Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 17 minutami je Janez007 napisal:

@Alex, s tem odebeljenim se pa popolnoma strinjam. Ta Mazdina kristalno rdeča je strupeno dobra, predvsem pa je všeč ženskam. 😁

Jap... to si prav povedal. Všeč je ženskam.In posledično pogledajo, le kdo vozi take frajerske avte. 🧐

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 48 minutami je Alex napisal:

Jap... to si prav povedal. Všeč je ženskam.In posledično pogledajo, le kdo vozi take frajerske avte. 🧐

... sem že popravil v "strupena ženska barva" 😁 In ta barva se še spreminja glede na svetlobo! :ouje:

Problem nastane, ko se kakšen del avta naknadno poštriha in se to takoj opazi ?zmeden?

 

image.thumb.png.21999c387f595fb9976d9cbfa96f7d79.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Janez007 napisal:

... sem že popravil v "strupena ženska barva" 😁 In ta barva se še spreminja glede na svetlobo! :ouje:

 

Problem nastane, ko se kakšen del avta naknadno poštriha in se to takoj opazi ?zmeden?

 

image.thumb.png.21999c387f595fb9976d9cbfa96f7d79.png

Odvisno, kdo barva. Je pa res, da zna biti že odbijač pod svetlobo drugačen, drugačna refleksija zaradi dvoplastne rdeče osnove. 

Morajo bit v točno odmerjeni razmerjih. Spodaj je barva, ki vleče bolj na oranžno čez pa rdeča barva, ki vleče na bordo. In ko sta obe na avtu pod različnimi koti različno izgleda. Ponavadi poštrihajo večji del avta zaradi neopazni prehodov. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Janez007 napisal:

... sem že popravil v "strupena ženska barva" 😁 In ta barva se še spreminja glede na svetlobo! :ouje:

Problem nastane, ko se kakšen del avta naknadno poštriha in se to takoj opazi ?zmeden?

 

image.thumb.png.21999c387f595fb9976d9cbfa96f7d79.png

Sem še eno več skuhal za njo.... 🙄

Mislim mojo, da ne bo batin. 🥴

IMG_20210131_094634.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Te "eko" slikce so mi všeč! Če bi zraven napisal še kraj slikanja, bi bilo 👌


Smarna gora ;)

  • Všeč 2
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Janez007 napisal:

Te "eko" slikce so mi všeč! Če bi zraven napisal še kraj slikanja, bi bilo 👌

Se bom popravil. :)Šmarna gora. Za takole pred službo ali po službi mi je tole ravno prav da grem za kako uro na zrak. Kava tam še posebej paše :)

Pred eno uro je Shrek napisal:

Kje je pa bicikl?🚲

Ne govor... Pijem kavo gor in pride en majstr z mtb... Kot sol na rano.... Da sploh ni toliko kopalo po snegu... Itak je padla debata :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je NevLado napisal:

No jaz sem se šele danes zvečer spomnil, da bi lahko zadnjič, ko sem bil na servisu, slikal, ko mi je kar sam g. Majes eno iz automata počastu. :D 

 

Kolk je koštala? 50 €? 😁

 

Moj tast jim je ob obisku vedno kaj prinesel za žejo, vsaj kakšen six-pack. Fantje so se potem menda še bolj potrudili.  😊

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Shrek napisal:

Spet brez bicikla... 🚴‍♂️

Bicikel je počakal in dočakal toplo, sončno popoldne. 

 

Kave mi bilo zraven (jo lahko kdo doda s fotošopom, da ne bom imel slabe vesti, da smetim temo...). 

IMG-0222e5982c465903f99fa601ac2bb069-V.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Nejc1986 napisal:

Bicikel je počakal in dočakal toplo, sončno popoldne. 

 

Kave mi bilo zraven (jo lahko kdo doda s fotošopom, da ne bom imel slabe vesti, da smetim temo...). 

 

 

 

 

IMG-0222e5982c465903f99fa601ac2bb069-V.jpg.2dfea7253722080f85ad6cf85f845159 (1).jpg

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Scr3am napisal:

 

 

 

IMG-0222e5982c465903f99fa601ac2bb069-V.jpg.2dfea7253722080f85ad6cf85f845159 (1).jpg

Zakon. :) sam Nevem kako sem iz Petrola prinesel kavo do Repč :)

 

Moram zaceti nositi s sabo termovko... Groza je koliko enih smeti proizvedemo s temi to-go stvarmi. Včasih sem res hodil s svojo skodelico in "težil" da naj mi notri natočijo... 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.