Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 22 minutami je g.Wankel napisal:

Lahko ste mel, pa ne veste :D

 

Lahko, da sem bil tud noseč pa nisem vedel 🤪

 

Ok mal heca, ampak vseeno, nekam full grozna je ta bolezen, kjer ti morajo pol leta z nekimi "nosečniškimi" testi vsak drug dan preverjat, da bi ja bil končno pozitiven (ker sam ne vem) in da bi bili paničarji zadovoljni. :nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne spada v to temo, toda da nadaljujem.

 

Nekaj nazaj sem pisal da mam vrocino. No potem je vrocina zginila ampak sem sel vseeno do zdravnika. Rece, da sedaj itak na polno vse razsaja in nisem edini. Ampak je pa ze dolg minilo odkar sem naredil nek splosni pregled (nad 30 let ti pripravda na 5 let). In me pac naroci.

 

Prejsni teden v cetrtek sem dal kri, jutri imam pa se EKG, glezni index (neki pretok krvi) + se par testov.

 

No danes pa malo šok. Ob 19:20 me klice zdravnik, da je prejel rezultate krvi in da je raven hormona scitnice zelo nizek in me naroca na pregled scitnice. Tako da imam se ta mesec pregled na poliklniki. 😐

 

Tako da ocitno res ni bil kovid (kar je potrdilo vsaj ene 8 testov).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bossek napisal:

Sicer ne spada v to temo, toda da nadaljujem.

 

Nekaj nazaj sem pisal da mam vrocino. No potem je vrocina zginila ampak sem sel vseeno do zdravnika. Rece, da sedaj itak na polno vse razsaja in nisem edini. Ampak je pa ze dolg minilo odkar sem naredil nek splosni pregled (nad 30 let ti pripravda na 5 let). In me pac naroci.

 

Prejsni teden v cetrtek sem dal kri, jutri imam pa se EKG, glezni index (neki pretok krvi) + se par testov.

 

No danes pa malo šok. Ob 19:20 me klice zdravnik, da je prejel rezultate krvi in da je raven hormona scitnice zelo nizek in me naroca na pregled scitnice. Tako da imam se ta mesec pregled na poliklniki. 😐

 

Tako da ocitno res ni bil kovid (kar je potrdilo vsaj ene 8 testov).

Dobro opravi,srečno.....👌👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

 

Zgleda, da so cepiva edino dobra, da preprečijo težji potek bolezni. Pa še to ni dokazano.

Žalostno, kako smo se pustili ljudje nategniti elitam in šli v klavnico za voljo solidarnosti in vsega ostalega. Vidim pa, da ljudje veselo hodijo na 4. dozo... ah ja, prihajajo nove krize in tudi bomo spet solidarno stopli z ukrajino in nastavili rito oz. smo jo že. Juhej, happy days.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ni všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, kako se na hitro zahihita, češ pa jasno da nismo tega testiral ne bit smešni s takimi vprašanji. Vse je torej res kar smo skeptiki trdili takrat in se spraševali zakaj se s tako žlehtnobo jebe necepljene, če pa cepljenje ne pomaga pri prenosu. Tovarna laži.

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem no, dejte si še to prebrat, ženska se pač ni zlagala :D

 

 

WWW.REUTERS.COM

Social media users are circulating video clips of testimony by a Pfizer executive, who is said to “admit” that the company and its partner BioNTech did not test whether their mRNA-based COVID-19 vaccine...

 

pred 15 minutami je Boss napisal:

Ampak, kako se na hitro zahihita, češ pa jasno da nismo tega testiral ne bit smešni s takimi vprašanji. Vse je torej res kar smo skeptiki trdili takrat in se spraševali zakaj se s tako žlehtnobo jebe necepljene, če pa cepljenje ne pomaga pri prenosu. Tovarna laži.

Ja če tega ni v deklaraciji za registracijo cepiv, zakaj bi to testiral?

 

Isti primer je kokr da bi reku "a pri mazdi testirate vpliv uporabe varnostnega pasu z razlogom, da ne poškodujete avtomobila, ki je poleg vas udeležen v prometni nesreči"...ne nismo, ker tega ne rabimo. Smo pa na podlagi izsledkov po uporabi našim avtomobilov opazili, da pomaga tudi pri temu, na podlagi česar lahko to rečemo 1 leto kasneje.

 

Ni treba verjet vsega na prvo žogo, kar preberete na internetih :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je FuManchu napisal:

Se bo kdo še dal cepiti z poživitvenim odmerkom?

Jaz jih poznam več, ko se ne bodo dali (pa so se že dali) kot pa tisti, ko se bodo dali cepiti.

Še z prvimi se nisem kaj bi se šele z poživizvenim 😁🤣 sicer pa kaj poživi .........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.