Skoči na vsebino

Odmična gred


Priporočeno sporočilo

pred 5 minutami je Tržičan napisal:

Napačna diagnoza..
Ne vem na podlagi česa so ugotovili da je treba gred zamenjat....
Pač so me preprosto prestrašili..

 

Dobra šola. Včasih je najceneje takoj na pravi servis, ne pa nekaj menjat na pamet (sem že večkrat tudi sam pogrnil v tej šoli 😃).

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
Dobra šola. Včasih je najceneje takoj na pravi servis, ne pa nekaj menjat na pamet (sem že večkrat tudi sam pogrnil v tej šoli ).
In zdaj se peljem,gledam in ne morem verjet.
Poraba je cca 7l.
Prej ga nisem spravil pod 10l.
Tudi če sem peljal po avtocesti 120 km/h.

Poslano z mojega Pixel 7 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tržičan napisal:

In zdaj se peljem,gledam in ne morem verjet.
Poraba je cca 7l.
Prej ga nisem spravil pod 10l.
Tudi če sem peljal po avtocesti 120 km/h.

Poslano z mojega Pixel 7 z uporabo Tapatalk
 

Še vedno mallce preveč a že blizu realni porabi za dizla. Lepo, da ste rešili problem in si poročal, kaj je bilo narobe. 👍

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tržičan napisal:

In zdaj se peljem,gledam in ne morem verjet.
Poraba je cca 7l.
Prej ga nisem spravil pod 10l.
Tudi če sem peljal po avtocesti 120 km/h.

Poslano z mojega Pixel 7 z uporabo Tapatalk
 

Simona Pelka poznam 15 let, odkar mi po priporočilu tega foruma tudi servisira vozila. Vedno se potrudi po najboljših močeh in najti za stranko optimalno rešitev. Sem vesel, da ste uredili. :)

 

P.S. o njegovem značaju veliko pove, ko sem imel pred leti R Laguno II in je bilo še nekaj za urediti, jaz pa brez denarja (mladenič na pragu 30-ih in mesec star otrok) in sem rekel, bova raje naslednji mesec (v vrednosti nekih 200 EUR), moram poudariti me je takrat Pelko prvič v lajfu videl. Pa reče dec, da bo on vseeno menjal, ker imam dojenčka v avtu, ko se zraven vozi, denar pa naj prinesem ko bom lahko, da on me ne misli terjati. :)

  • Všeč 11
  • Ljubim 4

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Alex said:

Še vedno mallce preveč a že blizu realni porabi za dizla. Lepo, da ste rešili problem in si poročal, kaj je bilo narobe. 👍

 

Za AWD super poraba!

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Z M A J napisal:

Simona Pelka poznam 15 let, odkar mi po priporočilu tega foruma tudi servisira vozila. Vedno se potrudi po najboljših močeh in najti za stranko optimalno rešitev. Sem vesel, da ste uredili. :)

 

P.S. o njegovem značaju veliko pove, ko sem imel pred leti R Laguno II in je bilo še nekaj za urediti, jaz pa brez denarja (mladenič na pragu 30-ih in mesec star otrok) in sem rekel, bova raje naslednji mesec (v vrednosti nekih 200 EUR), moram poudariti me je takrat Pelko prvič v lajfu videl. Pa reče dec, da bo on vseeno menjal, ker imam dojenčka v avtu, ko se zraven vozi, denar pa naj prinesem ko bom lahko, da on me ne misli terjati. :)

Tist k zna delati z ljudmi ve, da je to nalozba na dolgi rok. Pa je tako dobis se eno redno (zvesto) stranko. Majhne stvari so tiste, katere stejejo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Scr3am napisal:

Tist k zna delati z ljudmi ve, da je to nalozba na dolgi rok. Pa je tako dobis se eno redno (zvesto) stranko. Majhne stvari so tiste, katere stejejo :)

Kako že pravi pregovor?

 

Dober glas seže v deveto vas, slab glas seže do konca sveta. :)

  • Všeč 4
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 3. 2023 ob 13:10 je Tržičan napisal:

Evo.
Problem rešen.
Dr.Pelko je uredil.Spucat je mogel izpušni kolektor pa sito od olja.


Poslano z mojega Pixel 7 z uporabo Tapatalk
 

Super ste to rešili 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.