Skoči na vsebino

Predsedniške volitve; 2. krog


Z M A J

Drugi krog predsedniških volitev  

20 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Koga nameravate voliti v drugem krogu predsedniških volitev?

    • Anže Logar
      6
    • Nataša Pirc Musar
      11
    • Nobenega
      2
    • Ne vem
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 13. 11. 2022 at 06:00

Priporočeno sporočilo

Kramberger je bil živa legenda, se ga spomnim na Prešercu z opico na rami, ko sta siromakom delila denar. Robin Hood. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Misliš na izgled? 😊

Ne samo izgled...vse🧐...in na koncu "zajebala" lastni narod.

 

 

Me pa zanima🤔...njen mož bo sedaj "prvi damec" ...k Nataša itak izgleda bolj "dedc" k "baba"...če bo "damec" oblekel kiklo,obril noge,nadel modrc in obul ene spodobne "štikle"...k Nataša...ko sem gledal soočenja sem opazil in skoraj umrl od smeha😂🤣...z tistimi 2-3cm petkami hodi k kmetica...se ziba levo-desno🧐

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že tko so mi vse te politične debate vprašljive, ker prepričani prepričuje prepričanega, samo vsak naslednji odgovor je mal bolj ekstremen.

 

Zdej smo res očitno že pri dnu soda, k se norčuje še iz izgleda :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je SeekK napisal:

Že tko so mi vse te politične debate vprašljive, ker prepričani prepričuje prepričanega, samo vsak naslednji odgovor je mal bolj ekstremen.

 

Zdej smo res očitno že pri dnu soda, k se norčuje še iz izgleda :)

 

Niti ne. To se samo  prikazuje, kako obilna bo predsednica čez nekaj časa. 

Bo potrebovala kar  ojačan motor, da se bo lahko z njim  vozila. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dveh dneh na stolčku že prvi biser "naše" predsednice. Izjavila je, da je za naše avstrijske Slovence izredno dobro poskrbljeno, kaj izredno dobro, odlično. 😄 Seveda je predsednik Slovencev vložil protest in zahteva takoj srečanje z njo, da ji iz prve roke pove, kako je s temi "izredno odličnim odnosom". 

Upam, da ne bo vsak drugi dan take klamfala. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak ima svoje hibe... in samo sibki se znajo norcevati iz izgleda drugih... ker sami so itak mnenja, da spadajao v kategorijo "Mr. Perfect" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Po dveh dneh na stolčku že prvi biser "naše" predsednice. Izjavila je, da je za naše avstrijske Slovence izredno dobro poskrbljeno, kaj izredno dobro, odlično. 😄 Seveda je predsednik Slovencev vložil protest in zahteva takoj srečanje z njo, da ji iz prve roke pove, kako je s temi "izredno odličnim odnosom". 

Upam, da ne bo vsak drugi dan take klamfala. 

Ja prekaljena pravnica-odvetnica še ne pomeni, da je tudi že dobra političarka (kar je za predsednico zelo pomembno). Glede na to, da se hitro uči, bo upam takih zdrsov vedno manj.

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Jest napisal:

Vsak ima svoje hibe... in samo sibki se znajo norcevati iz izgleda drugih... ker sami so itak mnenja, da spadajao v kategorijo "Mr. Perfect" ... 

Eh...tukaj pa nimaš prav...bi rad okrog obrnil zadevo z moraliziranjem in ustvarjanjem občutka krivde...🤔

Bom rekel najprej malce "za hec"...mene ne zanimajo dedci...in mi je relativno vseeno kako izgleda Logar.

Kako pa izgleda Natašin mož je pa drugo,če bo moral igrati prvo damo,k Nataša je sedaj "predsednik"...in že tako izgleda kot dedc.....in če po pravici povem,me še najbolj "zanima" Logarjeva žena😁

 

Sedaj pa brez zajebancije-debelost ali požrtnost je resna zadeva,katera veliko pove o karalterju,čustveni stabilnosti itd.(malce si preberi o tem)...in pri takšni službi je to važno,ker hočemo za predsednika zrelo,trdno,čustveno stabilno osebo...za to pa takšni poudarki na integriteti in karakternih potezah predsedniških kandidatov.

To je isto,kot Stevie Wonder ne more dobiti izpit za letalo...ali pa Nataša službo stevardese.

 

In če takšna oseba niti pri sebi nima vsega "porihtanega"...kako lahko takšna oseba predstavlja neko moralno kompetenco!?

Dejansko jo ne more,ker si bo večina mislila svoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Po dveh dneh na stolčku že prvi biser "naše" predsednice. Izjavila je, da je za naše avstrijske Slovence izredno dobro poskrbljeno, kaj izredno dobro, odlično. 😄 Seveda je predsednik Slovencev vložil protest in zahteva takoj srečanje z njo, da ji iz prve roke pove, kako je s temi "izredno odličnim odnosom". 

Upam, da ne bo vsak drugi dan take klamfala. 

 

Kaj pa je narobe z našimi avstrijskimi Slovenci?

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Očitno, da bi si ti moral malo več prebrat o vseh vzrokih zakaj imajo ljudje različne postave in da je karakter še najmanj pomemben faktor in da to sigurno ni glavni argument. Največ na to vplivajo genetika posameznika, zdravstveno stanje ščitnice, rak, itd. Raznorazne razvade kot je kajenje, alkohol, prehranjevanje. Izredno velik pomeni prvih nekaj let življenja in koliko maščobnih celic se takrat razvije.

 

Potem pridejo na vrsto seveda tudi prehrambene navade, ampak to so šele drugoten vzrok, ker imaš lahko nekoga, ki je kot vrabček pa ima vseeno masni indeks previsok, na drugi strani pa drugega, ki lahko povzroči bankrotiranje "all you can eat" bufetov pa bo kot trlica. Tak je recimo moj bratranec, ki več ali manj se niti ne športa in je k pr norcih ampak ni bolan saj je tak od ranega otroštva. Le presnova deluje drugače. Pač fabrka za drek delat.

 

To pa da zdaj pleteničiš o nekih čustveno nestabilnih osebah je pa milo rečeno BS in verjetno prebrano v Lady al pa Naši ženi, al pa na zadovoljna.si oziroma FB.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je g.Wankel napisal:

 

Kaj pa je narobe z našimi avstrijskimi Slovenci?

Z njimi prav nič. Narobe je z našo prvo damo, ki pravi, da boljše kot se imajo naši zamejci v Avstriji ne more bit. 

Seveda so to smešnice. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Očitno, da bi si ti moral malo več prebrat o vseh vzrokih zakaj imajo ljudje različne postave in da je karakter še najmanj pomemben faktor in da to sigurno ni glavni argument. Največ na to vplivajo genetika posameznika, zdravstveno stanje ščitnice, rak, itd. Raznorazne razvade kot je kajenje, alkohol, prehranjevanje. Izredno velik pomeni prvih nekaj let življenja in koliko maščobnih celic se takrat razvije.

 

Potem pridejo na vrsto seveda tudi prehrambene navade, ampak to so šele drugoten vzrok, ker imaš lahko nekoga, ki je kot vrabček pa ima vseeno masni indeks previsok, na drugi strani pa drugega, ki lahko povzroči bankrotiranje "all you can eat" bufetov pa bo kot trlica. Tak je recimo moj bratranec, ki več ali manj se niti ne športa in je k pr norcih ampak ni bolan saj je tak od ranega otroštva. Le presnova deluje drugače. Pač fabrka za drek delat.

 

To pa da zdaj pleteničiš o nekih čustveno nestabilnih osebah je pa milo rečeno BS in verjetno prebrano v Lady al pa Naši ženi, al pa na zadovoljna.si oziroma FB.

Delno se strinjam, delno pa ne. Kakšno postavo bošm imel kdo je odvisno predvsem, ok, da je zdrav, predvsem pa:

-Koliko obrokov in kaj na dan poješ. 

-Koliko kalorij porabiš, koliko jih dejansko dobiš s hrano in pijačo. 

-Če kadiš in piješ alkohol. 

-koliko se gibaš

-kakšen stil življenja gojiš... 

Pa še bi se našlo. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Z njimi prav nič. Narobe je z našo prvo damo, ki pravi, da boljše kot se imajo naši zamejci v Avstriji ne more bit. 

Seveda so to smešnice. 😉

 

Sej tega nisem nikoli razumel... prvo niso hoteli biti v Sloveniji in so se na referendumu odločili za avstrijo, kot drugo se je pa vedno govorilo kako je v avstriji vse super in fajn in kake majo tam pogoje za življenje, plače, socialo, da so še naši od tu tja rinili.

 

Je pa treba razumet, da vsaj prve komunikacije ne smejo biti na nož in ne vem, sam mene bolj skrbijo tvoji prjatli bratje iz Italije in una tetica z dvemi Meloni. Glede na njene pretekle izjave bodo problemi manjšine v avstriji mačji kašelj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Očitno, da bi si ti moral malo več prebrat o vseh vzrokih zakaj imajo ljudje različne postave in da je karakter še najmanj pomemben faktor in da to sigurno ni glavni argument. Največ na to vplivajo genetika posameznika, zdravstveno stanje ščitnice, rak, itd. Raznorazne razvade kot je kajenje, alkohol, prehranjevanje. Izredno velik pomeni prvih nekaj let življenja in koliko maščobnih celic se takrat razvije.

 

Potem pridejo na vrsto seveda tudi prehrambene navade, ampak to so šele drugoten vzrok, ker imaš lahko nekoga, ki je kot vrabček pa ima vseeno masni indeks previsok, na drugi strani pa drugega, ki lahko povzroči bankrotiranje "all you can eat" bufetov pa bo kot trlica. Tak je recimo moj bratranec, ki več ali manj se niti ne športa in je k pr norcih ampak ni bolan saj je tak od ranega otroštva. Le presnova deluje drugače. Pač fabrka za drek delat.

 

To pa da zdaj pleteničiš o nekih čustveno nestabilnih osebah je pa milo rečeno BS in verjetno prebrano v Lady al pa Naši ženi, al pa na zadovoljna.si oziroma FB.

Kot prvo-ne boš me našel na FB,Twitterju,Instagramu itd...nikoli nisem bil tam,in tudi ne nameravam.

kar pa se Lady ipd. tiče...ne berem tega...se pa tam najdejo lepe slike🧐

Pa si poglejmo:...kakšna je bila NPM v mladosti...zvrti nižje-druga z desne...

WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Zmagovalne miselnosti in discipline se je naučila tudi od rokometašic Olimpije.

 

In kakšna je danes🧐

 

COSMOPOLITAN.METROPOLITAN.SI

Wow! Če bi Nataša sodelovala na Slovenija ima talent, bi se zagotovo umestila v finale! 😍

 

 

Pa ne me napak razumeti...mene to ne moti,ker debelost sama po sebi ni problem...to je enako kot pri tatoojih-tatoo ni problem-problem je za kaj si ga je dala narediti...oz. v njenem primeru,ker domnevam,da nima kakšnih težav z ščitnico (je pa to priljubljen izgovor) ali kakšnih drugih zdravstvenih itd....problem je nekaj drugega..."požrtnost" oz da pač ne znaš nehati...no in to je tisto o čemer sem govoril-ko sem na TV videl njen sestop z barskega stolčka ko je odkorakala,sem moral zvrteti nazaj,ker nisem verjel očem🙄

To je zame tipičem primer "damaged goods"

Nočem biti žaljiv...do Nataše še najmanj...ker to je njena stvar....a moja stvar je ocena tega dejstva...in tu je požrtnost en veliki "no-no",ker govori zase.

Mogoče ti bo po ogledu tega malce bolj jasno o čem govorim

Še en zanimiv

 

Mimogrede dober kanal za moške nasploh👍

 

Upam,da sem svoj pogled uspel bolje razjasniti,za kaj Nataša ne glede na svojo politično usmerjenost ni primerna za predsednico.

Aja-pa....ne,se nimam za perfektnega,in tudi nisem...se pa jaz ne potegujem za predsednika,in se mi ni treba dokazovati....,pri Nataši pa je stvar malce drugačna.

 

L.P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je skritikrt napisal:

Kot prvo-ne boš me našel na FB,Twitterju,Instagramu itd...nikoli nisem bil tam,in tudi ne nameravam.

kar pa se Lady ipd. tiče...ne berem tega...se pa tam najdejo lepe slike🧐

Pa si poglejmo:...kakšna je bila NPM v mladosti...zvrti nižje-druga z desne...

WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Zmagovalne miselnosti in discipline se je naučila tudi od rokometašic Olimpije.

 

In kakšna je danes🧐

 

COSMOPOLITAN.METROPOLITAN.SI

Wow! Če bi Nataša sodelovala na Slovenija ima talent, bi se zagotovo umestila v finale! 😍

 

 

Pa ne me napak razumeti...mene to ne moti,ker debelost sama po sebi ni problem...to je enako kot pri tatoojih-tatoo ni problem-problem je za kaj si ga je dala narediti...oz. v njenem primeru,ker domnevam,da nima kakšnih težav z ščitnico (je pa to priljubljen izgovor) ali kakšnih drugih zdravstvenih itd....problem je nekaj drugega..."požrtnost" oz da pač ne znaš nehati...no in to je tisto o čemer sem govoril-ko sem na TV videl njen sestop z barskega stolčka ko je odkorakala,sem moral zvrteti nazaj,ker nisem verjel očem🙄

To je zame tipičem primer "damaged goods"

Nočem biti žaljiv...do Nataše še najmanj...ker to je njena stvar....a moja stvar je ocena tega dejstva...in tu je požrtnost en veliki "no-no",ker govori zase.

Mogoče ti bo po ogledu tega malce bolj jasno o čem govorim

Še en zanimiv

 

Mimogrede dober kanal za moške nasploh👍

 

Upam,da sem svoj pogled uspel bolje razjasniti,za kaj Nataša ne glede na svojo politično usmerjenost ni primerna za predsednico.

Aja-pa....ne,se nimam za perfektnega,in tudi nisem...se pa jaz ne potegujem za predsednika,in se mi ni treba dokazovati....,pri Nataši pa je stvar malce drugačna.

 

L.P.

Uf, če bi jaz to pisal, bi me že "šef" okaral. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Alex napisal:

Z njimi prav nič. Narobe je z našo prvo damo, ki pravi, da boljše kot se imajo naši zamejci v Avstriji ne more bit. 

Seveda so to smešnice. 😉

 

Sej ma prav.

Boš moral mal ven iz Obale, da boš spregledal. Jaz sem v Avstriji vsak vikend in tok dobro kot se Slovencem gor godi, se jim verjetno nikjer.

Je pa res, da severni zamejci in Korošci so kar nagnjeni k jamranju. Nacionalni šport, kaj češ.

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 2
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je g.Wankel napisal:

 

Sej ma prav.

Boš moral mal ven iz Obale, da boš spregledal. Jaz sem v Avstriji vsak vikend in tok dobro kot se Slovencem gor godi, se jim verjetno nikjer.

Je pa res, da severni zamejci in Korošci so kar nagnjeni k jamranju. Nacionalni šport, kaj češ.

Ha, ha, ja in božiček tudi obstaja. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.