Skoči na vsebino

Predsedniške volitve; 2. krog


Z M A J

Drugi krog predsedniških volitev  

20 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Koga nameravate voliti v drugem krogu predsedniških volitev?

    • Anže Logar
      6
    • Nataša Pirc Musar
      11
    • Nobenega
      2
    • Ne vem
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 13. 11. 2022 at 06:00

Priporočeno sporočilo

Zakaj bi brisal? Eni se vedno ne veste, kaj pomeni “volilni molk”??? 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:

Zakaj bi brisal? Eni se vedno ne veste, kaj pomeni “volilni molk”??? 

Aja,že cel dan opozarjajo na kršitve na družbenih omrežjih,očitno se motijo......🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To beres od drugih takih ravno na teh druzbenih omrezjih ali imas kaksen uraden vir?

 

Sicer pa, v katerem sporocilu vidis krsitev volilnega molka? A to, da nekdo napise +1 pa -2 in podobno? Ali to, da eni stalno ponavljajo, koga bodo volili in zanicujejo tiste, ki drugace mislijo? Ali kaj tretjega, kar mi ni padlo v oko? ;)

 


 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

To beres od drugih takih ravno na teh druzbenih omrezjih ali imas kaksen uraden vir?

 

Sicer pa, v katerem sporocilu vidis krsitev volilnega molka? A to, da nekdo napise +1 pa -2 in podobno? Ali to, da eni stalno ponavljajo, koga bodo volili in zanicujejo tiste, ki drugace mislijo? Ali kaj tretjega, kar mi ni padlo v oko? ;)

 


 

 

Po radiju 202 in drugih lokalcih. Večino kar si naštel,drugače mi je pa vseeno kar veselo nadaljujte😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Matick napisal:

Po pravici povedano. Logar bi v tem trenutku najbols naredil da kreira svojo stranko in se distancira od JJ

mislm da nebi blo nč drgač, vsaj iz vidika delovanja ... še zmer bi biu JJev satelit in kuzla .... 

 

kar se tiče musarjeve .... nevem z grenkim priokusom bom reku ajde dejmo ji priliko ... sam vprašanje kko se bo use skup odvijal ... 

tole dons je blo res jebeno "izbrat" kater bo naredu manj škode .... 

  • Všeč 2
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je FuManchu napisal:

Imajo pa debelo predsednico ni kej:lol: moja ni. 

Niti moja ne. 😉

"Ljudje so prepoznali vrednote, ki jih zagovarjam kot tiste, ki si jih sami želijo". A res? A si res želijo tisti, ki so jo izvolili utajevanje davkov in imeti firme v davčnih oatah? 

Res dobra popotnica. Sicer je pa velika večina teh, ki so jo obkrožili glasovala "proti". Tako, da ji ne bo najlažje, saj ima zelo majhno podporo Slovencev. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Niti moja ne. 😉

"Ljudje so prepoznali vrednote, ki jih zagovarjam kot tiste, ki si jih sami želijo". A res? A si res želijo tisti, ki so jo izvolili utajevanje davkov in imeti firme v davčnih oatah? 

Res dobra popotnica. Sicer je pa velika večina teh, ki so jo obkrožili glasovala "proti". Tako, da ji ne bo najlažje, saj ima zelo majhno podporo Slovencev. 

 

Ne najlažje pri čemu? Bo prejela nezaupnico? Sej ni na parlamentarni ravni.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeba je, ko ljudje slepo verjamejo vsemu, kar jim trobijo v medijih ... in nimajo lastnega mnenja... Krivca pa se vedno isce pri nasprotnikih

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Niti moja ne. 😉

"Ljudje so prepoznali vrednote, ki jih zagovarjam kot tiste, ki si jih sami želijo". A res? A si res želijo tisti, ki so jo izvolili utajevanje davkov in imeti firme v davčnih oatah? 

Res dobra popotnica. Sicer je pa velika večina teh, ki so jo obkrožili glasovala "proti". Tako, da ji ne bo najlažje, saj ima zelo majhno podporo Slovencev. 

zdej boš pa reku da ma JJ&company več podpore .... ker pač logar je JJeva marioneta pa obrni kokr hočeš ... 

pa sej da neboš mislu da JJ&company še kej bolši kar se tiče utaje davkov in ostale korupcije .... začel so pa že med osamosvojitvijo z plenjenjem in prodajo našega premoženja ... 

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem prvič odkar imam volilno pravico volil za manjše zlo. Pirčeva je bila požegnana na Blejskem forumu sred poletja in je bilo samo vprašanje kolk bo razlike med obema kandidatoma.👌

 

315287013_451002993814643_6450877537872321724_n.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je canyon napisal:

zdej boš pa reku da ma JJ&company več podpore .... ker pač logar je JJeva marioneta pa obrni kokr hočeš ... 

pa sej da neboš mislu da JJ&company še kej bolši kar se tiče utaje davkov in ostale korupcije .... začel so pa že med osamosvojitvijo z plenjenjem in prodajo našega premoženja ... 

 

A je JJ kandidiral za predsednika? A sem kaj spregledal?? 🤔 Ker mojstrica je sama utajevalka davkov, za Anžeta pa niso mogli nič slabega najti, razen tega, da je v stranki sds..  In ravno prej sem poslušal v službi debato, da je sicer on neprimerno boljša izbira, bolj razgledan...  a so glasovali proti njemu ne za njo in da vedo, da bo njeno vodenje polom😊

Pa razumi ti te slovenceljne.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Alex napisal:

 🤔 Ker mojstrica je sama utajevalka davkov...

 

 

A znas se kaj drugega napisat? Imas dokaze, da je utajevalka davkov? To besedno zvezo sem v zadnjem casu prebral ze tolikokrat, da ce je res ali ne... je za nekatere fakt (pa niti ni vazno, ali je res al ne)... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

A je JJ kandidiral za predsednika? A sem kaj spregledal?? 🤔 Ker mojstrica je sama utajevalka davkov, za Anžeta pa niso mogli nič slabega najti, razen tega, da je v stranki sds..  In ravno prej sem poslušal v službi debato, da je sicer on neprimerno boljša izbira, bolj razgledan...  a so glasovali proti njemu ne za njo in da vedo, da bo njeno vodenje polom😊

Pa razumi ti te slovenceljne.😉

pač ljudje zmer manj zaupajo komurkoli k je povezan z SDSom in JJem ...zato grejo rajš z glasovi kontra, ker zmer več nas razume da kdorkoli iz SDS vrst hoče pridt na neko pozicijo je v uzadju JJ, ki vleče niti

pač eni še zmer vrjamete temu kar povejo na televiziji ... kko lahko Logar reče da je neodvisni kandidat, a v isti sapi reče da če bo izvoljen za predsednika vrnil strankarsko SDS knjižico .... 

aja pa še to kar se tiče utaje davkov .... a ti resno mislš da JJ&company ni nikol davkov utajil pa nč dnarja pokradu ???

lažejo vm direkt v fris pa se vm smejejo, vi pa še kr veselo skačete za njimi pa jih poveličujete v bogove ...

tle te spet lohk še 1x prašam kar sm te že parkrat v zadnjih dveh letih .... al res nimaš kančka svoje pameti in samo slediš nekim iluzijam, al te morjo pa plačevat da trobiš take gluposti ... druge razlage ni ... 

jaz pa tud za musarjevo nimam neki upov, da se bo kaj spremenil pa da bi šlo kej na bolš .... 

mislim pa da bo use skup šlo naprej v tej smeri v kateri pač gre .... lepo bomo sledil WEF agendi in to je to, pa se lahko še tolk žalimo pa pregovarjamo kdo bi biu bolša izbira, kej nakonc so itak praktično vsi v politiki marionete koorporacij in WEFa ...

tko da tud včeraj ko je predsednica mela govor in rekla da je zmagala demokracija, se mi je želodec obrnu ...

ker velik ljudem sploh ni jasno da ta "super demokracija" obstaja samo na papirju, sistem v katerem pa živimo je pa dost slabš kokr v Jugoslaviji ...

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.