Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Po vsej verjetnosti bom sam kar Conti TS850 vzel, prevladuje na vseh testih v mokrem in suhem, razen na snegu ni ?isto top, ?e vedno pa je med vodilnimi, obraba je pa tudi majhna.

 

Labi mogo?e ve?, ?e se kje dobijo za bolj?o ceno?

https://www.mimovrste.com/zimske-avtomobilske-pnevmatike/continental-pnevmatika-continental-contiwintercontact-ts850-20555-r16-91h?v=678997

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsej verjetnosti bom sam kar Conti TS850 vzel, prevladuje na vseh testih v mokrem in suhem, razen na snegu ni ?isto top, ?e vedno pa je med vodilnimi, obraba je pa tudi majhna.

 

Labi mogo?e ve?, ?e se kje dobijo za bolj?o ceno?

https://www.mimovrste.com/zimske-avtomobilske-pnevmatike/continental-pnevmatika-continental-contiwintercontact-ts850-20555-r16-91h?v=678997

Ja z sem imel to zimo Contije TS850 prej pa Dunlop. Za po snegu so Dunlop dosti bolj?e.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katere Dunlop si imel, 3D ali 4D? S snegom je mal specifi?no, parkrat v zimi sta na cesti sneg in plundra, najve?krat pa je cesta mokra, zato gledam predvsem obna?anje na mokrem.

 

Po dokaj ugodni ceni bi lahko dobil Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H, 82? po komadu. Po testih so odli?ne na snegu, dobre na mokrem in nekaj slab?e v suhem. Labi, kak?no mnenje?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katere Dunlop si imel, 3D ali 4D?

 

Po dokaj ugodni ceni bi lahko dobil Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H, 82? po komadu. Po testih so odli?ne na snegu, dobre na mokrem in nekaj slab?e v suhem. Labi, kak?no mnenje?

3D.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3D sem dobil na avtu in so tudi mene pozitivno presenetile v snegu, kolikor ga je pac bilo letos.

 

Zal jih je potrebno menjat zaradi starosti, dot je xy06, profila je se precejj, zgleda neka stara zaloga.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Senzor je na ventilcku je all in one prilimano na feltno znotraj. Ae pa hitro zlomi ce osdtranjujes

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelin so ok, sam ponavadi ratujejo prej trde kot druge (ne vem za tele nove, velja za starejse A3 in A4) in ceprav imajo.dost profila so neuporabne po 2 letih.

 

Po drigi strani to velja za vse zimske gume tko da najboljs kupit neki kar ni.drago pa je solidna po testih in po 2 letih menjas z novimi.

 

 

Katere Dunlop si imel, 3D ali 4D? S snegom je mal specifi?no, parkrat v zimi sta na cesti sneg in plundra, najve?krat pa je cesta mokra, zato gledam predvsem obna?anje na mokrem.

 

Po dokaj ugodni ceni bi lahko dobil Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H, 82? po komadu. Po testih so odli?ne na snegu, dobre na mokrem in nekaj slab?e v suhem. Labi, kak?no mnenje?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelinke res ratajo trde, tko kot tut Savske. Obojih osebno nebi imel, ker so za moje pojme ?rot. Zimaki Nokian so super, vsaj za mojih 20tkm pozimi slu?ijo dobro, za ceno pred dvemi leti cca. 40? manj od Bridgestone pa Dunlopa ( 215/50/17). GY UG mi sploh ne potegnejo, mel sem UG7 pa neki podobnega, pa mi je bla ?morn od ?morna, hvala lepa. Za moje pojme precenjena. Tko da na Mazdojko 3 od moje grejo tut kr Nikiani gor, 185/65/15. Ma kdo kak predlog, kaj bi ?e blo za pogledat v tej dimenziji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celoletne gume, wtf ???? In to celo napi?ejo neki ZNALCI !!!!

 

Verjetno za v kraje kjer ni zime in snega, pa imajo celo leto letne, to bi ?e prebavil kaj ve? pa ne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celoletne gume, wtf ???? In to celo napi?ejo neki ZNALCI !!!!

 

Verjetno za v kraje kjer ni zime in snega, pa imajo celo leto letne, to bi ?e prebavil kaj ve? pa ne.

Tud men se CELOLETNE gume ?udno sli?i (nekateri mislijo da M + S pomeni poletje in zima).  :aaaaa:

 

Mi je pa kolega, ki je 17 let ?ivel v Kanadi rekel, da tam dejansko imajo v uporabi tovrstne gume, kar mu ?isto verjamem.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud men se CELOLETNE gume ?udno sli?i (nekateri mislijo da M + S pomeni poletje in zima). :aaaaa:

 

Mi je pa kolega, ki je 17 let ?ivel v Kanadi rekel, da tam dejansko imajo v uporabi tovrstne gume, kar mu ?isto verjamem. :D

Jp, M + S pa dejansko pomeni Mud + Snow :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se boljsi so mi tisti, ki pravijo M+S gumam zimsko-letne in jim le stezka dopoves, da te gume z letnimi nimajo nobene veze. Tko jim je moj foter pravil 25 let nazaj.

 

Drugac pa celoletne gume anglezi dosti uporabljajo, ker imajo zelo mile zime in redko sneg. So pa tudi smesni po svoje v ocenah gum, ko za letne pisejo, da se slabo obnesejo na snegu

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden se razpocite, dejansko obstajajo celoletne gume in imajo oznako all season. Uporabljajo jih predvsem SUVji.

 

Niso pa za naso zakonodajo ce nimajo oznake M+S ( obstajajo z in brez te oznake) Take gume sem dobil na cx7

 

Je pa cool da primorci ne rabijo vec zimske opreme razen za prometne klance

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.