tudi jaz ne, in vsakič me zbode, ko slišim besedo demokracija. Ja smo videli kaka floskula je to in kako se jo z lahkoto potepta brez, da bi elite sploh trznile z učem.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

 

Kje si se pa ti so sedaj skrival? Aja, ni bila korona aktualna. 😉

 

Čez leto ima človek delo in premal cajta. Sedaj na jesen bo spet lažje. 

Spet me boš mel poln k., jao.

 

Andrew Tate drugače za moje dost realno pove, kako se stvari odvijajo v svetu in kam smo namenjeni. Tip je postal nabolj guglan model letos in so ga konec avgusta blokirali na vseh socialnih platformah hkrati. Od Mete do Twitterja do Uberja do bank, itd... Potem se človek zamisli, kako močen aparat nam vlada na svetu.

 

RUMBLE.COM

The Rumble has only just begun. Learn more here: https://www.cobratate.com/newsletter 🏆LIKE & SUBSCRIBE NOW!🏆

 

Podcast še preden so ga odstranili, ampak za moje pojme dost realno pove, kako je in kam gremo. :) Vprašanje je samo, če smo sposobni videt...

 

51:08 - 1:01:50 - strici iz ozadja, trump, biden, volitve
1:01:50 - 1:09:00 - korona

 

Al ga ljubiš al pa ga sovražiš. Vmesne poti ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

 

Kaj ne? Prebral in kaj zdaj? PCT in covid passports ter covid mandates so bili osnovani na tem, da se s cepljenjem zaustavi širjenje virusa - to se je skos poudarjalo in vsi tisti, ki nimamo spomina zlatih ribic to vemo. To se ni dogajalo niti v visoko precepljenih državah in je virus veselo valoval še naprej. Kljub temu da je šef Pfizerja trdil, da cepivo to počne (preprečuje širjenje), čeprav ni imel podatkov niti narejenih testov ampak je šlo za ugibanje in seveda želja bo enormnih zaslužkih.

 

image.png

 

Drugač so pa MSM fact checks en velik smeh in natega in Reuters ni nobena izjema. Jaki fact checkers, če ti točno v tem "tvojem" linku šefa Pfizerja imenujejo David Bourla (ta je filmski scenarist in režiser) namesto Albert Bourla. Če se pri tako enostavni zadevi zmotijo, kaj je šele pol vse ostalo, ko je treba več logike in virov ter znanja uporabit?

 

Aja, pa zakaj šef sam ne gre v EU parlament in raje tja pošilja svoje minjone? Zato ker hitri prsti na twitterju povedo mnogo več kot bi si marsikdo želel, oziroma se velikokrat take zadeve zelo slabo starajo. Mamo tud mi enga tazga pri nas.

 

 

Me spomni vedno na meme iz moje IT branže:

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Boss napisal:

 

Kaj ne? Prebral in kaj zdaj? PCT in covid passports ter covid mandates so bili osnovani na tem, da se s cepljenjem zaustavi širjenje virusa - to se je skos poudarjalo in vsi tisti, ki nimamo spomina zlatih ribic to vemo. To se ni dogajalo niti v visoko precepljenih državah in je virus veselo valoval še naprej. Kljub temu da je šef Pfizerja trdil, da cepivo to počne (preprečuje širjenje), čeprav ni imel podatkov niti narejenih testov ampak je šlo za ugibanje in seveda želja bo enormnih zaslužkih.

 

image.png

 

Drugač so pa MSM fact checks en velik smeh in natega in Reuters ni nobena izjema. Jaki fact checkers, če ti točno v tem "tvojem" linku šefa Pfizerja imenujejo David Bourla (ta je filmski scenarist in režiser) namesto Albert Bourla. Če se pri tako enostavni zadevi zmotijo, kaj je šele pol vse ostalo, ko je treba več logike in virov ter znanja uporabit?

 

Aja, pa zakaj šef sam ne gre v EU parlament in raje tja pošilja svoje minjone? Zato ker hitri prsti na twitterju povedo mnogo več kot bi si marsikdo želel, oziroma se velikokrat take zadeve zelo slabo starajo. Mamo tud mi enga tazga pri nas.

 

Ja, 1 julij 2021? 

Moj link pa pravi, da so februarja 2021 v Izraelu ugotovili, da omejuje širjenje.

 

Je pa tko k je @pob povedou, test v produkciji sprva. Zdej pa kaj smo se kej naučil iz tega? Nevem, dejmo uvest regulacijo, da ne more pridt spet do takega oglaševanja brez podlage ustreznih testov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Andrew Tate says women belong in the home, can’t drive, and are a man’s property.

He also thinks rape victims must “bear responsibility” for their attacks and dates women aged 18–19 because he can “make an imprint” on them, according to videos posted online.

 

Kdor podpira te stvari je zame čisti retard.

  • Všeč 4
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je g.Wankel napisal:

Andrew Tate says women belong in the home, can’t drive, and are a man’s property.

He also thinks rape victims must “bear responsibility” for their attacks and dates women aged 18–19 because he can “make an imprint” on them, according to videos posted online.

 

Kdor podpira te stvari je zame čisti retard.

 

Točno sem vedel, kaj me čaka, hahahahaha. Pozabil si navest še, da je mizoginist. ;) 

 

Si kdaj v celoti poslušal njegove izjave o tem al samo prebereš na googlu oz. MSM, kaj ti povedo? Ker mi je zanimivo, da ste vedno limali tuki gor neke factchecke, tukaj pa niste toliko, da bi preverili, kaj dejansko drži.

Ampak, da sem retard sem od tebe izvedel že lani med korona fašizmom, tako da mi je vse jasno. Vse ima svoje vzporednice. :) 

 

No, Tate-a spremljam že dolgo in se je že neštetokrat moral zagovarjat glede vseh teh stvari in za moje pojme logično obrazložil svoje trditve, ki so večinoma vzete izven konteksta (in tudi to je objasnil, google it). Jebeno je, če se tip zavzema, da bi bilo na svetu malce več alfa samcev in manj moških pičk, ampak lažje je to prebavit na način - ja ja, pretepa ženske, tip je bad guy. In to brez, da preverijo ozadje, LOL.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je pob napisal:

 

Točno sem vedel, kaj me čaka, hahahahaha. Pozabil si navest še, da je mizoginist. ;) 

 

Si kdaj v celoti poslušal njegove izjave o tem al samo prebereš na googlu oz. MSM, kaj ti povedo? Ker mi je zanimivo, da ste vedno limali tuki gor neke factchecke, tukaj pa niste toliko, da bi preverili, kaj dejansko drži.

Ampak, da sem retard sem od tebe izvedel že lani med korona fašizmom, tako da mi je vse jasno. Vse ima svoje vzporednice. :) 

 

No, Tate-a spremljam že dolgo in se je že neštetokrat moral zagovarjat glede vseh teh stvari in za moje pojme logično obrazložil svoje trditve, ki so večinoma vzete izven konteksta (in tudi to je objasnil, google it). Jebeno je, če se tip zavzema, da bi bilo na svetu malce več alfa samcev in manj moških pičk, ampak lažje je to prebavit na način - ja ja, pretepa ženske, tip je bad guy. In to brez, da preverijo ozadje, LOL.

Sepravi tip ne pretepa žensk ampak je to izmišljeno kr iz nekje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je pob napisal:

 

Točno sem vedel, kaj me čaka, hahahahaha. Pozabil si navest še, da je mizoginist. ;) 

 

Si kdaj v celoti poslušal njegove izjave o tem al samo prebereš na googlu oz. MSM, kaj ti povedo? Ker mi je zanimivo, da ste vedno limali tuki gor neke factchecke, tukaj pa niste toliko, da bi preverili, kaj dejansko drži.

Ampak, da sem retard sem od tebe izvedel že lani med korona fašizmom, tako da mi je vse jasno. Vse ima svoje vzporednice. :) 

 

No, Tate-a spremljam že dolgo in se je že neštetokrat moral zagovarjat glede vseh teh stvari in za moje pojme logično obrazložil svoje trditve, ki so večinoma vzete izven konteksta (in tudi to je objasnil, google it). Jebeno je, če se tip zavzema, da bi bilo na svetu malce več alfa samcev in manj moških pičk, ampak lažje je to prebavit na način - ja ja, pretepa ženske, tip je bad guy. In to brez, da preverijo ozadje, LOL.

 

Ne, z alfa samci ni nič narobe. Ampak on si pod alfa samce predstavlja ljudi, k jim je posilstvo kul. In ja, to je povedal v veliko podcastih. Nič ni izvzeto iz konteksta.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Sepravi tip ne pretepa žensk ampak je to izmišljeno kr iz nekje?

 

Seveda jih. Ampak z njihovo privolitvijo, ker se je šlo za BDSM igrice. Ta tema je že stokrat prežvečena...

BDSM zna biti super, če se oba partnerja strinjata s tem in potem ni problema, če moški vzame pas in naloži ženski parkrat čez rit IN OBRATNO, da koga ne užalim.

 

 

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

 

Ne, z alfa samci ni nič narobe. Ampak on si pod alfa samce predstavlja ljudi, k jim je posilstvo kul. In ja, to je povedal v veliko podcastih. Nič ni izvzeto iz konteksta.

 

Ko boš naslednjič zasledil takšno izjavo od njega, mi jo prosim pošlji. Ko pa jaz najdem nasprotno, bom pa jaz tebi. Priznam, da nisem nikjer slišal tega, da bi mu bilo posiljstvo kul.😶

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, če je tole glasovanje kot obvezen program, ampak le da se cepiva umestijo v program otroških cepljenj. Zdaj je pa odvisno a bodo dejansko obvezna oziroma a bo cepilni status pomenil a otrok sploh sme v šolo. 🤨

 

Po moje je bistveno glasovanje o urniku predvidenih cepljenj. Če se tam ne ustavijo pol je jasno kdo jih plačuje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa to - na Škotskem beležijo povečanje smrtnosti novorojenčkov do 4. tedna in sicer iz 3,1 na 1000 na 4,9 na 1000 rojstev (to je 60% povečanje). Najbolj zanimivo, da pri raziskavi vzrokov niso dobili dovoljenja spraševati matere teh nesrečnih otročkov o cepilnem statusu. Zakaj ne, če želimo biti transparentni?

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.