Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

To pa zato delajo, ker eno je to, kar govorijo o teh ukrepih... drugo pa je, kako se v resnici izvajajo ti ukrepi ... proti koncu poletja, ko je bil tak pomp okoli tega, da gres lahko cez mejo samo, ce imas tam neprimicno, plovilo ali kaj podobnega... je veliko ljudi govorilo, da te na meji noben niti povoha ne, od kod si prisel... koliko casa si bil, kje si bil ... Ponekod so se ukrepi sicer izvajali... ampak imam obcutek, da samo takrat, ko so bile zraven kaksne TV ekipe :D ... 

 

Dejansko je tukaj problem, da se "ne ve, kdo pije in kdo placa" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Nejc1986 napisal:

Jaz sem kofetkar, ampak kavo spijem na samem. Večina ljudi bi kofetkanje dojema kot druženje in klepet.

 

Ne izgovarjaj se, če Shrek pravi, da ste kofetkarji in kadilci krivi torej ste. Sej mene je Bini tud obtožil, da imam samo srečo in da se za svojo neokuženost lahko zahvalim samo sodelavcem, ki kao pazijo name, ker sam sem pač čist neodgovoren. To ja, dejmo iskat krivce vsepovsod, samo sistemske napake pometajmo pod preprogo.

 

Bini, Shrek, a vidva kej špecata take kofetkarje, pa kadilce pa recimo razne take, ki dvomimo o smiselnosti določenih ukrepov... tko recimo mal po udbaško? Če ste zamudili tiste čase, mate zdajle odlično priložnost tole situacijo izkoristit. Danes je biti ovaduh spet "častno" dejanje, saj vemo zakaj - "rešujejo se življenja". Sicer zelo slabo ampak gremo po "zmago" - smo že v prvi deseterici držav na svetu po številu mrtvih, ki so nekako povezani s korono. Bravo.

 

slika.thumb.png.7391de554058aebad02bc96f620ef02d.png

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

 

Ne izgovarjaj se, če Shrek pravi, da ste kofetkarji in kadilci krivi torej ste. Sej mene je Bini tud obtožil, da imam samo srečo in da se za svojo neokuženost lahko zahvalim samo sodelavcem, ki kao pazijo name, ker sam sem pač čist neodgovoren. To ja, dejmo iskat krivce vsepovsod, samo sistemske napake pometajmo pod preprogo.

 

Bini, Shrek, a vidva kej špecata take kofetkarje, pa kadilce pa recimo razne take, ki dvomimo o smiselnosti določenih ukrepov... tko recimo mal po udbaško? Če ste zamudili tiste čase, mate zdajle odlično priložnost tole situacijo izkoristit. Danes je biti ovaduh spet "častno" dejanje, saj vemo zakaj - "rešujejo se življenja". Sicer zelo slabo ampak gremo po "zmago" - smo že v prvi deseterici držav na svetu po številu mrtvih, ki so nekako povezani s korono. Bravo.

 

slika.thumb.png.7391de554058aebad02bc96f620ef02d.png

 

 

Ne špecam in se de družim z njimi pri kofeavtomatu... 

Cigareti mi pa smrdijo. 

Sloštujem pravila korone in na cesti. Pa s krivuljo se ne obremenjujem. 

 

Ostanite negativni. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Ne izgovarjaj se, če Shrek pravi, da ste kofetkarji in kadilci krivi torej ste. Sej mene je Bini tud obtožil, da imam samo srečo in da se za svojo neokuženost lahko zahvalim samo sodelavcem, ki kao pazijo name, ker sam sem pač čist neodgovoren. To ja, dejmo iskat krivce vsepovsod, samo sistemske napake pometajmo pod preprogo.

 

Bini, Shrek, a vidva kej špecata take kofetkarje, pa kadilce pa recimo razne take, ki dvomimo o smiselnosti določenih ukrepov... tko recimo mal po udbaško? Če ste zamudili tiste čase, mate zdajle odlično priložnost tole situacijo izkoristit. Danes je biti ovaduh spet "častno" dejanje, saj vemo zakaj - "rešujejo se življenja". Sicer zelo slabo ampak gremo po "zmago" - smo že v prvi deseterici držav na svetu po številu mrtvih, ki so nekako povezani s korono. Bravo.

 

slika.thumb.png.7391de554058aebad02bc96f620ef02d.png

 

 

No ni tako hudo kot sem napisal,srečo ti pa vseeno privoščim neglede na ukrepe...:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

A ni fajn. Omejitev na občine ne velja za smučarje.:vskalo:

Še je upanje, da bomo letos smučali. Ali pa v januarju, februarju... kdo ve. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

A sem kaj spregledal? A ni tako, da lahko smucas zgolj na smučišču v svoji občini?

Seveda da velja. Nekateri so zamešali malo stvari.😏Ker kabinske žičnice ne smejo delovati (to je javni prevoz) se morajo smučarji zapeljati skozi občino Hoče-Rače do parkirišča na smučišču, ki je v njihovi občini. In nato smučajo v svoji občini. 😏

Tako je rešeno marsikje tudi v Italiji, ko vozniki prevozijo dve regiji, ker je pač njihov kraj tako razdeljen. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Seveda da velja. Nekateri so zamešali malo stvari.😏Ker kabinske žičnice ne smejo delovati (to je javni prevoz) se morajo smučarji zapeljati skozi občino Hoče-Rače do parkirišča na smučišču, ki je v njihovi občini. In nato smučajo v svoji občini. 😏

Tako je rešeno marsikje tudi v Italiji, ko vozniki prevozijo dve regiji, ker je pač njihov kraj tako razdeljen. 

A,ok... Potem sem pa bil na tekočem:) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 14 urami je Nejc1986 napisal:

A sem kaj spregledal? A ni tako, da lahko smucas zgolj na smučišču v svoji občini?

Si spregledal. Vse polno gnilih izjem potem pa ablast pričakuje da bo folk jemal ukrepe resno:vskalo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Alex napisal:

Še je upanje, da bomo letos smučali. Ali pa v januarju, februarju... kdo ve. 👍

Ti ne, razen, če bo na Markovcu padel sneg pa še tam boš moral pazit, da ne zaideš v Izolo. Če ti je kaj v tolažbo, tud mi v Lj nismo nič na boljšem... mogoče bodo pa na Rožniku postavili vlečnico tako kot pred 40 leti.

pred 5 minutami je AmpeR napisal:

Neki so zdaj sprostili. Kaj to tudi pomeni, da greš lahko iz KP v LJ? Al ne smeš prečkat regije? 

Nope, le v manj okuženih statističnih regijah ti bodo dovolili, da si gate pa štumfe kupiš in celo avto opereš. Mogoče te bodo spustili še na bus in to je pač to. Policijska ura, zaprte občine pa ostajajo, ker to baje zaleže full.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  Ce imas pa namesceno aplikacijo, pa bos lahko prehajal tudi obcinske meje... 😐

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Alex napisal:

Še je upanje, da bomo letos smučali. Ali pa v januarju, februarju... kdo ve. 👍

Poleti si jamral, koliko je “prebeznikov” s tujimi tablicami na obali, zdaj pa med prvimi razmisljas o smucanju? 
 

Se zapis dveh smucarjev, ki sta bila v Kr. Gori danes...

 

Citat

"Meni je to kar precej bizarno da se dokler so šole zaprte po Kranjski Gori fijaka pol Ljubljane z "urejenimi papirji".

 

Citat

"V Kranjski gori so danes res odprli smučišča in bil sem tam. Odpri so jih brez priprave, brez označb, ne da bi komurkoli dali kakršnakoli navodila, in dobili 1000 ljudi na eno štirisedežnico (na katero so spuščali zgolj po dva). V vrsti smo se gnetli na razdalji 20cm, smučke čez smučke, brez razdalje, brez mask ... delavci na smučišču in na blagajni panični in dezorientirani... še dobro, da pol države ne dela, da male firme in spji propadajo, da so ljudje na eksistemcialnem robu, žičnice za premožni del prebivalstva se pa popolnoma brez kakršnihkoli prilagoditev odprejo..."

 

 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Jest napisal:

  Ce imas pa namesceno aplikacijo, pa bos lahko prehajal tudi obcinske meje... 😐

In kaj hudiča boš pa s tem naredil? Pa teli so čist deziorentirani.

 

Mislim, maske čez ksiht, koncerti kino, gledališče prepovedani. Tehnične robe ne moreš v štacuni kupit, javno točenje alkohola prepovedano. Še svinjino naj prepovejo pa imamo šeriatsko pravo. 😲

  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:

Poleti si jamral, koliko je “prebeznikov” s tujimi tablicami na obali, zdaj pa med prvimi razmisljas o smucanju? 
 

Se zapis dveh smucarjev, ki sta bila v Kr. Gori danes...

 

 

 

Zakaj se že ti pri blagajnah in v vrsti za sedežnico gnetejo?:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Bini napisal:

Zakaj se že ti pri blagajnah in v vrsti za sedežnico gnetejo?:whatever:

Zato, da morajo biti otroci doma brez normalnega izobraževanja. Smučanje je pa ja bolj pomembno od izobraževanja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Veste gospa, ne smemo vam operirati slepiča, ker še ni razlit. Ampak po novih ukrepih vam lahko nalakiramo nohte" 

 

Tale vlada je resnično vlada totalnih debilov. Kdo je že letos govoril o mrtvih ki da jih bo nekdo imel na vesti. Ravno ti ki so sedaj nabijajo rekorde umrlih. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je AmpeR napisal:

Imam. To pomeni, da lahko tudi regije? Grem v LJ? 


Tako je sinoci tvitnil marsal ... ;) 

 

image.thumb.png.ae024eeed302d4bd3ccf808ee56ae301.png

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Jest napisal:

Poleti si jamral, koliko je “prebeznikov” s tujimi tablicami na obali, zdaj pa med prvimi razmisljas o smucanju? 
 

Se zapis dveh smucarjev, ki sta bila v Kr. Gori danes...

 

 

 

Kako se pa ve, s katerega pola je bil ta, ki je pisal? Lahko je bil "antimaskar". 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali je to kaj vazno, kdo je pisal...? To, da je dovoljeno sploh smucanje oz. odprtje smucisc, je nekako skregano s trenutno situacijo in pretekelimi ukrepi... 
 

image.thumb.png.9e71ec6bdac4353b61b8c5ee1aacd8e8.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

... in potem meni govoriš, da vsako temo obrnem na politiko?😉

pred 3 urami je Jest napisal:

Ali je to kaj vazno, kdo je pisal...? To, da je dovoljeno sploh smucanje oz. odprtje smucisc, je nekako skregano s trenutno situacijo in pretekelimi ukrepi... 
 

image.thumb.png.9e71ec6bdac4353b61b8c5ee1aacd8e8.png

Seveda, da je. To je podobno, kot piše oziroma poroča levo trobilo nacionalka in pop tv. Ful neodvisno. 😅

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje tocno sem omenjal direktno politiko? Omenil sem samo tvoje komentiranje... ki je enkrat taksno, drugic drugacno... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.