Skoči na vsebino

Mazda 3


Janez007

Priporočeno sporočilo

Svinjarija na rdeči barvi.... :whatever:

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Danes opazujem tole Mazdo 3 pred menoj in premišljujem, ali mi je všeč, ali ne? Nekaj mi ni štimalo? Ugotovi kdo, kaj? :) 

 

image.png

 

Oranžne pozicijske luči.... 😉

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Svinjarija na rdeči barvi.... :whatever:

Oranžne pozicijske luči.... 😉

 

Pred eno uro je Slivka napisal:

A ni tole SUV?

 

Mislim, ker Mazda 3 ni SUV...

 

pred 30 minutami je TBA napisal:

Zadnje luči?

 

pred 26 minutami je Alex napisal:

Zadnja desna luč?

 

Blizu ste. :) Izpušni cevi sta tik ob levi strani odprtine plastičnega odbijača in ne simetrično na sredini, kot je to na primer pri moji stari trojki ali na sliki najdeni na internetu.

 

image.png

 

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

 

 

 

Blizu ste. :) Izpušni cevi sta tik ob levi strani odprtine plastičnega odbijača in ne simetrično na sredini, kot je to na primer pri moji stari trojki ali na sliki najdeni na internetu.

 

image.png

 

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

Ma ne bi nikoli tega ugotovil, vidu 🙂 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Na svoji Mazdi 3 hatchback (2016) že nekaj časa opažam, da se tesnila za vrata večkrat "prilepijo" na sama vrata, tako da že včasih misliš, da je avto zaklenjen, ker se vrata ne odprejo. To se zgodi predvsem pri vratih, ki dalj časa niso odprta (večinoma se vozim sam).

Se še komu to dogaja? Kaj priporočate, lahko kaj kupim, s čimer bi lahko tesnila namazal? Ali je bolj pametno, da kupim nova tesnila?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je že @Z M A J napisal... Sonax ... ali pa pac kaksen drug podoben izdelek... Dobi se tudi v obliki spreja ... 

 

image.png

Je v obliki stick-a in samo premazes tesnilne gume ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Jest napisal:

Kot je že @Z M A J napisal... Sonax ... ali pa pac kaksen drug podoben izdelek... Dobi se tudi v obliki spreja ... 

 

image.png

Je v obliki stick-a in samo premazes tesnilne gume ... 

Jaz se spomnim sem ga v Leclerju kupil, no tam imajo tudi sicer precej zajeten avtoobilski kotiček, imaš kaj za izbrat, priporočam.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Lahko kompliciraš, lahko pa poenostaviš. Jaz tesnila vrat mažem z navadnim parafinovim oljem. Za dišavo pa na ogledalo obesim par klobas ali kos slanine...

Pa na desko in nož se ne sme pozabit.....💪😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

Lahko kompliciraš, lahko pa poenostaviš. Jaz tesnila vrat mažem z navadnim parafinovim oljem. Za dišavo pa na ogledalo obesim par klobas ali kos slanine...

Js bi bil skos lačn če bi mogu špeh pa klobase vohat. Bi rabu še kak pipč pa kruh sabo vozit😁

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Mazda 3 ima z motorjem e-skyactiv X kar ugodno porabo; idealna tudi za dolge poti brez...

Mogoče se kdo navduši za nakup M3, jaz bi izbral limuzino, če že.... 👍😉

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.