Skoči na vsebino

Mazda 3 sedan


Mare77

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je dvorjan napisal:

Ja, samo taka je potem že 33.290€ ... Za ta denar moraš biti pa res zaljubljen vanjo ...

33k€, pol smo pa že na cx-30, AT, 186 GT Plus, premium...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je dvorjan napisal:

Ja, samo taka je potem že 33.290€ ... Za ta denar moraš biti pa res zaljubljen vanjo ...

Če greš na konfigurator te pride malo čez 29 k brez popusta.....😉

Screenshot_20230213-150653~2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Gregster napisal:

Sam je pa M3 bistveno lepša kot cx30. 

Meni sta obe lepi a si moraš nekako izbrati eno izmed teh dveh lepotic na podlagi osebnih prioritet,da si na koncu zadovoljen.....:ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E...ja pa smo spet tam 😉😁😁..moje mnenje kot vedno...vsak si izbere kaj mu najbolj ustreza oblika avta model ,motor...€€€€ in itd....pa lep dan 😉😉😁

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je MazdaBoy napisal:

Zadnjič sem enkrat sedel v cx-30, sem hotu še iti na eno testno vožnjo. A se mi samo zdi, da ima zelo ozek volan? 🤔

Ozek v kakšnem smislu? 🤔Je zelo podoben mojemu v 6-ki...samo,da ni tako zlizano "usnje". 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je MazdaBoy napisal:

Zadnjič sem enkrat sedel v cx-30, sem hotu še iti na eno testno vožnjo. A se mi samo zdi, da ima zelo ozek volan? 🤔

Ozek ne, je pa tanjši od starejših volanov. A lepo sede v roko in ga je užitek držati.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je dvorjan napisal:

Ozek ne, je pa tanjši od starejših volanov. A lepo sede v roko in ga je užitek držati.

Sori ja, narobe sem se izrazu, tanjši sem mel v mislih.👍

pred 56 minutami je Alex napisal:

Ozek v kakšnem smislu? 🤔Je zelo podoben mojemu v 6-ki...samo,da ni tako zlizano "usnje". 

 Sori ja, narobe sem se izrazu, tanjši sem mel v mislih.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Gelipter napisal:

E...ja pa smo spet tam 😉😁😁..moje mnenje kot vedno...vsak si izbere kaj mu najbolj ustreza oblika avta model ,motor...€€€€ in itd....pa lep dan 😉😉😁

 

Ja v teoriji, v realnosti pa ni več tako. Jaz pri Mazdi ne najdem več tistega, kar bi mi bilo všeč. Zelo pogojno mogoče edin Mazda 3 sedan, kjer pa kot je omeniil Alex je pa uporabnost dokaj slabša kot pri primerljivi CX-30.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

 

Ja v teoriji, v realnosti pa ni več tako. Jaz pri Mazdi ne najdem več tistega, kar bi mi bilo všeč. Zelo pogojno mogoče edin Mazda 3 sedan, kjer pa kot je omeniil Alex je pa uporabnost dokaj slabša kot pri primerljivi CX-30.

Žalostna realnost je taka, da kamor koli boš pogledal, ti ne bo nič všeč :D 

 

Povsod ti prodajajo 2 navadna motorja pa 4 kombinacije hibridnih ultra super duper motorjev; izmed tistih 2 normalih bi pa glih oba skup štela za nek spodoben kavomat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.