Skoči na vsebino

Pivo mi paše

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Imajo samo eno pivo pr tej bajti?

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 19 urami je FuManchu napisal:

Imajo samo eno pivo pr tej bajti?

Ta je taboljši.... :bravo:

Napisano
dne 20. 2. 2025 ob 15:03 je Bini napisal:

Tale tudi paše pri 32 st....🥵🍻

 

 

32 st....? Ker ni navedena fizikalna enota domnevam, da je to tvoj kot nagiba po parih pirih.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Napisano (urejeno)

Danes sem pa pil pivo z Janezom Janša na vrhu Zvoha. No z unim drugim. Dir. Krvavca😁

20250223_114852.jpg

Popravljeno od AmpeR
  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano (urejeno)

Sam to pa ne zgleda kot vrh Zvoha ? Al je sam s takega kota slikan,..a to je tam pri tisti kolibi?

Popravljeno od Tilen5

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano

Me je zmedlo k ni ograje pa tistega klasičnega pogleda ki sem ga navajen :D

 

jajcadizlska.jpg

 

Napisano
pred 1 minuto je AmpeR napisal:

No, glavnem velika Laško je na Krvavcu 1.5€😁


A kavcija za piksno? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 57 minutami je AmpeR napisal:

Ne, točena. Imajo akcijo velika 1,5€.

 

Idealno, da se ga kdo "nažoka" in potem veselo (izdatno) slalomira med smučarji. (v smislu je tok pocen, da sem kar 3 ruknu, namest enga, heh)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 tedna kasneje...
Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

 

image.png

 

 

image.png

 

 

 

Kaj je to? Zbor dino lastnikov? 🤔

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Začuden 1

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Podrli dve malo manjši smreki in jih odpeljali na žago         
    • A misliš da je potem bolje vzeti začetne ID avte?
    • Danes sem bil na pijači z dolgoletnim prijateljem. Tudi on ima mazdo 6 karavan ,150, ročni menjalnik, bele barve- letnik 2020. Rekel mi je, da namerava kupit mazdo cx5. Vprašal sem ga, da zakaj bi kupil tako neposrečeno obliko. Potem je povedal,da ga hebe hrbet in  da je gledal tudi cx30. Ne rabi velikega avta, križ pa dela svoje. Bil je na avto plus v Kopru, kjer pa, gleh ga zlomka, nimajo niti enega baby dinota za poskusno vožnjo. Hvala bogu. Prijateljsko sem mu svetoval, da naj se izogiba baby dinotu.  Sicer je pa tudi on zaprisežen ljubitelj ročnih menjalnikov, tako da dino taki ali onaki ne pride v poštev.  Predlagal sem mu, da gre en giro z mojo  lepotico, rdečo cx30. 😊 Bil je zelo navdušen in bomo dobili v kratkem novega lastnika cx30. Kupil jo bo namreč  z X motorjem . Ročni menjalnik obvezno. 😊 Se ve, mi, ki vozimo 40 + let vemo, kaj je pravi menjalnik. 👍  
    • IMT 539, druga sklopka je bolano trda.   Druga skopla je, ko se na dnu še malo pritisne in takrat se razklopi kardan.... Verjetno je uradni izrat drugačn.   No gasa pa nisi rabil tiščat, je že te imel tempomat 😆
    • 13 let stara M2 je imela zelo solidno podvozje. Se je še mehanik čudil.   Vse kar naredim, je da po prvem dežju spomladi v avtopralnici operem avto, da se podvozje splahne.   13 let je pa čist ok doba, za moj avto. Potem pa pride novi.   Nimam nič proti temu, vsak dela po svoje. Tudi marsikdo dela keramiko, karbonit ali kar koli že naj. Še nisem, mogoče pa bom kdaj od tega.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.