Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

napacno trgovino gledas

 

pa se stare gume

 

ce ze good year vzami novo 9

http://www.gumax.si/index.php/default/goodyear-ultra-grip-9-205-60r16-92h.html

 

ali pa preverjene dunlop

http://www.gumax.si/index.php/default/dunlop-sp-sport-4d-205-60r16-92h.html

 

s tem, da kot sem rekel pocakaj se mal do zacetka oktobra, ko bojo cene se nizje

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja, ja, saj mislim po?akat, sam primerjavo gledam...

Mislil sem samo razliko med preformans in ultra grip 9, katera bi bila med tema dvema... No, tudi dunlop je zanimiva...

Za novo ultra grip 9 z monta?o, centriranjem in ventil?kom je 100? normalna cena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom letos verjetno nabavil nov zimski komplet z novimi plati??i in vidim da sta letos dva nova konkurenta GY UG9 in Michelin A5. Verjetno bo potrebno do prvih testov ?e po?akati, da se bom la?je odlo?il, kaj nabaviti. Sedaj sem imel Michelin A4 in nisem imel te?av. Nabavil pa bom v Alumodi, kjer je monta?a in centriranje v primeru nakupa celotnega kompleta gratis, kar pa se tudi ?e pozna.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pravi?, da je WR D3 zaradi smrekastega profila bolj?a?

 

A ni H bolj?a guma zaradi tr?ih bo?nic? Je T potem dovolj dobra? Druga? sem videl, da so T cenej?e, kar nikoli ni slabo... 

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Torej, kaj izbrati v dimenziji 205/60/16:

GoodYear UG9

Dunlop 4D

Continental TS-830P, ali

cca 5eur cenej?o po komadu Nokian WR D3.

 

?e bi bila v moji dimenziji Continental TS-850, bi vzel to, tako pa sem malo v dilemi. Kolikor so na voljo leto?nji testi, UG9 raztura na snegu, je pa bila Nokian zmagovalka testa pri Auto Club Europe. :huh:

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem mislil GY performance2 vzet, zdaj sem se pa z znancem pogovarjal, pa pravi, da je dunlop bolj?a guma od GY...da ve? km naredi...sedaj pa ne vem, kaj naj...

SpEkTr, koliko so bile po kosu gume? 16"?

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.