Skoči na vsebino

Toča 25.05.2022

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 16 minutami je DonFelipe napisal:

Kako to misliš? A se ločuješ tako kot večina?

Svojo lastno farmo nutrij sem imel v mislih, a zdaj verjetno ne bo nič iz tega, ker mi niso odobrili EU kohezijskih sredstev. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 44 minutami je Z M A J napisal:

Svojo lastno farmo nutrij sem imel v mislih, a zdaj verjetno ne bo nič iz tega, ker mi niso odobrili EU kohezijskih sredstev. :(

Subvencije pač ne boš dobil ker nisi v pravi stranki in gibanju. Več informacij ti bodo povedali legebitrovci.


Ne spreglej pa tega znaka z dopolnilno tablo v Savinjsko-Šaleški dolini :

Nocoj in ponoči nevihte, nevarnost pred točo - GO-Portal

 

  • Začuden 3
  • Zmeden 2
Napisano
pred 3 urami je DonFelipe napisal:

Kako to misliš? A se ločuješ tako kot večina?

ti bereš temo ali si iz drugega (verjetno lost) planeta ?

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Napisano
pred 29 minutami je sportman333 napisal:

ti bereš temo ali si iz drugega (verjetno lost) planeta ?

Ne skrbi, jaz sem iz navadnega in ne mavričnega planeta tipa Legebitra.

 

A si videl prometni znak?

  • 2 meseca kasneje...
Napisano
dne 13. 7. 2023 ob 11:24 je Haxballer napisal:

No, danes ponoči pa je mojo M3 ujelo nekaj toče... Imam poln kasko, največ luknjic je na strehi, skupno jih je kakšnih 20. Vse so približno enakih velikosti. Kaj priporočate? Bi vi peljali k avtokleparju, da jih povleče ven?

 

image.jpeg

 

Šele danes sem imel termin pri Triglavu za cenitev in na e-mail prejel zapisnik... So me želeli prepričati, da bi vzel njihovega kleparja za popravilo. Sem pa pričakoval, da bo v zapisniku razvidna tudi ocenjena škoda oz. kolikšno izplačilo bi prejel, v kolikor se ne odločim za popravilo avtomobila. Ur pa ne znam pretvoriti v odškodnino v obliki škodnega izplačila. Sicer bom avto sigurno dal popravit lokalnemu mojstru kleparju, me pa vseeno zanima, kaj te ure pomenijo v € :D 

null

 

image.png

image.png

Napisano

Prosiš mojstra za kopijo računa.

Za vsa popravila na zavarovalnico imam kopije računov.

Napisano (urejeno)

Več.

 

1900€ je bilo leta 2015-6 na Alfi, 14 ur dela po zapisniku.

Popravljeno od godlike

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tistega v Solkanu so že zadosti zrukali, zdaj so se lotili tistega v Rožni dolini na meji z Italijo...    
    • Na Gorenjskem koncu imaš tega mojstra.....do sedaj kar sem pri njem urejal vse ok... Avtoelektrika JEVŠEK - Kranj WWW.AVTO-JEVSEK.SI Avtoelektrika Jevšek se ukvarja s popravilom električne napeljave vozil, alternatorjev, zaganjačev, polnjenjem klimatskih naprav, polnjenjem akumulatorjev, ...  
    • Ja, ko pa začneš brati poročilo te zadnje prometne nesreče, te pa tudi mine volja do življenja...     Danes nekaj po 5. uri se je na istem odseku, med Postojno in Razdrtim, v delovni zapori zgodila nova prometna nesreča. Avtocesta je bila zaprta v obe smeri, promet so preusmerjali na Razdrtem in Uncu. Po prvih ugotovitvah je nesrečo povzročil 36-letni voznik tovornega vozila, državljan Indije. S tovornjakom se je prevrnil na levi bok in pri tem oplazil avtobus, ki ga je vozil 48-letni državljan Ukrajine in je pripeljal iz nasprotne smeri. Poškodovanega voznika tovornega vozila so odpeljali v UKC Ljubljana. Policija vse okoliščine nesreče še preiskuje.       Pa tudi prva je podobna:     Na avtocesti med Razdrtim in Postojno, v bližini počivališča Studenec, se je včeraj okoli 17.40 zgodila huda prometna nesreča, v kateri so bila udeležena tri vozila s slovenskimi registrskimi oznakami. Promet proti Postojni je bil zaprt, obvoz je potekal po vzporedni regionalni cesti. Po podatkih koprskih policistov je nesrečo povzročil 23-letni voznik iz okolice Komende. Po desnem pasu je vozil iz smeri Razdrtega proti Postojni, pred počivališčem Studenec pa je zaradi neprilagojene hitrosti brez zaviranja trčil v vozilo 60-letnega ruskega državljana. Obe vozili sta nato trčili še v avtomobil 43-letnega Ljubljančana. V vozilu povzročitelja se je huje poškodovala 22-letna potnica, ki so jo s helikopterjem prepeljali v UKC Ljubljana. Poškodovanih je bilo še pet oseb. Policisti so povzročitelju odredili strokovni pregled, okoliščine nesreče pa še preiskujejo. Promet je bil znova sproščen ob 20.30.      
    • Hvala, fantje!
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.