Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pred eno uro je NevLado napisal:

Dobro jutro,

 

delo od doma :ouje:

 

A @Bini si še živ, danes ni kave?

Seveda sem še živ in še vedno neg.ob 5 zjutraj... 👌

Zdajle po 300km pa paše ena prava kavica 😉👍

16431015405966814112168400359780.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

1.  dan Selaronda + Gran Risa (start-cilj Badia)

2. dan Marmolada (start-cilj San Cassiano)

3. dan Selaronda + Sass Pordoi  (start-cilj Corvara)

 

S Sass Pordoi pod gondolo tokrat nisem smučal, je bilo premalo snega, sem pa pred 25 leti :) Od takrat je tudi tale posnetek (zgoraj ob sedežnici Rodella-Des Alpes), smuči pa še "sulice".

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yaIkQViE3PU&t=363s

 

Kje je pa tukaj cofe.....🤔😃😂 

Dobro se boš razmigal,super zgleda.....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa včeraj odpeljal prvo 100tko letos. Moram priznati,da se čedalje bolj zaljubljam v Kras. Pot z avtom iz Lj do Podnanosa je postala že stalnica. Potem pa odkrivanje poti s kolesom. Tokrat čez Štjak na Štanjel, Miren, Šempeter, Dornberk, Batuje in tako naprej.

 

Pa še en noro fajn kafic sem našel. 😎

IMG20220126141000_00.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Bini napisal:

Dobro jutro vikend je tu, kafe se že pije... 😉

16434384356336255730370055970474.jpg

Dobro jutro. Tudi pri nas je kava ma mizi. Kam jo bosta kaj danes mahnila glede na to, da je lepo sončno vreme?🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Dobro jutro. Tudi pri nas je kava ma mizi. Kam jo bosta kaj danes mahnila glede na to, da je lepo sončno vreme?🤗

Danes nikamor,ker pride mladina na kosilo😊 pa delovno soboto imam....☹️ Tudi vreme ni ne vem kaj danes....😒

Jutri pa greva  ⛷️⛷️ za en dan....:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Shujševalna kura mi ni nikoli pomagala. Pohana pa vedno...
    • Ob izstopu iz vlaka na domači postaji si dostikrat privoščim slastno pleskavico v v gostišču hitre hrane poleg postaje. Tudi včeraj sem sedel za mizo in naročil mojo priljubljeno jed in vrček hladnega piva. Ko sem se zagrizel v meso in z jezikom premetaval grižljaj v ustih, sem začutil nekaj neobičajnega in na plano sem potegnil dolgo črno kocino in jo odložil na rob krožnika, ter poklical lastnika lokala, ki me je stregel. Ko sem mu pokazal dlako se mi je začel globoko opravičevati: - "Gospod, najiskreneje se vam opravičujem za ta neljubi dogodek in naj vam pojasnim morebitni vzrok za to. V kuhinji imam izvrstnega kuharja, ki pa je žal brez ene roke. Pleskavice oblikuje in plošči s preostalo roko z udaranjem mesa na svojih golih prsih. In tu je verjetno zašla njegova dlaka v vašo pleskavico. Za storjeno nevšečnost vam brezplačno ponujam porcijo pravkar pripravljenih polnjenih paprik, seveda tudi pivo poleg!"   Ob misli, kako je enoroki kuhar tlačil nadev v paprike, sem se lastniku za ponujeno zahvalil in zapustil lokal...
    • https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/elektronski-casopis-prezivel-tudi-s-pomocjo-spleta/707299
    • Hvala. Ostalo ne bo težav glede specifikacije, ima vsega bistveno več.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.