Skoči na vsebino

Toča 25.05.2022

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Je še kdo bil žrtev z svojo Mazdo od toče včeraj?

 

Žal, tudi cerade niso preprečile močnih udarnin in razbitih šip 😪

 

Kaj bo z Mazdo še ne vem, ravnokar jo peljem k Selmarju 🤔

20220526_100038.jpg

20220526_100330.jpg

20220526_100315.jpg

20220526_095909.jpg

20220526_095837.jpg

20220526_095851.jpg

20220525_164941.jpg

20220525_163936.jpg

20220525_170655.jpg

20220525_164004.jpg

20220526_095934.jpg

20220526_100018.jpg

Popravljeno od FrX186
  • Žalosten 10
  • Jezen 1
Napisano
pred 17 minutami je FrX186 napisal:

Je še kdo bil žrtev z svojo Mazdo od toče včeraj?

 

Žal, tudi cerade niso preprečile močnih udarnin in razbitih šip 😪

 

Kaj bo z Mazdo še ne vem, ravnokar ko peljem k Selmarju 🤔

20220526_100038.jpg

20220526_100330.jpg

20220526_100315.jpg

20220526_095909.jpg

20220526_095837.jpg

20220526_095851.jpg

20220525_164941.jpg

20220525_163936.jpg

20220525_170655.jpg

20220525_164004.jpg

20220526_095934.jpg

20220526_100018.jpg

Joj kako mi je hudo, ko tole vidim ampak v živo še huje..... 🥴😟😪

IMG_20220526_111050.jpg

IMG_20220526_111103.jpg

Napisano

Te cerade proti toči kot je na sliki žal ne pomagajo. Dobr jo je stolklo...:(

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 32 minutami je FuManchu napisal:

Te cerade proti toči kot je na sliki žal ne pomagajo. Dobr jo je stolklo...:(

Cisto nic nebi pomagalo, nobena cerada, le morda jogiji po celem avtu 😪

 

Drzim pesti da nobeden tega ne dozivi vec...

Ravnokar na Selmarju, vse blizje smo totalki, ker se marsikaj ne da popravit ... 😪

Moja Mazdica 😭

Napisano

Uf tole je res žalostno videt, pa kdo ve kaj vse nas še čaka za eno sranje, ker nismo še niti zaključili maja, ponavadi najhujša neurja so poleti :((

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Ojoj. Žalostno je to videt. kdaj pe pa bila ta toča ? Jaz sem bil včeraj v LJ in Domžalskih koncih pa zgleda sem se moral izogniti.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Vceraj popoldan… vzhod in severovzhod Slovenije… najbolj se mi zdi, da je fasala okolica Radencev, Rogatca,…

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/toca-unicila-pridelke-in-avtomobile-gasilci-so-na-terenu-tudi-danes.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
dne 26. 5. 2022 ob 18:58 je scania napisal:

Žalostno 😞 za obrambo proti toči še pa zmeraj nimamo podpisane pogodbe. Žalostno.

V 80-ih se spomnim so imeli "jagri" (pac pri lovskem domu streljali z raketami) protitocno obrambo pri nas ce se ne motim in ni bilo tezav, ampak je to "baje" predrago za nas. Zasledil da je strosek za 1 toco cca 500 eur, lahko to potrdi?

 

Ceje res samo 500, potem se je res za vprasat komu to ni v interesu da se preprecijo milijonske skode.

Samo pri nas bo zagotovo 50.000 na grobo izracunano, pa kolko je se posameznikov ki so se slabse odnesli 😪

 

Zalostno, da nas vrze leta nazaj...

Popravljeno od FrX186
Napisano

Kak si rešil situacijo z Mazdico.....🤔

Pa Rogatec je bil po Tv1 Dnevnik,vse stolčeno,žalostno....😓

Napisano

Rogatec je dobro preko hriba od nas, a pri nas na srečo ni bilo nič toče


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Če verjamete ali ne, zaenkrat še nič rešeno.

Toliko o hitri rešitvi in full kasku.

Baje da imam termin za natančno cenitev ta četrtek v šotoru v Rogatcu.

Potem pa vidimo kje smo 🤔

Je pa avto vedno bolj žalostno videti...

Napisano

ČE si imel zavarovano za primer toče, se ne rabiš nič sekirat - bo rešeno v tvoj prid. Boš pa verjetno nekaj časa čakal na poplačilo - če ne bo priznana kar ekonomska totalka.

Napisano

No ja, imam občutek, da če je totalka, si skoraj sigurno v minusu, razen če se kaj znajdeš in po delih popravljaš avto ...vem da je teh kombinacij potem kar nekaj, vprašanje pa je ali se lastniku da s tem ukvarjat. 

Napisano (urejeno)

Je polni kasko, tako da glede tega nisem v nekih skrbeh.

 

Zaenkrat zgleda da se avta ne bo vozilo v Rogatec v šotor od Triglava, ker je avto ze od 26.5. v Celju in z razbito sipo nebi smel vec na cesto.

 

Traja predolgo, edino to... 

Popravljeno od FrX186
Napisano

Jah, ne vem, kako je na vašem koncu, a pri Primorskih birokratih niti driska ni hitra. Tako da, ja, traja...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 7 urami je FrX186 napisal:

Je polni kasko, tako da glede tega nisem v nekih skrbeh.

 

Zaenkrat zgleda da se avta ne bo vozilo v Rogatec v šotor od Teiglava, ker je avto ze od 26.5. v Celju in z razbito sipo nebi smel vec na cesto.

 

Traja predolgo, edino to... 

 

Kiro zavarovalnico pa mas, ce ni skrivnost? 

Napisano
  • 3 tedne kasneje...
Napisano

Si sposodim temo. Ker je vceraj pri nas dobro sipalo me zanima ce priporocate kam peljati vozili na popravilo. Steklo bom menjal na carglasu ne vem pa kam dati popraviti pleh ni ravno globoko ampak se opazi na beli perli pa avto sele par dni pri hisi 59ff2865e89177cb64895ba9b91dd33d.jpg3ef2bb30436fad484e52398b05c88017.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Začuden 1
  • Žalosten 4

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Saj to je to,kar sem mislil povedati že prej pri Parkside nadrezkarjih...kr en "na pol stroj"... Kupiš npr. Parkside švasaparat,pa rabiš tako šobo,onaki drat,in ne vem kaj še vse (k na varjenje se ne spoznam kaj dosti)...pa nekaj imaš,a v bistvu nimaš. Ajd,jaz sem dobil pri tisti pištolci za popzakovice zraven ene rezervne čeljusti...zame bo dost,kolikor bom jaz rabil...a kaki drugi stroji.... Kar me še zanima od Parkside-a...prebijač za pločevino...zraven dobiš rezervni pin...a matrico pa ne...in če se poškoduje matrica,je stroj za v kanto🤨. Je bil na youtube tak "hajp",ko je Parkside dal ven tisti ozki tračni brusilnik...kot "tračna pila"...v bistvu kot kopija Makite 9032 (sem jo predstavil)....ti zariba sprednji kolešček,...je znano,da radi grejo rakom žvižgat....pol se pa znajdi... Pri Makiti,Boschu,Metabu,Hikokiju,AMB (bivši Kress),Feinu in ostalih bolj profi strojih dobiš vse,pri ostalih,kjer so lastniki čajnizi (Flex,Kress,Milwaukee,Rioby,Ridgid itd.) pa je že fejst vprašanje...pri Parkside in ostalih pa itak lahko samo še v kanto.
    • Hm, če ne moreš kopirati je to le na pol stroj. Nikakor pa ne kvaliteten. 
    • Ne smeš dat šalabajzerjem delat... sam še nikoli nisem imel mehurčkaste folije in v večini sploh pozabiš, da jo imaš.
    • Tudi jaz imam😁...model NR-808E,je že naredil svoje....zajebava elektronika,ker se je odlepil magnet na gredi rotorja za detekcijo obratov. Sem že z vsem mogočim poizkušal zalepiti,pa se slej ko prej spet odlepi...najbrž od vibracij oz. necentričnosti....pa se mi ne da več zajebavati z na pol "mrtvim" strojem...mogoče se vseeno kdaj spravim zraven zadevo rešiti...   Sicer pa-za interesente to še zmeraj obstaja...pod znamko Perless so že od nekdaj (še v jugi) nastopali kot profesionalna znamka v tujini...zelo priznani npr. med privatniki v Avstriji in nordijskih državah...tudi Rusiji ipd...   Power tools - PERLES Power Tools WWW.PERLES.COM   PERLES Routers- Great Priced products | sautershop WWW.SAUTERSHOP.COM Oberfräsen von Perles bieten ein hervorragendes Preis-Leistungsverhältnis und eignen sich bestens für professionelle...   Nekdaj so izdelovali tudi določene stroje (štemarice) za Kress...sedaj pa sumim,da med drugim izdelujejo ravno nadrezkarje za priznano znamko Trend...še migajo...kvaliteta zna biti TOP...cene pa niso več kot za časa Iskre. Sem pa zasledil,da nadrezkarji niso čisto centrični,torej ker je drsna plošča fiksna,oz. jo ne moreš z centrirnim stožcem centrirati,odpade kopiranje,oz. je stroj za kopiranje neprimeren.   Evo-tukaj:    
    • Ni isto.   Res da skozi temne pride manj svetlobe ampak ne toliko manj, kot skozi senčnike.   Temnenje (folija) ima bolj namen, da se ne vidi noter.   Jaz imam fejst tonirana in nam je bilo zadosti. Raje pa vidim to, kar lahko preprosto dol vzameš, kot pa folijo, ki postane mehurčkasta in ne vem kaj še vse.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.