Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jst bom pa za 17" sprobal michelin pilot sport 3 no so malo bol drage kot une ka sm imel na prejsnem avtu 15" michelin pilot exalto 2 ... cene pa seveda plan B kumho le sport ;-) :punk:

 

Moj naswet (ker sem ?el isto iz PE2 na PS3): razo?aran bo?. bo?nica je bila (ob isti dimenziji!) mehkej?a, v mokrem isto faj, v suhem je bil pa volan bistveno manj odziven, po?asna guma je v primerjavi z PE2 k je bla za clia RS razvita sicer. U glavnem, ?e bi se dobile PE2 ?e bi vzel raje te, PS3 pa zih nikol ve?. Pa so super gume sam u primerjavi s PE2 so pa slab?e.

 

Pa nisem edini k mu PS3 niso ugajale, ?e za ene dva wem. Potem raje nowe bridgestone adrenalinke re002, ene par prijateljev jo kar pohval. Verjetn michelin super sport da tut nimajo ?e super spredaj za bv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj naswet (ker sem ?el isto iz PE2 na PS3): razo?aran bo?. bo?nica je bila (ob isti dimenziji!) mehkej?a, v mokrem isto faj, v suhem je bil pa volan bistveno manj odziven, po?asna guma je v primerjavi z PE2 k je bla za clia RS razvita sicer. U glavnem, ?e bi se dobile PE2 ?e bi vzel raje te, PS3 pa zih nikol ve?. Pa so super gume sam u primerjavi s PE2 so pa slab?e.

 

Pa nisem edini k mu PS3 niso ugajale, ?e za ene dva wem. Potem raje nowe bridgestone adrenalinke re002, ene par prijateljev jo kar pohval. Verjetn michelin super sport da tut nimajo ?e super spredaj za bv.

 

Ja ma so v mokrem tolk bols ko pe2 ? A niso?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V mokrem so se dr?ale super, pomojee isto kot PE2. Ni neke razlike blo ?utit. Bolj je kurc k zavije? pa je filing k da se bo?nica zvija, ful po?asnej?i turn in je kot pri PE2. Se pa vseen dr?i tko da zgre?il ne bo? ni? z njo ker je druga?e dobra guma.

 

Uff i know sm jih na nubiri prmenjo se pa se PE2 v 3 letih :party0035:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj naswet (ker sem ?el isto iz PE2 na PS3): razo?aran bo?. bo?nica je bila (ob isti dimenziji!) mehkej?a, v mokrem isto faj, v suhem je bil pa volan bistveno manj odziven, po?asna guma je v primerjavi z PE2 k je bla za clia RS razvita sicer. U glavnem, ?e bi se dobile PE2 ?e bi vzel raje te, PS3 pa zih nikol ve?. Pa so super gume sam u primerjavi s PE2 so pa slab?e.

 

Pa nisem edini k mu PS3 niso ugajale, ?e za ene dva wem. Potem raje nowe bridgestone adrenalinke re002, ene par prijateljev jo kar pohval. Verjetn michelin super sport da tut nimajo ?e super spredaj za bv.

 

Js jih v lajfu ne dam ve? na NOBEN avto, skoz filing kot da so prazne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Pozdravljeni.

 

Kmalu bo tu zima...pa se zanimam za nakup zimskih gum... Zanima me, ?e kdo ve, ali obstajajo zimske gume 205/60/16 z oja?anim robom. Za vsako informacijo se zahvaljujem.

 

LP ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se smeano slisi samo mas prav :)

Sem ravno osvezil moj oglas ce te zanima ugodna cena.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se smeano slisi samo mas prav :)

Sem ravno osvezil moj oglas ce te zanima ugodna cena.

Te?ko se po dimenziji uskladiva...letne imam 17", zimske pa 16...pa bi jih rad z oja?anim robom mel, da malo alu felge za??itim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi ojacan rob je XL ampak to pomeni vecjo nosilnost, ti verjetno mislis zascitni rob.

Tudi to majo. Drugace po konfiguratorju samo 1% razlike od standard dimenzije M5. Meni so ostale od m6

 

Ce mas na jeklenih 16 pol je malo tezje ja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kako se re?e, ali oja?an rob, ali za??itni rob... Imam alu plati??a 16" za zimske gume, pa jih bo letos treba zamenjat. V homologaciji mi pi?e ali 205/60/16 ali 195/65/16. Za slednje sem gledal, imajo ve?inoma oznako C in so za kombije...z ve?jo nosilnostjo. Tega ne potrebujem. Imel bi 205/60/16 z "za??ito" za plati??a... Imam 17" in 16" alu plati??a...

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kako se re?e, ali oja?an rob, ali za??itni rob... Imam alu plati??a 16" za zimske gume, pa jih bo letos treba zamenjat. V homologaciji mi pi?e ali 205/60/16 ali 195/65/16. Za slednje sem gledal, imajo ve?inoma oznako C in so za kombije...z ve?jo nosilnostjo. Tega ne potrebujem. Imel bi 205/60/16 z "za??ito" za plati??a... Imam 17" in 16" alu plati??a...

LP Ivan

druga?e je za sneg bolj?a o?ja guma ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se smeano slisi samo mas prav :)

Sem ravno osvezil moj oglas ce te zanima ugodna cena.

Jures, kak?en pa je tvoj oglas, kaj prodaja?? Tudi jaz ?e malo razmi?ljam o nakupu zimskih alu plati?? + gume, ker sem zamenjal avto in sem pri starem to dal zraven. V homologaciji nove M6 mi pi?e 215/65R16 ali 225/55R17 (sam za zimo bi jaz imel kar 16)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mazda-si.net/topic/11929-gume-2154517-zimske/

?al za tvoje preve? odstopa (9%). pa dost smetenja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda obstaja, npr te ki sem jih mel do zdaj good year ultra grip 8 imajo tisto zascito Rim protector

RimProtectorRaised.jpg

Pozdravljeni.

 

Kmalu bo tu zima...pa se zanimam za nakup zimskih gum... Zanima me, ?e kdo ve, ali obstajajo zimske gume 205/60/16 z oja?anim robom. Za vsako informacijo se zahvaljujem.

 

LP ivan

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda obstaja, npr te ki sem jih mel do zdaj good year ultra grip 8 imajo tisto zascito Rim protector

RimProtectorRaised.jpg

Evo, to?no to me zanima! Sedaj pa ?e samo zimska guma dimenzije 205/60/16...

Od enega vulkanizerja sem dobil informacijo, da ta dimenzija nima te za??ite...upam, da se moti...

LabiGT; a ste imeli "mojo" dimenzijo zimskih gum?

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, LabiGT to?no to rabim.

 

Se pravi, da moram biti pozoren na oznako MFS.

 

Kaj predlagate? Dunlop? Good year? Kaj drugega?

 

Do sedaj sem Dunlop imel, pa so OK bile... Zraven avta sem zimske Good year dobil, pa sem 5 let stare uspe?no zvozil s 5mm profila, jih pa sedaj do zime uni?ujem, da nove gor dam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi link prilimal, pa ne znam na ta forum...

 

Kaj menite o Good year UltraGrip 8 Performance, pridejo "Gume direkt" 110?...je guma vredna 10? ve? od navadne ULTRAGRIP 8, ki je 100??

 

Ja, bom videl, ?e jih bom na obroke dobil...od tega je odvisno, kdaj prvo kupim...

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.