Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je FuManchu napisal:

Še ena popoldanska se bo prilegla. Seveda turška barcaffe😎

Bravo... jaz nikoli ne pijem kave popoldan. Še manj pa zvečer. Zato pa jih toliko več dopoldan. 😁

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 5 urami je Bini napisal:

Evo, sedaj pa ena dobra Barcaffe turška doma v miru. 🌝

IMG_20210126_091719.jpg

Je tale turška iz vrečke zakej? Nisem jo še probal.

pred 5 minutami je Shrek napisal:

Je okus pitja iz papirnatih lončkov enak kot iz skodelice? 

Meni je iz šalce najboljša.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Je okus pitja iz papirnatih lončkov enak kot iz skodelice? 

NE. Ni primerjave, če drugega ne, zaobljen gladek rob se lepše prilega ustnicam, pa potem ročaj rokam, poleg tega pa porcelan ali keramika akumulirata veliko toplote in vzdržujeta še nekaj časa primerno toploto kave. 🙂

Sexy Lips Of Woman Drink Japanese Tea From Cup Perfect Morning With Green  Coffee Matcha Latte Tea Ceremony Of Girl Woman Relax In Cafe And Drinking  Morning Vibes In Cafe Good Morning

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je FuManchu napisal:

Je tale turška iz vrečke zakej? Nisem jo še probal.

Meni je iz šalce najboljša.

Ko je nuja je dobra kava tudi iz škrniclja. 😎

Pravkar je Janez007 napisal:

NE. Ni primerjave, če drugega ne, zaobljen gladek rob se lepše prilega ustnicam, pa potem ročaj rokam,  poleg tega pa porcelan ali keramika akumulirata veliko toplote in vzdržujeta še nekaj časa primerno toploto kave. 🙂

Sexy Lips Of Woman Drink Japanese Tea From Cup Perfect Morning With Green  Coffee Matcha Latte Tea Ceremony Of Girl Woman Relax In Cafe And Drinking  Morning Vibes In Cafe Good Morning

Aha... a ti jo tale deklica tudi  prinese? 😋

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Žal ne, slikca je za tiste, ki ne znajo brati 😁

Mi je pa čudno, ker roke na sliki so pa od enega kosmatega modela.🤔

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Mi je pa čudno, ker roke na sliki so pa od enega kosmatega modela.🤔

Saj nisem objavil svojih? 😁 Odkod se tebi @Alex prikazujejo kosmate roke? 😮

slika.thumb.png.5690214c09676f2a7f770339a4857f51.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @dvorjan te ne bo pohvalil, ampak ti bo dal @Boss en velik minus
    • Sem doma, sam men je čist neugodno pri manj kot 15 stopinj kolesarit tko, da sam od servisa pa domov... ok še čez Rožnik, da vsaj lahko rećem, da je blo malce zanimivo. Sem moral zavorne ploščice sprobat, ker mi je prejšnje pobralo. Hitr tole gre od kar se pojam po vzpetinah in manjših hribih.   Sem pa za tja vzel Zoe, ampak če primerjam s Pugijem je Zoe en res navaden plastičen skret, kjer se ne da niti sedeža po višini nastavit. Se vidi, da ima kr nekaj let zaostanka in tudi Avant2Go jih umike ter menja za druge.   Kot keže bodo morali tud v EV-je vgrajevati boljše interjerje in sedeže, ker prvi navdušenci so že mimo, zdaj bo pa treba resne kupce pridobit to bo pa šlo sam na kvaliteto.
    • Nevem... nazadnje sem bil s CX-5 na servisu 1. 7. 2022 ... takrat je bila cena 210,76€ ... Sedaj pri CX-60 je bilo 348,52€ ... So pa postavke podobne.. edino sedaj je bil se kabincki filter, ki ga na zadnjem servisu pri CX-5 ni bilo ... Ta je okoli 50€ (45,39€ brez davka) ... pa zavorno olje okoli 10€ ... Ostalo pa je inflacija   ...
    • Pozdravljeni ... Imam Mazdo 6, 2.2D karavan, 150ks letnik 2017 ... Regeneracija filtra Trdih delcev se mi izvaja na 300Km  ... Občutno se dvigne poraba goriva .... Zdaj pa me zanima kakšne so vaše izkušnje ?  Je to normalno? Vsekakor se mi ne zdi "zeleno" imam občutek da je to ideja trgovcev z nafto, preoblečenih v zeleno ... V okoljevarstveno ... Hvala za vaša mnenja.
    • Če prav razumem praviš, da je vse to laž in da si je vse izmislil?   Men je pa kr logično da so servisi enormno dragi, če večina dejansko EV-je prodaja z zgubo. Nekje morajo notri prinest ta minus. V USA že ustavljajo proizvodnjo EV-jev in zdaj milostno upajo, da se jih kupci usmilijo in pokupijo tolk ICE-jev, da zlezejo iz rdečih številk.   No ja, sej mogoče je pa tudi to laž in je vse cool and dandy.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.