Skoči na vsebino

Za Alexa


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je dvorjan napisal:

Ja, na forumu zadnje čase res manjka strpnosti in razumevanja do drugače mislečih.

 

Za Alexa in vse nas ostale pa le tale misel: "Kar seješ, to žanješ."

Prav imaš. A kaj, ko bi se tega morali držati vsi. 🤔... a, se žal ne. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom direkten…Zal ocitno ne razumes, da si ravno ti tisti clen, ki je marsikomu trn v peti ravno zaradi hinavskega nacina zafrkavanja … In na koncu si prvi, ki jokas, da bi bilo treba narediti red… ali pa pravis, da nekateri ne razumemo humorja…

  • Všeč 2
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 4 urami je dvorjan napisal:Ja, na forumu zadnje čase res manjka strpnosti in razumevanja do drugače mislečih.

 

Za Alexa in vse nas ostale pa le tale misel: "Kar seješ, to žanješ."

Zelo vredu misel👍👍👍..:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je TBA napisal:

Pa kako slivovko in pir zraven

Manj nevarno srkniti Slivovko, kot srečati Slivko, z lopato in da ni snega v bližini. :))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

No, Alex, spet za tebe. 

Še enkrat ti povem, da naj te ne briga, kako in kam hodim na dopust. 

Spet žališ. 

Ja, in nisem samo na Hrvaškem bil. Ti naštejem, v katerih državah sem bil na dopustu in to z avtom? Te boli, ker sem MOJE mnenje povedal glede dopusta na križarki? Sem kdaj omenil in v nič deval človeka, ki je šel na križarko? 

Bil z avtom v Turčiji, Grčiji, Bolgariji, Romuniji, Moldaviji, Ukrajini, Madžarski, Češki, Slovaški, Poljski, Litvi, Latviji, Estoniji. V tovornjaku pa še Avstriji, Nemčiji, Italiji, Franciji, Luksemburgu, Belgiji, Nizozemski...

Mogoče še kaj izpustil... 

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vauuu. Par let nisem redno foruma spremljal in nisem vedel, da se taki boji tu bijejo. 😮‍💨

 

Mene spominja ta forum na študentska leta in forum od faksa. Ista dinamika, vse možne teme pokrite. Dobesedno endemit v današnjem času.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je godlike napisal:

Vauuu. Par let nisem redno foruma spremljal in nisem vedel, da se taki boji tu bijejo. 😮‍💨

 

Mene spominja ta forum na študentska leta in forum od faksa. Ista dinamika, vse možne teme pokrite. Dobesedno endemit v današnjem času.

Delamo slotech-u konkurenco 🤣

Popravljeno od Tilen5
  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

Forum je super, zmeri dobim koristne nasvete.

Enako. Tu najdeš vse o vrtičkih, pa vse o računalništvu, pa o kuhariji, pa o  delavnih strojih, avtobusih, orodju, hi-fi-ju... In tudi o mazdah. Skratka vsa področja pokrivamo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

No, Alex, spet za tebe. 

Še enkrat ti povem, da naj te ne briga, kako in kam hodim na dopust. 

Spet žališ. 

Ja, in nisem samo na Hrvaškem bil. Ti naštejem, v katerih državah sem bil na dopustu in to z avtom? Te boli, ker sem MOJE mnenje povedal glede dopusta na križarki? Sem kdaj omenil in v nič deval človeka, ki je šel na križarko? 

Bil z avtom v Turčiji, Grčiji, Bolgariji, Romuniji, Moldaviji, Ukrajini, Madžarski, Češki, Slovaški, Poljski, Litvi, Latviji, Estoniji. V tovornjaku pa še Avstriji, Nemčiji, Italiji, Franciji, Luksemburgu, Belgiji, Nizozemski...

Mogoče še kaj izpustil... 

Če se že hvališ kje si že bil ti lahko v tej temi povem,da sem samo s temi čolnički videl več držav kot si jih ti dosedaj.....😉

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 4. 2023 ob 19:43 je Tilen5 napisal:

Kdo je Alex ?

Brat Marca, starejšega Marqueza. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.