Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je robertk6 napisal:

Zakaj jo pol tako vestno prebiraš in komentiraš........pač nehaš ne???

Zakaj pa ne? Saj je zanimiva tema. Se lahko še kaj naučimo. Nikoli ne veš,kje tiči zajec. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čist preveč časa porabite premletvat in iskat članke slabe/dobre o koroni in cepljenju,.. še na morju na plaži eni
Res je. Človek ne more mimo tega. Sem dal mir prvi teden dopusta, da sem mal prišel do moči, hahaha.

Drugače pa ok, tema je namenjena tej debati, ne vem, kaj vam gre v nos, da se tukaj o tem menimo? A smetimo ves forum? Ne.

Anticepci znamo vsaj malce razviti debato, medtem kot cepci samo lajate.
Pa rečte, da to ni res. ;)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je pob napisal:

Res je. Človek ne more mimo tega. Sem dal mir prvi teden dopusta, da sem mal prišel do moči, hahaha.

Drugače pa ok, tema je namenjena tej debati, ne vem, kaj vam gre v nos, da se tukaj o tem menimo? A smetimo ves forum? Ne.

Anticepci znamo vsaj malce razviti debato, medtem kot cepci samo lajate.
Pa rečte, da to ni res. ;)

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Mi smo svoje povedali in naredili. Anticepilci pa samo lajajo v luno. Kar so si Šefi zamislili, tako bo, bi rekli vi. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

Zakaj pa ne? Saj je zanimiva tema. Se lahko še kaj naučimo. Nikoli ne veš,kje tiči zajec. 😉

Ti ne več , ti si vseved ni teme kjer ne znaš kaj strokovno pokomentirat in pa predvsem iz lastnih izkušenj🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je TiEn napisal:

Čist preveč časa porabite premletvat in iskat članke slabe/dobre o koroni in cepljenju,.. še na morju na plaži eni ;)

Hmmm, pol mi pa razloži zakaj v vseh medijih vsak ljubi dan že leto in pol govorijo samo o koroni in kovidu? Tudi po 5 člankov vsak od teh medijev sproducira dnevno. Problem je, da je vseh teh 5 člankov vedno prikazuje samo en vidik in niti ne dopuščajo, da bi lahko bilo kako drugače.

 

Za vsako drugo stvar so vedno pripravljeni narediti soočenja, debate, različna mnenja, samo tukaj ne, še več cenzura po raznoraznih platformah je tako huda, da zginjajo članki, videi, prispevki, če ne zagovarjajo samo uradne zgodbe.

 

Smešno je še to, če se recimo YT, al pa FB in ostali borijo kao pred lažnimi novicami, zakaj članke ravnozemljašev, chemtrailovcev, lizard people, itd itd, da ne bom predolg, puščajo na miru in jih nihče ne briše. Pa čeprav so to evidentna nabijanja in dejanski fake news - verjetno zato ker jih ni treba brisat, saj ogromna večina ve, da ne pijejo vode.

 

Zakaj potem enakega tretmaja niso deležni prispevki tistih, ki se ne strinjajo z uradno razlago glede kovida in cepljenja in epidemije, itd? Zakaj cenzura? Zakaj ne dovolit se pogovarjat o mnenju drugače mislečih - ja tudi strokovnjaki s tega področja so zraven, ki imajo drugačno mnenje. Mnogo preveč vprašanj, kot lahko ponudijo odgovorov.

 

Zato se tudi toliko ukvarjamo s tem, ker vseeno se mi zdi fair, da se prikažejo obe strani.

 

To je tako kot pri avtih, ko bi recimo tukaj gor prišel nekdo, ki bi rad mnenje o Mazdi, ki jo želi kupiti. Kako bi zgledalo, če bi vsi razlagali, da je Mazda nekaj najboljšega, brez napak, najboljša izdelava, večna vzdržljivost, najmanjša poraba, najbolj poceni in na koncu bi mu en rekel, da bo bil glup, če Mazde ne bo kupil. No hvala bogu, se vsaj tukaj ne sprenevedamo in povemo tudi za znane napake in pomanjkljivosti in probamo vsakemu zainteresiranemu to tudi povedat.

 

Zakaj to delamo? Zato ker nismo plačani in od prodaje Mazd nimamo nič, nobene provizije in nobenemu ne rabimo odgovarjat, ampak biti samo fair in povedat kaj je resnica.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je robertk6 napisal:

Ti ne več , ti si vseved ni teme kjer ne znaš kaj strokovno pokomentirat in pa predvsem iz lastnih izkušenj🤣

Res je, kar praviš . A še vedno me kdo preseneti s kakim zapisom ali izjavo. In se ji čudim dva dni, ker mislim, da sem že vse slišal in videl. 🤪

Nič, se bo treba skoncentrirati na zapisano. Pravijo, da, če te špaga piči se še kače bojiš.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Res je, kar praviš . A še vedno me kdo preseneti s kakim zapisom ali izjavo. In se ji čudim dva dni, ker mislim, da sem že vse slišal in videl. 🤪

Nič, se bo treba skoncentrirati na zapisano. Pravijo, da, če te špaga piči se še kače bojiš.

Ti vsak dan presenečaš z svojimi neumnostmi🤪

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

52 minutes ago, pob said:

Res je. Se popolnoma strinjam. Take i onake analize, fake newsi, itd.
Bombardirajo iz vseh strani. Važno je samo, da smo sami pri sebi zmožni kritičnega razmišljanja.

Mene je samo zmotilo v tem, da so pri nas začeli z mehko prisilo po cepljenju na neki lastni logiki, ljudje, ki so v istem fohu kot jaz (IT).

Kakorkoli, upam, da nas začnejo kmalu bombardirati z varnostnimi študiji glede teh eksperimentalnih cepiv in da bo lahko javno priznal, da sem se motil.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 

ja sej to je point usega tega marketinga, vladajoči hočejo, da tisti ki so cepljeni začnejo morit in najedat tistim, ki nismo cepljeni, enostavno hočejo ustvarit družben pritisk, ampak noben pa nebo prevzel odgovornosti če gre slučajno karkoli narobe in se bodo itak zgovarjali en na druzga, in na razne tuje študije in inštitucije ko otroci v vrtcu ....

use skup je ena velka marketinška fora, lih tko kokr so multi level marketingi, uporabljajo se isti prijemi in iste prodajne tehnike, človeka čim bolj postavit v kot da izklopi kritično razmišlanje in se odloči tisto kar ti dajo na voljo, sem tud že vidu ko se je nekdo postavil za sebe in reku to je navaden bull shit, kako "agresivno" so obračunal z njim in ga poslali proti izhodu, ker itak nočejo da jim en tak uniči "posel" .... use to sm doživel in videl v živo, ker učasih nisem imel kritičnega razmišlanja in sm vrjel v to da usak hoče vsakomu dobro ... sevede sem živel konkretno v zmoti, nakonc ugotoviš, da se večini ljudi itak jebe za ostale okoli sebe in je važno samo kaj bo on imel od tega ... ker ljudje če nimajo nič od tega, sploh pa ne finančno, teh stvari nebi delali ... to je dejstvo .... vprašajte se koliko ljudi poznate, ki bi vam nekaj naredilo zastonj in nebi nikoli hoteli nič nazaj v zameno ... pa boste dobili svoj odgovor 

  • Všeč 4
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Boss napisal:

Hmmm, pol mi pa razloži zakaj v vseh medijih vsak ljubi dan že leto in pol govorijo samo o koroni in kovidu? Tudi po 5 člankov vsak od teh medijev sproducira dnevno. Problem je, da je vseh teh 5 člankov vedno prikazuje samo en vidik in niti ne dopuščajo, da bi lahko bilo kako drugače.

 

Za vsako drugo stvar so vedno pripravljeni narediti soočenja, debate, različna mnenja, samo tukaj ne, še več cenzura po raznoraznih platformah je tako huda, da zginjajo članki, videi, prispevki, če ne zagovarjajo samo uradne zgodbe.

 

Smešno je še to, če se recimo YT, al pa FB in ostali borijo kao pred lažnimi novicami, zakaj članki ravnozemljašev, chemtrailovcev, lizard people, itd itd, da ne bom predolg, puščajo na miru in jih nihče ne briše. Pa čeprav so to evidentna nabijanja in dejanski fake news - verjetno zato ker jih ni treba brisat, saj ogromna večina ve, da ne pijejo vode.

 

Zakaj potem enakega tretmaja niso deležni prispevki tistih, ki se ne strinjajo z uradno razlago glede kovida in cepljenja in epidemije, itd? Zakaj cenzura? Zakaj ne dovolit se pogovarjat o mnenju drugače mislečih - ja tudi strokovnjaki s tega področja so zraven, ki imajo drugačno mnenje. Mnogo preveč vprašanj, kot lahko ponudijo odgovorov.

 

Zato se tudi toliko ukvarjamo s tem, ker vseeno se mi zdi fair, da se prikažejo obe strani.

 

To je tako kot pri avtih, ko bi recimo tukaj gor prišel nekdo, ki bi rad mnenje o Mazdi, ki jo želi kupiti. Kako bi zgledalo, če bi vsi razlagali, da je Mazda nekaj najboljšega, brez napak, najboljša izdelava, večna vzdržljivost, najmanjša poraba, najbolj poceni in na koncu bi mu en rekel, da bo bil glup, če Mazde ne bo kupil. No hvala bogu, se vsaj tukaj ne sprenevedamo in povemo tudi za znane napake in pomanjkljivosti in probamo vsakemu zainteresiranemu to tudi povedat. Zakaj to delamo? Zato ker nismo plačani in od prodaje Mazd nimamo nič, nobene provizije in nobenemu ne rabimo odgovarjat, ampak biti samo fair in povedat kaj je resnica.

Zate Boss vem, da si od te klape proti cepljenju še najbolj zmeren in vsaj razmišljaš, kako bi prišel do prave resnice. 

Problem pri soočenju je po moje ta, kdo bi bil ta, ki bi določil prave sogovornike, da bi bila debata kolikor toliko enakopravna. Pa še takrat se po moje ne bi nobena stran premaknila iz svojih okopov. 

pred 23 minutami je robertk6 napisal:

Ti vsak dan presenečaš z svojimi neumnostmi🤪

Samo večje kot pa klatiš ti in tvoj prijatelj marko, pa ne obstajajo. Ostalim necepilcem še rata kaka vsako toliko vama dvema pa, razen žaljenja prav nobena. 🤪🤪

Vedno moram še enkrat prebrati, če je mogoče sploh take traparije napisati. 

Upam, da sam sebi ne verjameš kar pišeš. Ker drugače piši kuči propalo. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Boss napisal:

Hmmm, pol mi pa razloži zakaj v vseh medijih vsak ljubi dan že leto in pol govorijo samo o koroni in kovidu? Tudi po 5 člankov vsak od teh medijev sproducira dnevno. Problem je, da je vseh teh 5 člankov vedno prikazuje samo en vidik in niti ne dopuščajo, da bi lahko bilo kako drugače.

 

Za vsako drugo stvar so vedno pripravljeni narediti soočenja, debate, različna mnenja, samo tukaj ne, še več cenzura po raznoraznih platformah je tako huda, da zginjajo članki, videi, prispevki, če ne zagovarjajo samo uradne zgodbe.

 

Smešno je še to, če se recimo YT, al pa FB in ostali borijo kao pred lažnimi novicami, zakaj članke ravnozemljašev, chemtrailovcev, lizard people, itd itd, da ne bom predolg, puščajo na miru in jih nihče ne briše. Pa čeprav so to evidentna nabijanja in dejanski fake news - verjetno zato ker jih ni treba brisat, saj ogromna večina ve, da ne pijejo vode.

 

Zakaj potem enakega tretmaja niso deležni prispevki tistih, ki se ne strinjajo z uradno razlago glede kovida in cepljenja in epidemije, itd? Zakaj cenzura? Zakaj ne dovolit se pogovarjat o mnenju drugače mislečih - ja tudi strokovnjaki s tega področja so zraven, ki imajo drugačno mnenje. Mnogo preveč vprašanj, kot lahko ponudijo odgovorov.

 

Zato se tudi toliko ukvarjamo s tem, ker vseeno se mi zdi fair, da se prikažejo obe strani.

 

To je tako kot pri avtih, ko bi recimo tukaj gor prišel nekdo, ki bi rad mnenje o Mazdi, ki jo želi kupiti. Kako bi zgledalo, če bi vsi razlagali, da je Mazda nekaj najboljšega, brez napak, najboljša izdelava, večna vzdržljivost, najmanjša poraba, najbolj poceni in na koncu bi mu en rekel, da bo bil glup, če Mazde ne bo kupil. No hvala bogu, se vsaj tukaj ne sprenevedamo in povemo tudi za znane napake in pomanjkljivosti in probamo vsakemu zainteresiranemu to tudi povedat.

 

Zakaj to delamo? Zato ker nismo plačani in od prodaje Mazd nimamo nič, nobene provizije in nobenemu ne rabimo odgovarjat, ampak biti samo fair in povedat kaj je resnica.

Evo, štirje jezdeci kovida so pritrdili svojemu Boss-u. 😉🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

30 minutes ago, Alex said:

Nič, se bo treba skoncentrirati na zapisano. Pravijo, da, če te špaga piči se še kače bojiš.

in ubistvu je to iz psihološkega vidika pri ljudih res, če imajo na drugi strani nekoga, ki ga bo v to prepričal, rabijo pa nekoga takega, ki nima kritičnega razmišlanja in bo use verjel na besedo. še lažje jim pa je če se najde skupina, ki bo izvajala pritisk na določen del prebivalstva, ki bo na koncu vrjela in širila to informacijo dalje, v novodobnem marketingu so važni naslovi, ki si jih ljudje nadanejo, zgodba za katero bo določen del populacije zagrabli .... in to se potem širi dalje .... simpl k pasul, sam vrjamem da ljudje nedojamejo tega ker je bilo učasih drugače, kakor mi razlagajo starejši ljudje, včasih če se je nekaj reklo je to držalo in je usak stal za svojimi besedami in dejanji, več ali manj, so se tudi najdli taki ki so na veliko mutili ampak so taki hitro odpadli, danes pa je ravno obratno, imamo ogromno ljudi, ki vrejame vsemu kar na televiziji in radiju rečejo, tisti, ki pa delajo to reklamo pa ubistvu vejo, da folk nategujejo oz. maš tud take, ki sami tolk sveto v to vrjamejo, sam 1x bo pršu čas, ko bomo bobu rekli bob in se bo use natege razkrilo, upam pa samo da se bo to razkrilo, ko bomo mi živi ... za1x so še premočni pritiski kapitala in velkih koorperacij, da bi dopustili, da bi resnične informacije prišle v javnost, ker se zavedajo, da bojo zelo po hitrem postopku zaključili kariero ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Zate Boss vem, da si od te klape proti cepljenju še najbolj zmeren in vsaj razmišljaš, kako bi prišel do prave resnice. 

Problem pri soočenju je po moje ta, kdo bi bil ta, ki bi določil prave sogovornike, da bi bila debata kolikor toliko enakopravna. Pa še takrat se po moje ne bi nobena stran premaknila iz svojih okopov. 

Samo večje kot pa klatiš ti in tvoj prijatelj marko, pa ne obstajajo. Ostalim necepilcem še rata kaka vsako toliko vama dvema pa, razen žaljenja prav nobena. 🤪🤪

Vedno moram še enkrat prebrati, če je mogoče sploh take traparije napisati. 

Upam, da sam sebi ne verjameš kar pišeš. Ker drugače piši kuči propalo. 😉

1. markota sploh ne poznam kamoli da je moj prijatelj

 

2. mojster žaljenja si ti , ostali samo vračamo saj to so ti že napisali ampak trdoglavec @Alexto pač ne sprejme

 

3. kar se pa tiče kuči propalo .... ne skrbi ko ti bo šlo polovico tak dobro kot meni se javi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

23 minutes ago, Alex said:

Zate Boss vem, da si od te klape proti cepljenju še najbolj zmeren in vsaj razmišljaš, kako bi prišel do prave resnice. 

Problem pri soočenju je po moje ta, kdo bi bil ta, ki bi določil prave sogovornike, da bi bila debata kolikor toliko enakopravna. Pa še takrat se po moje ne bi nobena stran premaknila iz svojih okopov. 

ubistvu je to zelo dobro vprašanje, kako sploh začeti to diskusijo ... jaz osebno mislim, da bi prvo kot prvo morali začeti iz realnimi številkami, in točno selekcijo, kdo je umrl direktno od covida, kdo je umrl z covidom in pridruženimi boleznimi, kdo je umrl od premetne nesreče, kdo je umrl zaradi drugih bolezni, kdo je umrl zaradi samomora, kdo je umrl zaradi umora, kdo je umrl zaradi cepljenja oz. kasnejša posledica cepljenja ki je pospešila prejšne bolezni, in tako dalje, use razparcelirat v starostne skupine, sam kokr se je use skupi začel smo že v štartu zajebal, ker obdukcij se ne dela že zmeraj, kokr je meni znano ( naj me nekdo popravi če se motim ), javno so povedal da negleda nato iz kakšnega razloga je oseba umrla so jih štancal pod covid .... mislm to mi je sploh bolano, jest vrjamem da je že od samga štarta cele situacije izredno težko zdej povedat kaj je res in kaj ni, ker že v štartu niso pravilno začel z številkami umrlih in bolnih ... tisti, ki so umrli so zdej že usi pod zemljo, tisti ki so pa preživeli pa ravno nemorajo delati obdukcij na njih ... pa se spet vprašam komi in zakaj je bilo v interesu, da se že od štarta usi umrli pišejo umrli zaradi covida tako po kavbojsko .... takim ljudem jest ne morem vrjeti besede in jim tudi nebi zaupal, da mi čuva na listu narisane ovce .... ampak za take stvari bi moral nekdo odgovarjat ... sam sevede pri nas vemo kako to gre nažalost ...

 

p.s. a se lohk prosm nehate pričkat, kdo je koga užalu pa kdo je na koga iz prstom pokazu .... @Alex je tud mene parkrat označil z marsičem in tudi sam sem ga označil z parimi "oznakami"  ....  pa kaj imamo od tega .... NIČ ko en sam navaden špetir, ko mali otroci .... usi mamo svoja prepičanja in svoj način razmišlanja, sam useeno vrjamem da če se izognemo temu pričkanju, lahko korektno in kulturno nadaljujemo temo, mogoče nakoncu tudi kaj pogruntamo .... skoraj nemogoče da bomo zaradi naše debate spremenil poteka trenutne situacije, sam mislm pa da lahko pridemo do nekega zaključna na neki točki ... kaj je res in kaj ne ... naj ne kdo popravi če se spet motim ...

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je robertk6 napisal:

1. markota sploh ne poznam kamoli da je moj prijatelj

 

2. mojster žaljenja si ti , ostali samo vračamo saj to so ti že napisali ampak trdoglavec @Alexto pač ne sprejme

 

3. kar se pa tiče kuči propalo .... ne skrbi ko ti bo šlo polovico tak dobro kot meni se javi

Hvala za skrb. Meni gre super in nikakor se ne bi zamenjal s teboj 🤗Bog ne daj. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj sploh imeti diskusijo na temo a je prav cepiti se ali ne. Vsak ima svoje razloge zakaj se je ali zakaj se ni. 

 

Ravno ta kregancija je voda na mlin oblasti. Ljudje se na1x bolj ukvarjamo s tem, a je sosed cepljen, kot pa s tem ali se ta isti sosed vsede pijan  v avto in ali tepe ženo in otroke. 

 

Celotna zadeva je šla čisto predaleč ravno zato ker nam servirajo zgodbo okoli katere se vrti prenekatero življenje v zadnjem letu in pol. Namesto da bi se šlo na zrak ven... 

 

Kako je že Balašević rekel :" krivi smo mi što smo jim pustili...". 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

36 minutes ago, Nejc1986 said:

Zakaj sploh imeti diskusijo na temo a je prav cepiti se ali ne. Vsak ima svoje razloge zakaj se je ali zakaj se ni. 

 

Ravno ta kregancija je voda na mlin oblasti. Ljudje se na1x bolj ukvarjamo s tem, a je sosed cepljen, kot pa s tem ali se ta isti sosed vsede pijan  v avto in ali tepe ženo in otroke. 

 

Celotna zadeva je šla čisto predaleč ravno zato ker nam servirajo zgodbo okoli katere se vrti prenekatero življenje v zadnjem letu in pol. Namesto da bi se šlo na zrak ven... 

 

Kako je že Balašević rekel :" krivi smo mi što smo jim pustili...". 

če bi že to razščistili in se usi strinjali z tem da se usak zase odloči ali se bo cepil ali ne, tako kot je bilo to v preteklosti za gripo in bi pustili ljudi normalno živet, jest vrjamem, da se danes sploh nebi toliko, če sploh pogovarjali o covidu in cepljenju ... ker če čist realno gledamo, številke ki jih lansira NIJZ so še zmeraj zlo blizu tistim številkam v preteklih letih, in ni prišlo do znatno večje razlike tko kokr so napovedoval ... o ok ja smo mel neke ukrepe, ampak spet vprašanje kdo si upa trdit 100%, da so ukrepi to preprečili, ker računalniški model ni problem naredit, da bo številke tako prikazal kakor ti želiš .... nekaj je nek računalniški model, nekaj je pa realnost .... in meni vrjemite, da nimamo še takega računalniškega programa, ki bi bil realno sposoben napovedat kaj se bo v resnici dogajalo, ker je v realnosti veliko preveč spremenljivk, ki jih najvrjetneje še sami ne poznamo .... v računalniškem modelu pa nas ljudi obravnavajo kakor da smo stroji/roboti, ki imamo usi 100% isti imunski sistem .... pa je že to daleč daleč od realnega stanja .... pa še to če bi v zadnjem letu in pol tisti denar vložili v izbolšanje infrastrukture in povečanju kapacitet, nam nebi mogli prodajat takega strahu, tako pa denar teče v žepe posameznikov, ki peljejo celo agendo dalje ... ker je enostavno preveč profitabilna za njih ... še 1x ... ljudje to delajo ker imajo finančno korist od tega, ker če je nebi imeli tega nebi počeli .... ker kot družba na globalnem nivoju smo že zmeraj zelo požrešni za denarjem in nadvlado nad drugimi .... tega vzorca še nismo uspeli spremenit oz. izkoreninit iz naše človeške narave ... močno upam pa da ga bomo čim prej izkoreninil, ker drugače bomo izkoreninil sami sebe ...

Popravljeno od canyon
  • Všeč 3
  • Zmeden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je canyon napisal:

 

ja sej to je point usega tega marketinga, vladajoči hočejo, da tisti ki so cepljeni začnejo morit in najedat tistim, ki nismo cepljeni, enostavno hočejo ustvarit družben pritisk, ampak noben pa nebo prevzel odgovornosti če gre slučajno karkoli narobe in se bodo itak zgovarjali en na druzga, in na razne tuje študije in inštitucije ko otroci v vrtcu ....

use skup je ena velka marketinška fora, lih tko kokr so multi level marketingi, uporabljajo se isti prijemi in iste prodajne tehnike, človeka čim bolj postavit v kot da izklopi kritično razmišlanje in se odloči tisto kar ti dajo na voljo, sem tud že vidu ko se je nekdo postavil za sebe in reku to je navaden bull shit, kako "agresivno" so obračunal z njim in ga poslali proti izhodu, ker itak nočejo da jim en tak uniči "posel" .... use to sm doživel in videl v živo, ker učasih nisem imel kritičnega razmišlanja in sm vrjel v to da usak hoče vsakomu dobro ... sevede sem živel konkretno v zmoti, nakonc ugotoviš, da se večini ljudi itak jebe za ostale okoli sebe in je važno samo kaj bo on imel od tega ... ker ljudje če nimajo nič od tega, sploh pa ne finančno, teh stvari nebi delali ... to je dejstvo .... vprašajte se koliko ljudi poznate, ki bi vam nekaj naredilo zastonj in nebi nikoli hoteli nič nazaj v zameno ... pa boste dobili svoj odgovor 

Nisi na pravem koncu države,pridi k nam pri nas je bolje ljudje pomagamo drug drugemu...:bravo:

pred 20 minutami je canyon napisal:

če bi že to razščistili in se usi strinjali z tem da se usak zase odloči ali se bo cepil ali ne, tako kot je bilo to v preteklosti za gripo in bi pustili ljudi normalno živet, jest vrjamem, da se danes sploh nebi toliko, če sploh pogovarjali o covidu in cepljenju ... 

Ker se nebi imeli s kom......:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Bini said:

Nisi na pravem koncu države,pridi k nam pri nas je bolje ljudje pomagamo drug drugemu...:bravo:

vem kaj misliš in se do neke mere strinjam s tabo, tudi sam sem živel par let nazaj v taki krajevni skupnosti, pa še to niso bili vsi taki, hvala bogu večinoma so bili taki ljudje ... ampak bom vseeno spet napisal stopi par korakov nazaj in poglej sliko na državni ravni oz. ravni podjetja, lahko pa stopiš še malo bolj nazaj in pogledaš sliko na globalni ravni oz na ravni velikih koorporacij in centralnih bank .... tle se slika konkretno spremeni, o tem sem pisal par postov višje in to se nažalost dogaja v naši družbi in na globalni ravni, zmeraj se bo našla skupina ljudi, ki bodo trenutno situacijo izkoristil sebi v prid oz. so pripravljeni iti tako daleč, da ustvarijo situacijo, pa čeprov samo v glavah ljudi, da bodo oni lahko izkoristili to situacijo .... jest si sicer res želim, da svet nebi biu takšen, sam realnost je nažalost drugačna ... sej si lahko zatiskamo oči in govorimo use je super in uredu, samo koliko časa še ...

 

2 hours ago, Bini said:

Ker se nebi imeli s kom......:nevem:

no po uradnih NIJZ podatkih, kokr koli obrnemo številke se tukaj ne moram strinjati, vrjamem pa, da si bo kdo vsaj mislil al pa mi kar napisal da sem debil 😅

sam jest sem še zmeraj mnenja, da je strah eno izmed najmočnejših psiholoških orodji, ki ga lahko nekdo uporabi proti targetirani osebi, še lažje pa je ko targetira neko skupino ljudi, ki ima neko določeno šibko točko .... novodobni marketing je tako narejen in izpeljan, od reklam na radiju, televiziji, poročila, reklamni panoji, sploh socialna omrežja ... uglavnem usi oglaševalni prostori ... in taktika je taka, 1. treba v človeku najti šibko točko oz. mu zbudit neko željo po določeni stvari, 2. mu vzpodbudiš strah kaj se lahko zgodi če tega nebo imel, 3. ponudiš mu hitro rešitev, ponavadi je to par stvari ampak morajo bit to rešitve, ki jih ti ponudiš, 4. prodajo izpelješ do konca, da človek to kupi .... simpl k pasul ... in vsi si lahko priznamo, da imamo neko šibko točko in strah pod katerim bomo popustili, vprašanje je samo katera je tista točka in koliko hitro bomo popustili pod strahom, ki ga nosimo v sebi ... kakor se jaz vidim situacijo je moje mnenje še zmeraj, da je cela situacija zelo dobro izpeljana marketinška strategija na globalni ravni ... vrjamem da je to nekomu težko vrjet in tudi ljudi ne obsojam zaradi takih stvari, vrjamem pa da če bi se ljudje več pogovarjal o teh stvareh in konec koncev delali na sebi, bi take stvari zavohali že na par kilometrov in sploh nebi bili v tej situaciji v kateri smo, tako nas pa že leto in pol kuhajo v loncu kot žabe ...

sej veste da če daš žabo v vrelo vodo bo takoj ven skočila, če jo daš pa v mlačno vodo in jo počasi kuhaš bo pa notri ostala ... 

pa še par starih pregovorov 

Quote

"Strah je votel, okrog ga pa nič ni." Slovenski pregovor

Quote

"Preplašeni je na pol premagan." Alexander Vasiljevič Suvorov

Quote

"Česar človek ne razume, tega se boji." Jean Edmond Cyrus Rostand

Quote

"Kdor strah v glavi nosi, temu je vsaka senca pošast." Nelson Mandela

 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je canyon napisal:

tisti, ki pa delajo to reklamo pa ubistvu vejo, da folk nategujejo oz. maš tud take, ki sami tolk sveto v to vrjamejo, sam 1x bo pršu čas, ko bomo bobu rekli bob in se bo use natege razkrilo, upam pa samo da se bo to razkrilo, ko bomo mi živi ... za1x so še premočni pritiski kapitala in velkih koorperacij, da bi dopustili, da bi resnične informacije prišle v javnost, ker se zavedajo, da bojo zelo po hitrem postopku zaključili kariero ...

 

Dejansko je cela zgodba zaslužki, profit, pač najbolj nizkoten način bogatenja peščice. To niso več skrivnosti, da je recimo Moderna že prijavila patent spike proteina za Sars-Cov2 v novembru 2019, se pravi že davno pred izbruhom pandemije. Tudi niso skrivnosti, da so patentirali sekvence SARS virusa že v letih 2002 pred izbuhom Sars-Cov (brez dvojke), In tudi to, da je med letom 2015 in 2019 prijavljeno kar 73 patentov na temo Sars-Cov 2 virusa tako za detekcijo kot za začetke izdelave mRNA vakcin. Mene čudi amo to, kako zlahka smo sprejeli zgodbo, ki so nam jo natvezili.

 

Spet, ena stvar, mogoče dve so lahko naključja, ampak toliko pa pač ne.

 

Tole sem 2x poslušal, čeprav traja dobre pol ure in dr. David Martin dejansko vso zgodbo razloži na osnovi prijavljenih patentov. Tam je tudi link do 204 strani dolgega dokumenta, kjer je vse razloženo v podrobnosti z navedbami vseh patentov, kjer si lahko vsak na lastne oči prepriča ali govori resnico. Patenti so namreč javno objavljeni. Zakaj patenti? Zato ker le na osnovi teh lahko zaščitiš tehnologijo in ogromno zaslužiš.

 

V glavnem - splača si pogledat ampak na lastno odgovornost, ker marsikomu se bo razblinil mit o "novem" koronavirusu.

 

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem da se ta video ne nanaša na temo z covidom, ampak mislm da boste dobil saj neko predstavo kako razmišljajo koorporacije in svetovna elita, vem da govorijo o Združenih Državah Amerike, ampak k nam v slovenijo use uvažajo praktično  use iz amerike,  in vladajoči delajo na tem, da bo tako kot v ameriki ... pa mislm da usi vemo da stanje ni cvetoče v ameriki ...

Splača pa se cel video pogledat ...

 

pa še en primer majstrov pri nas, ki izvajajo tak marketing, ki sem ga opisal zgoraj .... pa to ni edini primer, takih primerov/podjetji je v sloveniji ogromno, ki se poslužuje take taktike, sam ljudje o tem ne govorijo, po mojem mnenju najbolj zaradi strahu, prvič ker bi jih napadli iz te "organizacije", drugič zaradi sramu, da so padl na tak nateg ...

 
MARJANZALOKAR.COM

Flood Your Calendar With High Quality Prospects Booking A Call With You.
 
BREZPLACNOTRGOVANJE.COM

verjemite mi, poznam te ljudi, vem kakšne imajo taktike, smo pred leti "sodelovali" skupaj dokler, nisem dojel kaj se realno dogaja, da je use skup velik nateg ljudi in sm začeu o tem govorit, da to kar delamo ni prav .... pa sem prav po hitrem postopku odletu

 

isto se pa zdej dogaja na globalni ravni .... 

sej vem marsi kdo si bo mislu lej ga kretne, teoretika zarot in še ostale etikete ... ampak jest še zmeraj vem, da vladajoči tega nebi počeli če od tega nebi imeli nič, ker to je pač v naši človeški naravi ... 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

posnetek ki ga je objavil @Boss ima več nadaljevanj .... nadaljevanje posnetka je zelo zanimivo .... sploh pa od 5 min dalje ...

 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.