Skoči na vsebino

Zakasnjen prikaz slike kamere na Mazdi


Priporočeno sporočilo

  • Janez007 je spremenil naslov v Zakasnjen prikaz slike kamere na Mazdi

Meni traja kakšne pol minute, da avto pade z obratov, ki jih nabije, ko je mrzel. Takrat tudi vse ostalo deluje takoj. Če bi pa želel prej prestavljati radio, navigacijo ali pa kamero, bi mi pa vse zaštekalo tako kot tebi. Odkar imam M3, vedno počakam te pol minute po zagonu, pa četudi bi voda gorela. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Živjo, 

doma parkiran avto (Mazda 3 letnik 2018 in Mazda 6 letnik 2016) običajno speljujem nazaj, pri tem pa ugotavljam, da se večinoma slika kamere na zaslonu po zagonu avta pojavi v nekaj sekundah, včasih pa zaslon ostane črn dalj časa, tako, da mi kamera skoraj ne koristi, saj se slika aktivira prepozno (avto lahko medtem že obrnem, recimo 10 sekund). Nisem še natančneje analiziral težave oziroma našel pravila, zakaj je tako. Mi verjetno ni niti treba, saj imamo na tem forumu polno strokovnjakov 😁

 

Zanima me, ali ima kdo podobne izkušnje oz. kako hitro se mu slika kamere aktivira na zaslonu? 

Sem pozabil kako je bilo pri moji 3ki,bom danes pogledal. Kolikor pa mislim, da ni trajalo tako dolgo CC.do 5 sek nekje. 🤔Črna slika mi je ostala samo enkrat in to zato, ker je bila ful umazana. 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pravkar preveril na moji rdečki. Ko štartam motor in dam takoj zatem  v rikverc, se po eni-dveh  sekundah že prikaže slika. Četudi se vse v ozadju nalaga( zemljevidi, glasba...) 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 10. 2021 ob 16:55 je scania napisal:

Pri meni je enako kot pri Alex-u. @Janez007 v opisu imaš model avtomobila xedos 6, a to še imaš?

Xedos 6 je bil zame eden najlepših in najbolj kakovostnih mojih Mazd. :)

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Janez007 napisal:

Xedos 6 je bil zame eden najlepših in najbolj kakovostnih mojih Mazd. :) Nimam ga več že kakšnih 25 let. Pri novih Mazdah v garanciji po tekočem traku menjajo tako osnovne stvari, da me kar skrbi (gede kakovosti).

 

Tole s kamero sem doživel nekajkrat, je pa res, da zelo hitro speljem.

Sem preveril na 3ki, da v 1-2 sek.sliko. 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Janez007 napisal:

Xedos 6 je bil zame eden najlepših in najbolj kakovostnih mojih Mazd. :) Nimam ga več že kakšnih 25 let. Pri novih Mazdah v garanciji po tekočem traku menjajo tako osnovne stvari, da me kar skrbi (gede kakovosti).

 

Tole s kamero sem doživel nekajkrat, je pa res, da zelo hitro speljem.

Se strinjam xedos 6 je res čudovit in kakovosten avto. V Termah mb so imeli v najlepših časih 32 sluzbenih mazd in to so bile xedos 6 323f (1994-2002) mazda 626 mazda 323 mazda 5 mazda 6 mazda 3, kupljene so bile na Hugos in kasneje na šerbineku. Top avti, kvaliteta takšna kot mora bit, oče je bil vodja avtoparka in to se je delalo samo redni servisi. Od takrat meni ljubezen do mazd.

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Vidim, da ste se potrudili. Najlepša hvala. :)

 

Bom poskusil pogruntat, v katerih primerih se to zgodi. Ali morda ko prehitro speljem in se računalnik še ne inicializira, ...

Jaz sem poizkusil parkrat in vedno je enako. Na prikaz slike kamere in hitrost prikaza  nimajo vpliva ostale stvari. Vedno se prikaže takoj, ko dam v rikverc. Ostalo se pa nalaga še pozneje. 

Nekaj ne štima pri tvojem avtu, če praviš, da tudi deset sekund ni slike. 🤔

pred 5 minutami je scania napisal:

Se strinjam xedos 6 je res čudovit in kakovosten avto. V Termah mb so imeli v najlepših časih 32 sluzbenih mazd in to so bile xedos 6 323f (1994-2002) mazda 626 mazda 323 mazda 5 mazda 6 mazda 3, kupljene so bile na Hugos in kasneje na šerbineku. Top avti, kvaliteta takšna kot mora bit, oče je bil vodja avtoparka in to se je delalo samo redni servisi. Od takrat meni ljubezen do mazd.

Za, to pa moram dati 👍👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je scania napisal:

Se strinjam xedos 6 je res čudovit in kakovosten avto. V Termah mb so imeli v najlepših časih 32 sluzbenih mazd in to so bile xedos 6 323f (1994-2002) mazda 626 mazda 323 mazda 5 mazda 6 mazda 3, kupljene so bile na Hugos in kasneje na šerbineku. Top avti, kvaliteta takšna kot mora bit, oče je bil vodja avtoparka in to se je delalo samo redni servisi. Od takrat meni ljubezen do mazd.

Lepa zgodba 👍

pred 7 minutami je Alex napisal:

Jaz sem poizkusil parkrat in vedno je enako. Na prikaz slike kamere in hitrost prikaza  nimajo vpliva ostale stvari. Vedno se prikaže takoj, ko dam v rikverc. Ostalo se pa nalaga še pozneje. 

Nekaj ne štima pri tvojem avtu, če praviš, da tudi deset sekund ni slike. 🤔

Za, to pa moram dati 👍👍

👍

pred 23 minutami je Bini napisal:

Sem preveril na 3ki, da v 1-2 sek.sliko. 👍

👍

pred 4 urami je Jaka32 napisal:

Meni traja kakšne pol minute, da avto pade z obratov, ki jih nabije, ko je mrzel. Takrat tudi vse ostalo deluje takoj. Če bi pa želel prej prestavljati radio, navigacijo ali pa kamero, bi mi pa vse zaštekalo tako kot tebi. Odkar imam M3, vedno počakam te pol minute po zagonu, pa četudi bi voda gorela. 

👍

pred 52 minutami je TiEn napisal:

Men se takoj pokaže ko dam rikverc.

👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Sem pred pol ure končno prišel do M6 in se je v 2 poskusih vzratna kamera pokazala v 1 do 2 sekundah, tako da mi ni jasno, kaj se je zgodilo prej ...

Važno,da sedaj dela kot je treba👍 in naj traaaaaaja.....😊😃😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je v letu in pol zgodilo ene dvakrat, črna slika.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.